زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه ۱۲۳ نرم

ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۴۳ ب.ظ
رتبه ۱۲۳ نرم
سلام.
دوستان با ۱۲۳ نرم افزار، روزانه های تهران وضعیتش چجوریه ؟
چون بنظر احتمالش بیشتر روی شهید بهشتی،علم و صنعت و تربیت مدرس هست،کدومشون بنظرتون قویتره و اولیت بیشتری داره ؟
بغیر از تهران چی ؟ بنظرتون بین فردوسی مشهد،اصفهان و شیراز کدوم اولویت بالاتری داره ؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۳۷ ب.ظ
رتبه ۱۲۳ نرم
تبریک میگم
بعد همه تهرانا که احتمالا علمو صنعتشو بیارین به نظر من اصفهان شیراز و فردوسی باشه به ترتیب.فردوسی هیئت علمی نرمش خیلی قوی نیس
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rezareza2
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۲۴ ب.ظ
رتبه ۱۲۳ نرم
انشاالله علم و صنعت رو میاری پارسال ۱۳۳ آوورده
من خودم اینطوری زدم
....
۵- بهشتی
۶- علم وصنعت
۷- تربیت مدرس
۸- الگوریتم تهران
و...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rezareza2
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۴۵ ب.ظ، توسط rezareza2.)
رتبه ۱۲۳ نرم
ممنون از دوستان عزیزم
آره من فکر میکردم استادایی مثل دکتر کاهانی که تو وب معنایی فعال هستن جزو اساتید نرم هستن اما مثلاینکه هوش هستن و هیات علمی قوی فردوسی توی نرم نداره.
بازم ممنون
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۸۸ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  مصاحبه رتبه ۷۷ نرم افزار سال ۹۷ zohre97 ۸ ۹,۷۰۲ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: hosseinemanesht7
  آیا رتبه ۲۹۱ نرم افزار شانس قبولی در روزانه دانشگاه تبریز دارد؟ لیلاجون ۶ ۴,۱۳۸ ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
Star ۱۸۳ هوش و ۲۴۰ نرم افزار با سهمیه رتبه اولی در کنکور ۹۷ parisa74103 ۰ ۱,۹۸۶ ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  رتبه ۴۹۵ مهندسی نرم افزار - امیرکبیر نوبت دوم (سهمیه معدل شاگرد اول) PicaKing ۲۴ ۱۳,۱۱۲ ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۷:۳۰ ب.ظ
  انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی Denize ۵ ۵,۲۵۱ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
  رتبه ۵۲۲ هوش و ۱۸۰۴ نرم افزار setare_kz ۱۱ ۶,۶۶۵ ۰۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amfallahi73
  با رتبه ۱۰۳۵ هوش و ۴۲۰۱ نرم افزار کجا قبول میشم به نظرتون؟ ستاره بارون ۴ ۳,۸۰۶ ۰۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۵:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: amfallahi73
  آزمون ارشد ۹۲: مصاحبه با رتبه ۱ معماری، ۲ هوش، ۱ نرم افزار و ۱ الگوریتم mirmahdi ۴۶ ۶۵,۹۹۳ ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: milad_ronaldo
  رتبه های قبولی در دانشگاه امام حسین یا مالک اشتر در گرایش امنیت وشبکه یا نرم افزار محمدسبحانی ۱ ۷,۰۸۰ ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: tiran22

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close