زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مرسی که به کاربرتون احترام گذاشتید

ارسال:
۰۵ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۳۰ ب.ظ، توسط aatwo.)
Sad مرسی که به کاربرتون احترام گذاشتید
مرسی که به کاربرتون احترام گذاشتید بدونه یه اعلام کردن اسم تاپیکم رو عوض کردید و ادغام کردید , و تاپیکه دیگه ام رو پاک کردید
خوب یه جمله یک خطی مینوشتید که تاپیکتون رو به اون دلیل ادغام کردم یا پاک کردم که آدم بهش بر نخورهUndecided
هرچند همیشه خیلی جاها باید بهمون زور بگن یا توهین کنند و ما خفه شیم
حالا این دلیل نمیشه چون سرتون شلوغه دیگه به این مسایل اهمیتی ندید وقتی این همه مدیر هست و این مسولیتهای سنگین رو قبول کردید باید همه چیزش رو بپذیرید
البته این فرهنگه ما ایرانی هاستUndecided

می خوام یه داستان بگمSleepy
یه روز یه هیات از ایران پاشدند رفتن ژاپن یه کارخانه قطعات بخرن بعد از کلی اذیت کردن سهام داران کارخانه از خرید پشیمون شدند واسه همین رو شون نشد معذرت خواهی کنند بدونه خداحافظی و زود سوار ماشین شدند برگشتند برن فرودگاه و برگردند ایران.
اما تو فرودگاه دیدن سهام داران کارخانه ایستادن
به خاطر همین جا خوردن و با خودشون گفتن الان بهشون بعد از این همه دردسر انداختنشون چطور بگیم پشیمون شدیم
که در این هنگام صاحب کارخانه با یه دسته گل ! جلو اومد و گفت ما احساس کردیم که شما پشیمون شدید و ما اومدیم اینجا که ازتون تشکر کنیم که به کارخانه ما سر زدید!!!

حالا نتیجه گیری
چرا ما باید خیال کنیم کاربر یا ارباب رجوع برده ما هستند و ما وظیفه نداریم براشون احترام قائل بشیم و هر طور بخوایم رفتار کنیم یا تهدیدشون کنیم

مرسی که نوشتهام رو خوندید

drink 8 glasses of water a day

۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Andrew S.Tanenbaum
ارسال:
۰۵ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۴۱ ب.ظ
درود
من پستات رو پاک نکردم اما پستات بدرد بخور نبود
خدافظ
۳
۲
ارسال:
۰۵ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۵۸ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
نمیدونم کی گفته احترام به یک نفر یعنی او هر چی دلش خواست اینجا بکند و کسی چیزی نگه.
این حد آزادی را نداریم. برای مطالب علمی، پاسخ سوالات درسی و اینجور موارد محدودیتی نیست ولی اینکه یه نفر چند تا عکس از دور اینترنت جمع کنه و هر کدام را تو یه تاپیک بزنه، بزنه و خودش را با مسئولان ژاپنی کارخانه اتومبیلسازی قیاس کنه و انتظار داشته باشه هر کدام در یه تاپیک باشه نداریم .یه لحظه فکر کنید اگه همه اینکار را بکنند واقعا" اینجا چی میشه؟

متاسفانه بعضی باید توجه کنن که واقعا" اینجا اونی نیست که شما فکر میکنید . دوست من اینجا یه سایت تفریحی و سرگرمی نیست.

دوستان انگار نمی بینن سایتهای دیگه را که برای یه جمله یه خطی باید منتظر بشن تا مدیران سایت بخونن و بعد از بیست و چهار ساعت صدتا یکیش را نمایش بدهند.
متاسفانه مدارا کردن ما منجر باین امر شده. من از اعضاء سایت عذرخواهی میکنم ولی واقعا" اعتراض شما ناشی از مدارای من است.
در مورد فرهنگ نظر شخصی خودم را میگم (که ارتباطی هم با ادغام پستهای شما نداره و فقط یه نظر هست)تو این مملکت بعضی اعضاشون هدیه میشه . بعضی جان داده اند و میدن تا بقیه زندگی کنن و ما یه عکس از تو اینترنت پیدا میکنیم که یکی یه قسمت کبدش را هدیه کرده . باریک ا... بایشان که بمادرش کمک کرده ولی اگه قرار باشه امتیاز بدیم بخودمون میدیم که برای همدیگه می میریم.Smileفرهنگ ما غنی تر از اینه که بعضی چیزای دیگران را قاب کنیم بزنیم بالای سرمون.
نمیخوام در مورد والنتاین و بقیه اش چیزی بگم چون اون جوان فوت شده ولی یه کم دور و برمون را نگاه کنیم خیلی درس زندگی هست . اینا دیگه لازم نیست وارداتی کنیم.

در ضمن اینجا یک سایت تخصصی است .مطالب غیر تخصصی در حد امکان مختصر و مفید بهشون پرداخته میشه.
ضمنا" فکر نکنم چیزی حذف شده باشه. اگه حذف کردین خودتون کردین نه ما.
اگه باز هم جواب کامل نیست خصوصی در خدمتم.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close