زمان کنونی: ۰۴ تیر ۱۴۰۳, ۰۵:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

در خواست کمک برای الگوریتم همترازی دنباله ها

ارسال:

lamborghini_s پرسیده:

Sad در خواست کمک برای الگوریتم همترازی دنباله ها

سلام من برای درس طراحی الگوریتم باید الگوریتم برنامه ریزی پویا در مسله ی همترازی دنباله ها رو تحویل استادم بدم لطفا کمکم کنید باید اونو زود تحویل بدم....الگوریتم تقسیم وحل ان توی کتاب جعفر نژاد هست ولی نمیتونم اونو تبدیل به روش برنامه ریزی پویا کنم ؟؟؟
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

vojoudi پاسخ داده:

RE: در خواست کمک

(۱۱ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۳۳ ب.ظ)lamborghini_s نوشته شده توسط:  سلام من برای درس طراحی الگوریتم باید الگوریتم برنامه ریزی پویا در مسله ی همترازی دنباله ها رو تحویل استادم بدم لطفا کمکم کنید باید اونو زود تحویل بدم....الگوریتم تقسیم وحل ان توی کتاب جعفر نژاد هست ولی نمیتونم اونو تبدیل به روش برنامه ریزی پویا کنم ؟؟؟

سلام
لطفا برنامه جعفر نژاد رو قرار بدین تو سایت تا بهش نگاهی بندازیم.

ارسال:

lamborghini_s پاسخ داده:

RE: در خواست کمک برای الگوریتم همترازی دنباله ها

(۱۱ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ ب.ظ)vojoudi نوشته شده توسط:  
(11 فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۳۳ ب.ظ)lamborghini_s نوشته شده توسط:  سلام من برای درس طراحی الگوریتم باید الگوریتم برنامه ریزی پویا در مسله ی همترازی دنباله ها رو تحویل استادم بدم لطفا کمکم کنید باید اونو زود تحویل بدم....الگوریتم تقسیم وحل ان توی کتاب جعفر نژاد هست ولی نمیتونم اونو تبدیل به روش برنامه ریزی پویا کنم ؟؟؟

سلام
لطفا برنامه جعفر نژاد رو قرار بدین تو سایت تا بهش نگاهی بندازیم.
(void opt (int i,int j
}

(if(i==m
;(opt=2(n-j
(else if (j==n
;(opt=2(m-i
}else
([if (x[i]==x[j
;penalty=0
else
;penalty=1
;(opt=min (opt (i+1,j+1) + penalty, opt (i+1,j ) +2 , opt (i, j+1 ) + 2
{
{
Fardad-A، در تاریخ ۱۱ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۳۶ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

عضو گرامی سوالات با موضوع کلی کمک از سایت حذف میشوند.
سوال باید گویای موضوع و مبحث و محتوای کلی سوال باشد. لطفا" در اولین مراجعه تصحیح کنید در غیر اینصورت سوال و جوابهای احتمالی دوستان حذف میشود.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۹۱۱ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۱۸۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۴۳۰ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کمک برای حل تمرین پایگاه داده zhila1994 ۰ ۲,۰۵۰ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994
  درخواست کمک سمینار ... شناسایی موجودیت های خاص sahar bano ۲ ۲,۷۹۱ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Sad راهنمایی برای نوشتن پایان نامه کمک!!!!!!! Sarabeh ۱ ۲,۵۳۶ ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  کمک برای چند تا سوالات شبکه کامپیوتری Hamedudk ۳ ۵,۹۶۸ ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  کمک برای حل تمرین امنیت شبکه پیشرفته behnazk ۰ ۲,۰۱۳ ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: behnazk
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۶,۵۹۵ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  افزایش واگرایی الگوریتم های مبتنی بر جمعیت moslem73421 ۲ ۳,۰۱۷ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close