زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوالات در زمینه دوره مجازی ارشد

ارسال: #۱۶
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۶:۴۷ ب.ظ
RE: دانشگاه مجازی
من عذرخواهی می کنم چون با نگرانی سراغ سایت سنجش رفتم و برگشتم اینجا کمی خشن شد Tongue
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۲۷ ب.ظ
دانشگاه مجازی
سارا خانم به عنوان یه کوچیکتر فقط گوشزد کردم که‌، احیانا بین بچه‌ها دلخوری پیش نیاد .
کسی نباید از مانشت و مانشتیا دلخور باشه .

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
۰
۱
ارسال: #۱۸
۲۵ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۹ ب.ظ، توسط leilaaa.)
RE: دانشگاه مجازی
آزمون مجازی امیر کبیر امسال ۶ مردادماه در دو قسمت عمومی و تخصصی برگزار می شه
که قسمت عمومی برای تمام رشته های مهندسی سوالات یکسانی داره
خود دانشگاه سوالات آزمون ۸۹ به عنوان نمونه البته بدون پاسخ تو سایت گذاشته .اگه افرادی هستند که مایلند سوالات با کمک هم حل کینم اینجا اعلام کنند
لینک سوالات عمومی:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لینک سوالات تخصصی فناوری اطلاعات و مدیریت:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لینک سوالات تخصصی سایر رشته ها:

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد iman ۲۹۱ ۱۸۴,۲۷۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۵۹ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۵۱۰ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۲۷۴ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  دوره آموزشی آنلاین Hadoop و Apache Spark به زبان فارسی Happiness.72 ۰ ۲,۲۹۳ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۸۹ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  ایجاد شغل در زمینه خدمات hiradupvc ۱ ۲,۶۷۴ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۰۳ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  دانلود رایگان دوره آموزشی PHP & MySQL SamanehRashvand ۱ ۲,۶۰۶ ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: alma1988
  پکهای آموزشی دوره های شبکه SamanehRashvand ۱ ۲,۷۵۱ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: khayyam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close