زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اهمیت تمرینهای لینز

ارسال:

navid-p پرسیده:

اهمیت تمرینهای لینز

سلام دوستان.با توجه به اینکه همه شدیدا روی حل تمرینهای لینز تاکید دارن من هم به نظریه علاقه دارم شروع کردم تمرینهای فصل ۱و ۲ رو حل کردم.به نظر شما با توجه به زمان باقیمانده تمرینهای بقیه فصلهاشم کامل حل کنم یا فصلهایی هست که مهمتره و فقط اونها رو حل کنم؟

۰
ارسال:

Masoud05 پاسخ داده:

RE: اهمیت تمرینهای لینز

(۰۴ دى ۱۳۹۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ)navid-p نوشته شده توسط:  سلام دوستان.با توجه به اینکه همه شدیدا روی حل تمرینهای لینز تاکید دارن من هم به نظریه علاقه دارم شروع کردم تمرینهای فصل ۱و ۲ رو حل کردم.به نظر شما با توجه به زمان باقیمانده تمرینهای بقیه فصلهاشم کامل حل کنم یا فصلهایی هست که مهمتره و فقط اونها رو حل کنم؟

این بستگی به اون داره که سایر دروس در چه مرحله ای هستی‌، نباید افراط کرد تو یه درس .
البته خیلی تمریناش اصلا مهم نیست چون میگه اثبات کن که فلان‌، خوب شما حرف لینز رو گوش کن و دیگه دنبال اثبات نرو چون خود لینز قبلا زحمتش رو کشیده Big Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم sina_r11 ۱۳ ۲۵,۶۱۹ ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Z78khosrow_kh
Wink دانلود نظریه زبانهای پیتر لینز ویرایش ۵ + حل armin.sheikh ۵ ۱۱,۳۹۶ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: gillda
  اهمیت طراحی جلد کتاب یا مجله hora27 ۰ ۱,۸۱۱ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: hora27
  اهمیت طراحی سایت در کسب و کارهای مختلف moona70 ۲ ۳,۰۴۷ ۱۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mez1
  تمرین کتاب پیتر لینز farid999 ۲ ۳,۰۶۷ ۰۷ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: farid999
  طراحی سایت و اهمیت دسترسی سایت sharmin555 ۰ ۱,۵۰۷ ۰۷ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sharmin555
  سوال نظریه پیتر لینز ویراست ۵ فصل دوم بخش اول Ahmadreza9 ۰ ۱,۲۵۷ ۰۵ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ahmadreza9
  رسم dfa برای زبان زیر (تمرین ۶ کتاب لینز فصل دوم ) MBe ۱۰ ۸,۰۵۹ ۲۳ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: signal_micro
  سوال ۸ فصل دوم کتاب لینز alireza01 ۳ ۲,۵۴۲ ۱۲ آبان ۱۳۹۵ ۰۴:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Jooybari
  میزان اهمیت هر فصل از دورس گرایش شبکه های کامپیوتری asal71 ۰ ۱,۴۰۹ ۰۵ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: asal71

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close