زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مهندسی ای تی مهم*

ارسال:
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۱۰ ب.ظ
Question مهندسی ای تی مهم*
سلام به دوستان عزیز و ای تی من های جوان و دوست داشتنی...
بنده امسال کنکور کارشناسی دارم و شهرستان هم هستم منطقه ۲ و الان که دو ماه به کنکور مانده اضطراب دارم...
می گما برای اینکه تهران ای تی قبول شی (دانشگاه بین الملل شریف) چه رتبه ای نیاز داره؟ و هزینه هاش چجوریه؟
بعد دانشگاه های شریف و دولتی ها دیگه چه دانشگاهایی در ای تی سطح بالایی دارند؟
میشه خواهشن تو این ضمینه کلا به من اطلاعاتی بدید تا شاید اسوده خاطر شمو با فکری راحت مثل قبل باز درسمو ادامه بدم...
خیلی ممنونم Heart
انرژی مثبت، در تاریخ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۰۴ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

دوست عزیز فینگلیش نوشتن در سایت همونطور که دوستمون گفت ممنوعه. لطفا فارسی بنویسید.
عنوان سوالتون بسیار نامفهومه لطفا عنوان رو متناسب با محتوا انتخاب کنید.

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۲۲ ب.ظ
مهندسی ای تی مهم*
دانشگاه بین المللی شریف که اصلا تو تهران نیست! تو کیش هستش!
برای قبولی هم علاوه بر آی تی، به مهندسی کامپیوتر و علوم کامپیوتر هم فکر کن چون هم خانواده هستن.
برای شریف رتبه حوالی ۳۰۰ یا ۴۰۰ منطقه ۲ باید بیاری تا قبول شی... (البته منظورم خود شریفه! با بین المللی و ایناش کاری ندارم)
کلا الان به این چیزا فکر نکن
بشین خوب بخون و خوب مرور کن... کنکورتو خوب بده، وقتی کنکور دادی به این مسائل فکر کن... این رو به عنوان کسی که همین کنکور رو قبلا داده بهت می گم

موفق باشی
۰
۲
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: texsasgroup , Amir V
ارسال:
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۳۱ ب.ظ
مهندسی ای تی مهم*
mehdi jan mer30 az rahnamaieat akhe moshkelam midooni chie? man alan 2mahe ke shoroo kardam va nesbat be khilia aghabam ! ba inke too in 2mah vaghean joon kandam roozi 12 saat va tamame zaef haie payamo bartaraf kardamo koli pish raftam ama alan yejooraie delsardam ! fekr mikonam oon chizi ke mikham nakone ye dafe ghabool nasham ! in halamo migire nemidoonam darkam mikoni ya na jaie man boodi ya na be in nahv ! baed dar morede beynolmelal sharif ke motmaenam tehran hast, yeki az doostanam omran mikhoone oonja ama chon adame jalebi nist va hamash doost dare ke class bezare ! dorost be adam etelaat nemide ! midooni chi migam...! ama motmaenam ke tehran hast mahale daneshgahesh va shahriasham mige termi hodoode 4 milion hast betore miangin ! dar morede daneshgahaie dgie tehran chetor mehdi aziz? rasty ozr mikham ke finglish neveshtam omidvaram cheshmet aziat nashode bashe, akhe in lap top male khodam nist ke alan bahash minevisam va keyboardesh farsi nadare vase hamin vasam sakhte oon matne ghablio ham ba screen keyboard windows nevehstam...
۰
۰
ارسال:
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۱۰ ب.ظ
مهندسی ای تی مهم*
پارسال فکر کنم شنیده بودم بین‌الملل شریف به تهران منتقل شده. نمیدونم درسته یا نه.

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۰
۰
ارسال:
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۲۹ ب.ظ
مهندسی ای تی مهم*
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۳۱ ب.ظ)texsasgroup نوشته شده توسط:  ...
احتمالا مدیر ها بهت بگن که دیگه فینگلیس ننویسی

بهم پیام خصوصی بده تا شب که برگشتم اونجا جواب بدم بهت

میدونم چی میگی ... من شرایط بدتر از تو رو تجربه کردم...
۱
۲
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: texsasgroup , انرژی مثبت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۲۱ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  سوال مهم از کمتازیا jamshid51 ۰ ۱,۷۵۹ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jamshid51
  مهمان شدن دانشگاه nasrin81r ۲ ۲,۳۶۵ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  مهمترین فصل های ذخیره و بازیابی مقسمی enofcom ۱۰ ۵,۴۴۰ ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۵:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: alma1988
  سوال مهندسی نرم افزار سال ۸۶(مهندسی نیازمندی ها) tarane1992 ۴ ۴,۸۲۶ ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Bon_Nemesis
  ۱۴۷ ای تی ___انتخاب رشته مهم مهم _خواهشا کمکم کنید وقت ندارم Rezaprince ۱ ۲,۲۵۱ ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  توصیه های مهم در رابطه با انتخاب رشته (مهم) Happiness.72 ۰ ۱,۹۳۳ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  فرق بین مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار با مهندسی کامپیوتر نرم افزار Rafaat ۰ ۳,۷۸۸ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rafaat
  سوال مهم و فوری در مورد انتخاب رشته siiib70 ۲ ۳,۸۴۵ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: siiib70

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close