زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زبان کنترل نو ع ایستا یا strongly typed

ارسال:

samaneh22 پرسیده:

سوال من در مورد تست علوم کامپیوتر ۸۲ است.
گفته شده که زبان کنترل نوع ایستا زبان Early Binding را حمایت نمیکند.میخواستم ببینم درست گفته شده یا نه؟
ولی به نظر من چون زبان کنترل نوع ایستا کنترل را در زمان کامپایل انجام میدهد پس Early Binding هم هست.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

younes پاسخ داده:

RE: زبان کنترل نو ع ایستا یا strongly typed

(۲۴ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ب.ظ)samaneh22 نوشته شده توسط:  سوال من در مورد تست علوم کامپیوتر ۸۲ است.
گفته شده که زبان کنترل نوع ایستا زبان Early Binding را حمایت نمیکند.میخواستم ببینم درست گفته شده یا نه؟
ولی به نظر من چون زبان کنترل نوع ایستا کنترل را در زمان کامپایل انجام میدهد پس Early Binding هم هست.

ببینید دوست من ، توی سوال همچین چیزی مستقیما گفته نشده که شما میگین Huh اولا strongly typed معنیش کنترل نوع ایستا نمیشه پس عنوان سوال رو عوض کنید و بزارید کنترل نوع قوی
اما این جمله ی شما که میگین اگر زبانی کنترل نوع ایستا داشته باشه Early Binding هست درسته ولی توی سوال درمورد کنترل نوع قوی صحبت شده . تعریف کنترل نوع قوی یا Strongly Type به صورت زیر است :

اگر در برنامه امکان آشکار سازی تمام خطاهای نوع بصورت ایستا (یعنی زمان کمپایل ) وجود داشته باشد میگوییم زبان دارای کنترل نوع قوی میباشد. خوب حالا با این تعریف یه جورایی گزینه یک همون که میگه این زبان Early Binding را حمایت میکند باید درست باشه که ظاهرا درست نیست و گزینه هیچکدام درسته و آقای مقسمی هم گفتن بررسی نوع قوی هیچ ربطی به Early Binding و Late Binding هم نداره ! پس همون هیچکدام درسته چون اگه تو گزینه ها میبود این زبان که کنترل نوع قوی دارد امکان آشکارسازی خطا را در زمان کمپایل هم دارد بعد این گزینه درست بود ولی چون این گزینه وجود ندارد و بقیه گزینه ها هم ربطی به نوع قوی ندارند همان هیچکدام قشنگ تر است Big Grin امیدوارم به دردتون بخوره

۰
ارسال:

samaneh22 پاسخ داده:

ممنون

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل تمرین کتاب سیستم های فازی و کنترل فازی neo.st ۲۶ ۳۹,۰۵۹ ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar1344
  اصول ماشین های کنترل عددی و مطلبی ملینا ارشد ۱ ۲,۰۰۲ ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vista2000
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  نحوه مشخص کردن بیت‌های حافظه کنترل Erfan_Ekh ۰ ۱,۸۲۴ ۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Erfan_Ekh
  سوال درباره کنترل ترافیک شبکه zorro ۱ ۳,۰۳۴ ۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Amir V
  احتمال قبولی ارشد کنترل روزانه دانشگاههای تهران mositavasoly ۱ ۲,۳۴۹ ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mositavasoly
  دانلود رایگان کتاب «زبان عمومی دکتری زیر ذره بین» مرجع اصلی زبان کنکور دکتری generalenglish ۰ ۳,۶۹۵ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: generalenglish
  واحد کنترل ریز برنامه ریزی شده (سراسری ۸۶ و ۸۸) ali.majed.ha ۲ ۱,۶۵۴ ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.majed.ha
  کنترل ریزبرنامه نویسی_سوال کنکور ۹۵ hamed_golden ۱ ۱,۶۳۷ ۰۲ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: arash691
  سوال۲۰ پوران پژوهش(بخش کنترل ریز برنامه نویسی) Saman ۳ ۱,۶۳۹ ۱۶ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: پرهوده

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close