زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ادامه تحصیل بعد از چند سال

ارسال:
۰۱ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ ب.ظ
سلام
من حدود ۶ ساله که از درس دور بودم و الان کارمندم اما دوست دارم ادامه تحصیل بدم بنظر شما باید از کجا و چطوری شروع کنم .
پیشا پیش از توجه تون ممنونمSmile
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۰۱ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۲۸ ب.ظ
شما یه کتاب درسی رو بگیر دستت و کامل بخونش.
کار تمومه ، شروع مهمه.
هیچ وقت واسه شروع دیر نیست، شرایطتتون رو بسنجین و تصمیم بگیرین که میخوایین بخونین یا نه. در کل برید دنبال چیزی که علاقه دارید ، اگه علاقه داری واسه ارشد بخونی و تصمیما قطعیه و می تونید شرایط رو برای درس خوندن فراهم کنید بسم االله .
تو این سایت برای هر مسائلی که در مورد کنکور هست یا تاپیک وجود دار(منابع،جزوات،کارنامه های کنکور، رتبه های قبولی، پرسش و پاسخ تک تک دروس،مشاوره ارشد و ....) یا می تونید مطرحش کنید تا دوستان کمکتون کنن.
شما استارت رو بزنید هر جا مشکلی خوردید ان شاالله با کمک خودتون و دوستان حل میشه و به هدفتون میر سید.

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۱
۰
ارسال:
۰۱ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۳۸ ب.ظ
RE: ادامه تحصیل بعد از چند سال
(۰۱ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  شما یه کتاب درسی رو بگیر دستت و کامل بخونش.
کار تمومه ، شروع مهمه.
هیچ وقت واسه شروع دیر نیست، شرایطتتون رو بسنجین و تصمیم بگیرین که میخوایین بخونین یا نه. در کل برید دنبال چیزی که علاقه دارید ، اگه علاقه داری واسه ارشد بخونی و تصمیما قطعیه و می تونید شرایط رو برای درس خوندن فراهم کنید بسم االله .
تو این سایت برای هر مسائلی که در مورد کنکور هست یا تاپیک وجود دار(منابع،جزوات،کارنامه های کنکور، رتبه های قبولی، پرسش و پاسخ تک تک دروس،مشاوره ارشد و ....) یا می تونید مطرحش کنید تا دوستان کمکتون کنن.
شما استارت رو بزنید هر جا مشکلی خوردید ان شاالله با کمک خودتون و دوستان حل میشه و به هدفتون میر سید.
متشکرم از پاسختون مشکل اینه تا زمانی که در حال و هوای دانشجویی بودم یک سری مشکلات داشتم که حتی یکبار برا ارشد امتحان هم ندادم و الان که سربازی رفتم و درگیر کار و زندگی شدم این عوامل کارمو سخت کردن .
هدفم از این یادداشت اینه که ببینم اول کسی برا این موارد نظر خاصی داره و بعد پیدا کردن فردی با شرایط من و همفکری با هم
۱
۰
ارسال:
۰۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۰۰ ب.ظ
(۰۱ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ ب.ظ)morteza_ghn نوشته شده توسط:  سلام
من حدود ۶ ساله که از درس دور بودم و الان کارمندم اما دوست دارم ادامه تحصیل بدم بنظر شما باید از کجا و چطوری شروع کنم .

بیرجندی هستی یا بیرجند درس خوندی داداش؟

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohandes-abedi
ارسال:
۰۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۲۳ ب.ظ
(۰۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۰۰ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  
(01 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ ب.ظ)morteza_ghn نوشته شده توسط:  سلام

بیرجندی هستی یا بیرجند درس خوندی داداش؟

من بیرجند درس خوندم.۸۲-۸۴**آقایان نوابی-آرین پور-ولوی و ...
۱
۰
ارسال:
۰۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۰۷ ب.ظ
سلام .
منم بعد ۴ سال که از زمان فارغ التحصیلیم میگذره امسال دارم میخونم واسه کنکور. البته سالهای پیشم تصمیم داشتم که بخونم ولی خوب نمیشد. اما امسال تصمیم گرفتم که هرجوری که شده شرکت کنم و دارم تلاشمو میکنم. شمام شروع کنید و تلاش ایشاله موفق میشین.
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۶۱ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۵۶ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۴۸۸ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000
  صفحه چند سطحی Flash1 ۰ ۱,۶۰۰ ۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Flash1
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۳۲۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  کمک برای چند تا سوالات شبکه کامپیوتری Hamedudk ۳ ۵,۷۷۶ ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۵۴۹ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  تحصیل در دوره شبانه و تاثیر بر جذب هیات علمی siiib70 ۴ ۳,۴۹۵ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۳۰ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close