زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

روش تهیه حضوری یا سفارش کتب انگلیسی و فارسی

ارسال:
۲۷ اسفند ۱۳۹۱, ۰۴:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۲ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
Photo روش تهیه حضوری یا سفارش کتب انگلیسی و فارسی
سلام
من در اهواز دانشجو کاردانی نرم افزار هستم و به هر کتاب فروشی که برای تهیه کتاب های زبان اصلی (انگلیسی زبان) و منابع و مراجع معروف فارسی مراجعه می کنم با شکست مواجه می شوم می خواستم بدونم که آیا دوستان مکانی در اهواز یا تهران برای سفارش یا تهیه حضوری کتاب سراغ دارند ؟
با تشکر
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۷ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۲۵ ب.ظ
RE: تهیه کتاب انگلیسی و فارسی
(۲۷ اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۳۹ ب.ظ)shotor نوشته شده توسط:  سلام
من در اهواز دانشجو کاردانی نرم افزار هستم و به هر کتاب فروشی که برای تهیه کتاب های زبان اصلی (انگلیسی زبان) و منابع و مراجع معروف فارسی مراجعه می کنم با شکست مواجه می شوم می خواستم بدونم که آیا دوستان مکانی در اهواز یا تهران برای سفارش یا تهیه حضوری کتاب سراغ دارند ؟
با تشکر

یه راهش اینه که ببینید کتابتون مال کدوم ناشره؛
معمولا امکان خرید آنلاین از طریق وبسایت ناشر وجود داره؛

گر وا نمی کنی گره ای، خود گـــره مباش،
ابروگشاده باش چو دستت گشاده نیست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: viktor
ارسال:
۲۷ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۲۳ ب.ظ
سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
هم، سایت جامعی هست برای خرید کتاب آنلاین.
۰
۰
ارسال:
۰۶ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۲۱ ب.ظ
تهیه کتاب انگلیسی و فارسی
پس از رفع مشکلی که وجود داشت ، تاپیک باز شد.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
ارسال:
۰۷ فروردین ۱۳۹۲, ۰۵:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۲۸ ب.ظ، توسط viktor.)
سلام
با تشکر از راهنمایی دوستان ولی راهی برای تهیه کتاب های زبان اصلی ارائه نکردید همانطور که همه دوستان می دانند
بجز تعدادی انگشت شمار کتاب فارسی که تهیه آن ها هم بسیار دشوار است بقیه کتاب های فارسی فاقد ارزش علمی هستند بخصوص ترجمه های بعضی از دوستان پس دوباره درخواست یاری از دوستان دارم که راه هایی که از آن طریق کتاب های زبان اصلی را تهیه می کنند معرفی کنند و در خصوص کتاب های فارسی اگر تصور می کنید اشتباه می کنم ممنون می شوم کتاب معرفی کنید
با تشکر
۰
۰
ارسال:
۰۷ فروردین ۱۳۹۲, ۰۵:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۳۵ ب.ظ، توسط Aurora.)
نمی دونم دنبال چه کتابی هستید. شاید اسمشو بگید بهتر بشه کمک کرد.
ولی این سایتا رو هم سر بزنید ممکنه کتاب زبان اصلی تون رو پیدا کنید. ممکنه هم تو اینترنت سرچ کنید pfd کتاب رو پیدا کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آدینه بوک
۰
۰
ارسال:
۰۸ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۲۳ ب.ظ، توسط viktor.)
(۰۷ فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۳۴ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  نمی دونم دنبال چه کتابی هستید. شاید اسمشو بگید بهتر بشه کمک کرد.
کتاب های معمولی رشته کامپیوتر مثل مهندسی نرم افزار پرسمن، مهندسی نرم افزار سام ارویل ، CLRS ، سیستم عامل و شبکه تنباوم ، سیستم عامل سیلبرشاتس و بقیه کتاب ها رشته کامپیوتر و همینطور اگه بتونید راهنمایی کنید که به نظر شما چه کتاب هایی چه عمومی و تخصصی بخونم می تواند کمکی باشد سپاسگذار می شوم
۰
۰
ارسال:
۰۸ فروردین ۱۳۹۲, ۰۳:۳۵ ب.ظ
کتاب clrs رو از انتشارات
چند سال پیش خریدم. تماس بگیرید یا برید تو سایتش حتما دارند.
پرسمن هم باید تو اینترنت pdf اش باشه. اگر پیدا نکردید احتمالا خودم داشته باشم. بگید برای تون بفرستم. بقیه کتاب ها رو هم به احتمال زیاد اگر خود کتابشو پیدا نکردید می تونید pdf اش رو حتما پیدا کنید.
۰
۰
ارسال:
۰۸ فروردین ۱۳۹۲, ۰۸:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ فروردین ۱۳۹۲ ۰۸:۳۹ ب.ظ، توسط viktor.)
سلام
یک پدر بیامرزی تو رشد اهواز پیدا کردم گفت لیست بیار چک می کنم امیدوارم که موفق بشم
(۰۸ فروردین ۱۳۹۲ ۰۳:۳۵ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  کتاب clrs رو از انتشارات
چند سال پیش خریدم. تماس بگیرید یا برید تو سایتش حتما دارند.
ظاهراً که سایتشون در حال آپدیت است
(۰۸ فروردین ۱۳۹۲ ۰۳:۳۵ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  پرسمن هم باید تو اینترنت pdf اش باشه. اگر پیدا نکردید احتمالا خودم داشته باشم. بگید برای تون بفرستم.
اگر لینک دانلودش را بزارید یا ایمیل کنید سپاسگذار می شوم
با تشکر
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۹ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۲۴ ق.ظ
مهندسی نرم افزار پرسمن
Software_Engineering_-_Pressman_AF_.pdf
اندازه فایل: ۶/۶۶ MB

clrs حل تمرینش

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قواعد فارسی Sajede_d ۰ ۸۳۲ ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ۱۰:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Sajede_d
  چه جوری با سطح زبان انگلیسی تقریبا پایین رفرنس بخونیم؟ saharitst ۰ ۱,۲۲۷ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۳۸ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۵۰۳ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  ۷ قانون طلایی یادگیری آسان مکالمه زبان انگلیسی morweb ۱۲ ۱۰,۹۶۰ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۱۹ ب.ظ
  آموزش زبان انگلیسی:اصطلاح حساب حساب کاکا برادر! cyruskingsolomon ۰ ۲,۰۰۹ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۴۵ ق.ظ
  آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدی ها + مکالمه وحشتناک واقعی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۸۱ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ
  اصطلاحات انگلیسی با رنگ‌ها آموزش زبان انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۲۰ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۳۰ ق.ظ
  آموزش زبان انگلیسی:گرامر cyruskingsolomon ۱ ۳,۰۰۹ ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۲۲ ب.ظ
  یادگیری لغات حیاتی زبان انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۲,۱۳۳ ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ ۰۴:۴۲ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close