زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برگ برگ سازی به روایت اجلالی

ارسال:

nina69 پرسیده:

برگ برگ سازی به روایت اجلالی

سلام
دوستان من به یه مشکلی برخوردم
مبحث حافظه رو از کتاب پوران خوندم که متاسفانه اونجا مبحث برگ برگ سازی خوب توضیح نداده
الان که به جزوه اجلالی مراجعه کردم(ویس هاشو ندارم) خیلی خوب متوجه نشدم
اگه کسی این ۳ تا سوال جروه اجلالی واسم به صورت ساده و قابل فهم توضیح بده دعاتون میکنم

فایل‌(های) پیوست شده

۳
ارسال:

m@hboobe پاسخ داده:

RE: برگ برگ سازی به روایت اجلالی

سلام
سوال اول

اول اینکه بخاطر اینکه حافظه ۴ برگه ای اعدادی که همزمان تولید میشه (!) به ترتیب ۰ و ۱ و ۲ و ۳ هست و بار بعد ۴و ۵ و ۶و ۷ همین طور الی آخر...

حالا صورت سوال گفته که stride =3 هست که منظورش رو خودش گفته یعنی ۰ و ۳ و ۶ و ۹ و .... اینا انتخاب میشن و یه نقشه به ما میده که از یه جایی به بعد همین روند باز تکرار میشه در این سوال ۳ ستون میشه و بارهای بعدی همه تکرار این هستن
همون جور که گفته شده برای خوندن هر بار از حافظه یعنی دسترسی به یکی از ستون ها ۱۰۲ نانو ثانیه و برای اونایی که از طریق مالتی پلکسر بود فکر کنم(!) انتخاب میشن ۲ نانو ثانیه.
خب الان سه بار ۱۰۲ داریم و یکبار ۲ که تقسیم بر تعداد آدرسهایی که دسترسی داشیم....
سرعت هم از تقسیم سیستم کند به سیستم تند بدست اورده

بقیه هم به همین ترتیب حل میشن فقط آخری یه نکته داره که صورت سوال گفته از تاخیر هر چیزی غیر حافظه صرف نظر میکنیم اون ۲ ثانیه رو دخالت نداده

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تعداد برگ درخت؟؟؟؟؟؟؟ rad.bahar ۴ ۳,۸۴۱ ۱۵ آذر ۱۴۰۲ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadrra
  هندسه محاسباتی دی برگ gholamreza jalili ۳۰ ۱۸,۶۵۸ ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۵:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: asma :)
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۲۸۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  مرتب سازی سریع تصادفی چیست؟ Xzrix ۰ ۱,۳۶۸ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  شبیه سازی مقاله Q-Learning kadoos ۱۶ ۱۵,۱۴۸ ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nasim.nasim۱
  کتاب شبیه سازی آمنت omnet++ berkeley ۱ ۳,۸۳۷ ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: محمد رستمی
  مدار منطقی دکتر اجلالی بهتره یا موریس مانو _student_98 ۹ ۸,۴۱۷ ۰۶ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سئو چیست؟ - سئو - بهینه سازی سایت msnmsn ۲ ۲۴ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi
  مجموعه آموزش تصویری ابزار شبیه سازی و بررسی پروتکل امنیتی اسکایتر net work ۰ ۲,۳۱۹ ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: net work
  برگ برگ سازی Sanazzz ۱ ۱,۹۰۳ ۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close