زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سخت افزاری های کنکور۹۳

ارسال: #۳۱
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۲۰ ب.ظ
سخت افزاری های کنکور۹۳
تونمایشگاه نبود من پرسیدم گفت این اولین کتابشه و کتابی فعلا چاپ نشده

دلیل پرواز پر نیست ؛پرواز , باور پرده ایست که به پرواز می اندیشد.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۱۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۰۷ ب.ظ
سخت افزاری های کنکور۹۳
(۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۳۸ ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  یک مژده بهتون بدم که کتاب جدید دکتر غلامی تا مهر ماه آماده میشه.
این کتاب که حدود ۵۰۰ صفحه هستش تمامی مباحث دروس الکترونیک دیجیتال و VLSI رو شامل میشه.
این کتاب درسنامه نداره و کلش فقط سوال بهمراه جواب هست.
کلیه سوالات کتاب های مختلف دنیا ؛ همچنین میان ترم و پایان ترمهای دانشگاه های معتبر دنیا و کلی سوالات تالیفی تو این کتاب موجوده.
خیلی بعید به نظر میرسه سوالی باشه و تو این کتاب نباشه. امیدوارم مراحل تایپش هرچه زودتر تموم شه مثلا مرداد چاپ بشه عالی میشه.

مطمئننا باید کتاب خوبی باشه ، آقای غلامی که کاملا به مباحث دیجیتال اشراف دارن

من دیجیتالو با استاد اردشیر پاس کردم ولی مفهوم واقعی دیجیتالو تو آزمایشگاه با آقای غلامی درک کردم
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: unicornux , koolak

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معماری سخت تره یا هوش یا نرم افزار؟ Hermione ۸ ۷,۸۷۲ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: dariush65
  چاپ کاتالوگ خلاقانه سخت نیست! (سری اول) fafaferdos ۰ ۱,۷۴۸ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۳:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: fafaferdos
  اصطلاحات نرم افزاری موبایل comtechtamir ۰ ۴ ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: comtechtamir
  آیا افزودن سخت افزار به کامپیوتر خانگی نیاز به نصب داره ؟ simorghsimorgh ۲ ۲,۹۳۷ ۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: ۶۶۶۴
  معرفی منابع و گرایش های مرتبط با فایل های صوتی و تصویری و پخش کننده های صوت و تصویر R.g- ۴ ۳,۶۵۷ ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
Rainbow معرفی سایت اشتراک گذاری و دانلود مدل نرم افزاری - کدیا cadyia hossein717 ۰ ۲,۰۶۱ ۰۹ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein717
  یه سوال سخت از Fork در سیستم عامل Perfect_Dream_Man ۱ ۱,۹۳۵ ۰۵ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  سخت افزاران ۹۵ abolfazl pepco ۱۸ ۸,۵۲۹ ۰۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mosimo
  اطلاعاتی درمورد رشته های سیستم های تکنولوژی اطلاعات ، سیستم های چند رسانه هایی و... elahehma ۰ ۱,۸۴۵ ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: elahehma
  سوال۶۵ کنکور۹۳ mahsa72 ۰ ۸۹۵ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close