زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

امیرکبیر به هزینش می ارزه؟!!!

ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۳۰ ب.ظ
سلام.
برو بچ ...... به نظر شما شبانه امیرکبیر تو گرایش ۲و۴ بهتره یا روزانه تربیت مدرس یا مثلا علم و صنعت؟ امیرکبیر به هزینش می ارزه؟ واقعا خیلی بهتر از باقی دانشگاهاست ؟ ( البته تو این دو گرایش ) Idea
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۲۵ ب.ظ
سلام.

آقا امنیت امیرکبیر که خونگ فنگه. (یعنی خیلی خفن)

ولی پولش نزدیک ۱۷۰۰ شاید برات دربیاد. با خوابگاه البته.

من اگه به جات بودم با توجه به اوضاع مالیم روزانه علم و صنعت میرفتم یا تربیت مدرس.

There is no there there.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali123321
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۳۴ ب.ظ
RE: امیرکبیر به هزینش می ارزه؟!!!
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۲۵ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  سلام.

آقا امنیت امیرکبیر که خونگ فنگه. (یعنی خیلی خفن)

ولی پولش نزدیک ۱۷۰۰ شاید برات دربیاد. با خوابگاه البته.

من اگه به جات بودم با توجه به اوضاع مالیم روزانه علم و صنعت میرفتم یا تربیت مدرس.

از چه نظر خفنه امیر خان. یعنی سخته ؟ ا می گن شبکه از امنیت تو امیرکبیر راحتتره. اینو از کسی شنیدی تا حالا؟ از ۱۷۰۰ چقدرش مربوط به خوابگاهه؟ چون من خوابگاه نیاز ندارم! یه جا واسه تلپ شدن پیدا کردم!! Big Grin بدون خوابگاه حدودا فکر می کنی چند در بیاد؟
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۹ ب.ظ، توسط Amir V.)
RE: امیرکبیر به هزینش می ارزه؟!!!
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۳۴ ب.ظ)ali123321 نوشته شده توسط:  از چه نظر خفنه امیر خان. یعنی سخته ؟ ا می گن شبکه از امنیت تو امیرکبیر راحتتره. اینو از کسی شنیدی تا حالا؟ از ۱۷۰۰ چقدرش مربوط به خوابگاهه؟ چون من خوابگاه نیاز ندارم! یه جا واسه تلپ شدن پیدا کردم!! Big Grin بدون خوابگاه حدودا فکر می کنی چند در بیاد؟
سختیش که سخته! منظورم استاداشه که میگن بهترینای شبکه و امنیت توی امیرکبیرن.
دوست من پارسال مدیریت اجرایی قبول شد. شبانه‌ی دانشگاه تهران.
شهریش شد ۱۳۰۰! خوابگاه هم بهش ندادن مجبور شد بره از این خوابگاه‌های خودگردان بگیره که ۴۰۰ هم واسه اون داده.
هم اتاقی نمیخوای؟ Big Grin

There is no there there.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۱ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سختگیری امیرکبیر رتبه۱سال۹۴ ۴ ۶,۳۳۱ ۰۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: amir-1995
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۳۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال بدون سرمایه alem1 ۰ ۳,۰۸۲ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  ارزهای دیجیتال mahboub_1989 ۰ ۱,۸۹۹ ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ ۰۶:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mahboub_1989
  داده کاوی امیرکبیر alisaaa ۱ ۲,۳۱۰ ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: alisaaa
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۸,۷۶۸ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh
  هوش شبانه امیرکبیر، روزانه علم و صنعت، مدرس یا بهشتی؟ یا الگوریتم تهران؟! free soul ۶ ۴,۵۰۶ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Question هوش شبانه تهران و امیرکبیر یا روزانه علم و صنعت؟ mrm24 ۱۳ ۱۲,۴۹۰ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: hey_you
  رتبه لازم برای قبولی داده کاوی امیرکبیر dataloverz ۵ ۴,۴۲۷ ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: dataloverz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close