زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آشنایی با سرویس جست و جوی آکادمیک مایکروسافت

ارسال:
۲۶ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۵۱ ق.ظ
آشنایی با سرویس جست و جوی آکادمیک مایکروسافت
با عرض سلام
یکی از دوستان من توی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، یه ارائه ی خیلی ساده راجع به امکانات سرویس جست و جوی آکادمیک شرکت مایکروسافت آماده کرده بود که من به نظرم بعضی امکاناتش واقعا جالب اومد و ازش فایل پاورپوینت این ارائه رو گرفتم که اینجا با کاربران مانشت به اشتراک بزارم
اینجور که من متوجه شدم مایکروسافت یکی از دلایلش برای طراحی همچین سیستمی، رونمایی از قدرت بسته ی Silverlight ش بوده که واقعا چیز جالبی رو خلق کرده
برای دیدن این امکانات شما حتما باید Silverlight رو روی سیستمتون نصب داشته باشین یا اگر نداشته باشین خود صفحات سایت اونو به شما برای دانلود پیشنهاد میدن
من سال ها از سیاست های Free/Open Source Software ها حمایت کردم و اصولا شرکت مایکروسافت رو باعث و بانی خیلی کجروی ها و کج فهمی یا در دنیای نرم افزار می دونم، ولی باید اعتراف کنم این سرویس مایکروسافت خیلی فوق العادست، شاید بهم بهتره بگیم خارق العادست Shy
چون نتونستم تو مانشت ضمیمه ش کنم به ناچار تو مدیافایر آپلودش کردم و از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
می تونین دانلود بفرمایید.
امیدوارم سودمند واقع بشه
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , euruse , mfXpert

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آشنایی با هد پلاتر Amirmehrabi ۰ ۹۹۴ ۱۷ آبان ۱۴۰۰ ۰۸:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Amirmehrabi
  آشنایی با وب کنفرانس Adobe Connect faraz_linux ۰ ۱,۷۵۵ ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: faraz_linux
  اطلاع و آشنایی با دانشجویان ارشد آیتی دانشگاه تربیت مدرس Happiness.72 ۱ ۲,۳۷۸ ۰۴ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  راهنمایی شرکت در آزمون دوره های بین المللی مایکروسافت azad_ahmadi ۳۶ ۴۰,۶۹۲ ۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mahdi_atd@yahoo.com
  استاد خوب برای مهندس شبکه مایکروسافت arshad91 ۸ ۹,۸۵۴ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: shima.beh
  فیلم ضبط شده رایگان وبینار آشنایی با مقاله نویسی fo-eng ۰ ۲,۰۶۰ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
  آزمون نهم مدرسان شریف - درخت جست و جوی دودویی ali.majed.ha ۲ ۲,۵۴۲ ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.majed.ha
  مشتریان از پرداخت حق سرویس به رستوران‌ها خودداری کنند H-Arshad ۱ ۲۷ ۰۷ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  یه کورس آنلاین خوب برای آشنایی با آزمون تافل fo-eng ۰ ۲,۲۳۱ ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۰ ب.ظ
  یه کورس آنلاین خوب برای آشنایی با آزمون آیلتس fo-eng ۰ ۲,۰۸۴ ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close