زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال ۶۶ ارشد ۹۱

ارسال:

mahmodifard پرسیده:

سوال ۶۶ ارشد ۹۱

با سلام اگه کسی سوال ۶۶ (معماری) کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر رو حل کرده به ما هم توضیح بده .
هر چی فکر می کنم نمی فهمم .
[undefined=undefined]

فایل‌(های) پیوست شده

۰
ارسال:

nasi1391 پاسخ داده:

RE: سوال ۶۶ ارشد ۹۱

(۳۰ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۰۶ ب.ظ)mahmodifard نوشته شده توسط:  با سلام اگه کسی سوال ۶۶ (معماری) کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر رو حل کرده به ما هم توضیح بده .
[undefined=undefined]

سلام، بیکار بودم اینو برات درست کردم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال:

mahmodifard پاسخ داده:

RE: سوال ۶۶ ارشد ۹۱

(۳۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۲۳ ب.ظ)nasi1391 نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۰۶ ب.ظ)mahmodifard نوشته شده توسط:  با سلام اگه کسی سوال ۶۶ (معماری) کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر رو حل کرده به ما هم توضیح بده .
[undefined=undefined]

سلام، بیکار بودم اینو برات درست کردم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سلام، آقا دمت گرم. شادم کردی . بسیار ممنون.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information ۹۱۰ نرم افزار ، ۷۷۲ محاسبات ، ۱۱۱۷ آیتی q88lp ۲ ۱,۸۸۵ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  اعلام اسامی دعوت به مصاحبه شدگان ۵۹ رشته آزمون دوره دکتری سال ۹۱دانشگاه آزاد انرژی مثبت ۱ ۱,۷۰۶ ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  برگزاری آزمون تمام رشته‌های کارشناسی ارشد ۹۱در۱نوبت khavar_1365 ۱۰۹ ۵۰,۹۳۸ ۲۵ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close