زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آغاز تکمیل ظرفیت کنکور ارشد از دوشنبه(۲۴مهر)/امکان شرکت کلیه مجازین در تکمیل ظرفیت

ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
آغاز تکمیل ظرفیت کنکور ارشد از دوشنبه(۲۴مهر)/امکان شرکت کلیه مجازین در تکمیل ظرفیت
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به آغاز انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد از دوشنبه ۲۴ مهر ماه، شرایط مجازین شرکت در این مرحله را تشریح کرد.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به آغاز مهلت انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور در ۲۴ مهر، اظهارکرد: همچنین اطلاعیه نحوه انتخاب رشته و شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت در ۲۴ مهر اعلام می‌شود.

وی افزود: در این مرحله به داوطلبان امکان انتخاب ظرفیت‌های جدیدی که ایجاد شده است و کد رشته محل‌هایی که تکمیل نشده‌اند، داده می‌شود، بنابراین داوطلبان می‌توانند برای شرکت در این مرحله از ۲۴ مهر ماه به سایت سازمان سنجش به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مراجعه کنند.

توکلی با اشاره به شرایط شرکت داوطلبان در مرحله تکمیل ظرفیت، گفت: کلیه مجازین به انتخاب رشته اعم از قبولشدگان و داوطلبانی که در مرحله اول پذیرفته‌ نشده‌اند می‌توانند در این مرحله شرکت کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش با بیان اینکه پذیرفته‌شدگانی که علاقه‌مند به شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت هستند، درصورت قبولی در این مرحله، قبولی قبلی آنها کان لم یکن تلقی می‌شود، تصریح کرد: البته پذیرفته‌شدگان رشته‌های دارای شرایط خاص و بورسیه حق شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت را ندارند.

خبرگزاری ایسنا
۲۱/۷/۹۱
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghaside , banafshe , T.A , Lonely Palm , matin724
ارسال:
۲۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۵۶ ب.ظ
نتایج تکمیل ظرفیت
پس کی بازنتایج اینا اعلام میشه

هر چند که رنگ و بوی زیباست مرا - چون لاله رخ و چو سرو بالاست مرا

معلوم نشد که در طربخانه خاک - نقاش ازل بهر چه آراست مرا
۰
۰
ارسال:
۲۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ ق.ظ
تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد از دوشنبه آغاز می شود

به گفته مشاور عالی سازمان سنجش، تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد از روز دوشنبه در سامانه این سازمان آغاز می شود.

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر اضافه کرد: اطلاعیه سازمان سنجش درباره پذیرش دانشجو در برخی کد رشته های جدید و تکمیل ظرفیت افزایش یافته برخی کد رشته محل های قبلی آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ از روز دوشنبه ۲۴ مهرماه بر روی پایگاه اینترنتی سنجش به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
قرار خواهد گرفت و تکمیل ظرفیت از روز اعلام شده آغاز خواهد شد.

وی در ادامه اعلام کرد که تمام افرادی که در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کرده و مجاز به انتخاب رشته شناخته شده اما در آزمون پذیرفته نشده اند، می توانند نسبت به انتخاب کد رشته محلهای تحصیلی مورد نظر اقدام کنند.

به گفته مشاور عالی سازمان سنجش، داوطلبانی که در ردیف پذیرفته شدگان رشته های دارای شرایط خاص یا بورسیه آزمون کارشناسی ارشد قرار گرفته اند، مجاز به انتخاب رشته مجدد نخواهند بود.

خبرگزاری مهر
۲۲/۷/۹۱

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lonely Palm
ارسال:
۲۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۲ ق.ظ
من نمیتونم چون انصراف دادم ؟ default ام اینه که نمیتونم .

هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر میرسد ...بیایید فردایی بزرگ بسازیم
۰
۰
ارسال:
۲۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۱۳ ب.ظ
برام سواله کسی که واقعا قبول شده، و یک بار جای یک نفر رو گرفته در رفتن به دانشگاه، چرا باید باز بهش فرصت مجدد داده بشه که بتونه دوباره جای یه بدبخت دیگه رو که می تونه با تکمیل ظرفیت سرنوشت زندگیشو عوض کنه بگیره؟
۱۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: amku , mehdi67ma , aryaeei , H3NGAM3H
ارسال:
۲۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۵ ب.ظ
افرین حرفت کاملا درسته
باید یاد بگیرین تو انتخاب همه جوانب رو در نظر بگیرین

چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lonely Palm
ارسال:
۲۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۲۲ ق.ظ
تکمیل ظرفیت
Huhسلام دوست عزیز
این خبری که گفتی واسه دانشگاه آزاد هستش؟
۰
۰
ارسال:
۲۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۱۲ ق.ظ
بچه ها واقعا عذاب وجدان دارم امیداوارم هیچکس سرنوشتی مثل من پیدا نکنه که جای یه نفر رو بگیره بعد خودش در شرایطی که خواهانش نیست قرار بگیره از همگی به خاطر این انتخابه نادرستم معذرت میخوام تاوان این کار من یکسال محرومیت و عذاب وجدانه امیدوارم حداقل ظرفیت منو محقق برای تکمیل بذاره.

هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر میرسد ...بیایید فردایی بزرگ بسازیم
۱
۱
ارسال:
۲۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۱ ق.ظ
بچه هاکسی نمیدونه جواب نهایی تکمیل ظرفیت کی میاد؟
راستی اگه کسی فقط وفقط ۲۰ تا بااخرین رتبه فردقبولی فاصله داشته باشه بنظرتون توی تکمیل ظرفیت امیدی به قبولی میتونه داشته باشه یانه؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۲ ق.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۱ ق.ظ)s_om نوشته شده توسط:  بچه هاکسی نمیدونه جواب نهایی تکمیل ظرفیت کی میاد؟
راستی اگه کسی فقط وفقط ۲۰ تا بااخرین رتبه فردقبولی فاصله داشته باشه بنظرتون توی تکمیل ظرفیت امیدی به قبولی میتونه داشته باشه یانه؟
امروز دوشنبه ۲۴ تکمیل ظرفیت کجاست ؟
تکمیل ظرفیت ؟؟؟؟ کجایی؟

چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۴ ب.ظ
گفتن امروز میاد اماکجاس که بیاد
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۷ ب.ظ

۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۴ ب.ظ
تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد / حتی آن ها که مجاز نشده بودند

۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۴۱ ب.ظ
سلام
من برای یکی از دوستام میخوام تکمیل ظرفیت ثبت نام کنم
تو خبر گزاری ها خوندم تا ۱۴ آبان تمدید شده. به سایت سنجش که میرم لینک ثبت نامشو پیدا نمی کنم. کسی هست لینک ثبت نام رو بذاره یا بگه از کجا میشه رفت؟
ممنون

موجیم و وصل خویش از ما بریدن است / ساحل بهانه ای است رفتن رسیدن است

۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۵
۱۱ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۳۶ ب.ظ
(۱۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۴۱ ب.ظ)grayman نوشته شده توسط:  سلام
من برای یکی از دوستام میخوام تکمیل ظرفیت ثبت نام کنم
تو خبر گزاری ها خوندم تا ۱۴ آبان تمدید شده. به سایت سنجش که میرم لینک ثبت نامشو پیدا نمی کنم. کسی هست لینک ثبت نام رو بذاره یا بگه از کجا میشه رفت؟
ممنون
سلام
برای کنکور کارشناسی ها تا ۱۴ آبان تمدید شده ، واسه ارشد ۶ ام تموم شد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: grayman , انرژی مثبت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۴۶ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۲۴ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۱۹ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۱۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۰۴ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۰۱ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۷۲ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۲۷۷ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۷۳ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  تاثیر بودجه در انتخاب شرکت طراحی سایت wone ۱ ۲۰ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close