زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست معرفی کتاب در زمینه لغت درس زبان

ارسال: #۱۶
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۹ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۱۹ ق.ظ)ITgirl نوشته شده توسط:  از ۵۰۴ سوال نمیاد انگار! من پایه زبانم بد نیست, زبان کنکور لیسانس ۹۸% زدم و تو دوره لیسانس کتاب زبان اصلی زیاد خوندم, ولی ۱۰ تست اول زبان پارسال خیلی سخت بود بنظرم!!! گرچه انصافا ریدینگهاش آسون بود واسه من
واسه اون ۱۰ تست اول کتاب چی معرفی میکنید بچه هااااااااااااااااا؟ ۱۱۰۰ بنظرم وقتگیره! کتاب زبان ارشد زیر ذره بین رو کسی پارسال خونده بوده؟ کسی نظر دیگه ای نداره؟
بععععععلههه Smile)))))) بابا ۹۸ درصد:دی آلام ۱۱۰۰ نمیخواد بخونی :دی
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ITgirl
ارسال: #۱۷
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۰۴ ب.ظ، توسط ITgirl.)
RE: درخواست معرفی کتاب در زمینه لغت درس زبان
(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ ب.ظ)elynn66 نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۱۹ ق.ظ)ITgirl نوشته شده توسط:  از ۵۰۴ سوال نمیاد انگار! من پایه زبانم بد نیست, زبان کنکور لیسانس ۹۵% زدم و تو دوره لیسانس کتاب زبان اصلی زیاد خوندم, ولی ۱۰ تست اول زبان پارسال خیلی سخت بود بنظرم!!! گرچه انصافا ریدینگهاش آسون بود واسه من
واسه اون ۱۰ تست اول کتاب چی معرفی میکنید بچه هااااااااااااااااا؟ ۱۱۰۰ بنظرم وقتگیره! کتاب زبان ارشد زیر ذره بین رو کسی پارسال خونده بوده؟ کسی نظر دیگه ای نداره؟
بععععععلههه Smile)))))) بابا ۹۸ درصد:دی آلام ۱۱۰۰ نمیخواد بخونی :دی

بابا ۶۰% شانسکی:دی
میخام امسالم ۹۵% بزنم رو کم کنی بعضیا:-"
۱۱۰۰ که خودمم حالشو ندارم!
ما همچنان منتظر پاسخیم
هل من ناصر ینصرنی؟

I will win
not Immediateley
but Definitely
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elynn66
ارسال: #۱۸
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۵۹ ب.ظ
سلام
زبان عمومی ارشد زیر ذره بین رو با رفرنس مولفین پس از کنکور سال قبل کلیه رشته ها، امکان زدن بالای ۸۰ درصد تستهای زبان بوده.
تو گوگل سرچ کنید درصد شباهاتش میاد.
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۵۷ ق.ظ
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۰۲ ب.ظ)پاریس نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۹ ب.ظ)mohsen-english نوشته شده توسط:  سلام
زبان عمومی ارشد زیر ذره بین رو با رفرنس مولفین پس از کنکور سال قبل کلیه رشته ها، امکان زدن بالای ۸۰ درصد تستهای زبان بوده.
تو گوگل سرچ کنید درصد شباهاتش میاد.

ببخشید من منظوری از این حرفم ندارم ولی من پستاتونو اینجا دیدم و در تمامی اونا شما گفته بودین این کتاب
حتی تو سایت دیگری هم دیدم تاپیکی برا جلد دوم این کتاب زده بودین
فکر نمی کنین این کارتون بیشتر جنبه تبلیغاتی داره تا راهنمایی این دوستمون؟

سلام دوست عزیز
می تونید با مشاهده بخش هایی از کتاب پیش از خرید تصمیم منطقی بگیرید. الزاما توصیه من یا سایرین وحی منزل نیست و صرفا یه راهنمایی در این راستاست. اما از دید خودم اطمینان دارم راه مناسبی رو پیشنهاد می کنم.
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۱۸ ب.ظ
دوستانی که قصد به خاطر سپردن کلمات (حالا از هر منبع و کتابی) دارند میتونند از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
استفاده کنند.تنها کافیست کتاب مورد نظرتونو جستجو کنید و بعد شروع به یادگیری لغات با تکنیک لایتنر کنید؛ اما نکته تمایز این سایت این هست که اگر کلمه ای رو در به خاطر سپاریش دچار مشکل میشید میتونید از عکس های پیشنهادی سایر کاربران از کل دنیا یکی رو که به نظر شما منسبتر هست رو انتخاب کنید و از این پس از این عکس نیز در به خاطر سپاری استفاده کنید. برای مثال شما میتونید ۵۰۴،۴۰۰، essential words for the toefl رو جستجو کنید و ازش استفاده کنید و لذت ببرید.
امیدوارم مفید باشه.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan , str93 , iCanDoIt
ارسال: #۲۱
۰۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۴۴ ب.ظ، توسط juyaye danesh.)
از چند سال پیش تا الان دیگه از ۵۰۴ تست زیادی نیومده و لغات از کتاب لغات ضروری تافل می اومدند. ولی امسال یعنی ۹۴ لغات از این کتاب هم نبود! شاید از ۱۱۰۰ بوده باشه ...
برای گرامر کامل ترین کتاب فارسی که من دیدم کتاب انتشارات نصیر نوشته بابک رستمی قراگزلو بوده، فکر کنم گرامر این کتاب برای ازمون دکترا هم مناسب باشه

موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۷ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۰۶ ق.ظ
من زبانم خیلی ضعیف بود .پارسال نصف ۵۰۴ رو خوندم ولی افاقه نکرد.
امسال ۵۰۴ + ۱۲۵ لغتش رو خوندم+ ۴۵۰ کلمه + ۴۰۰ کلمه.

البته سطح سوالات زبان رو بالا بردن پس انتظار سوالات سخت رو داشته باشید و فقط به خوندن اینها اتکا نکنید.
اپلیکیشن های خوب و تصویری هستن که به سریع یادگیری لغات کمک زیادی میکنن.
برای من خیلی تاثیرگذار بودن.
درک مطلب هم اگه تونستید پارسه رو بخونید.
به نظرم گرامر رو جدا نخونید .حجمش زیاده و ۵ سوال هم ازش میاد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mrsh1372

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question درخواست کتاب یا جزوه rezaqazvin ۳۱۲ ۱۹۶,۴۷۰ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: شاسا فرمان
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۳۶۹ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۷ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۴۹,۶۰۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۴۶۹ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد iman ۲۹۱ ۱۸۱,۹۰۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۳,۱۳۹ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۳ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  معرفی استاد در دیتاماینینگ و بیگ دیتا heelii ۱ ۲,۱۲۲ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close