زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تنبلی بیسابقه در زبان ولی حال شروعی جدی

ارسال:
۱۲ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۵۶ ق.ظ
با سلام من ترم آخر نرم هستم و سال بعد انشاالله کنکور ارشد دارم .
و در حال حاضر با خوندن ساده ترین متون و مخصوصا قواعد (در حدکتاب درسی زبان برای راهنمایی) شایدم ساده‌تر مشکل اساسی دارم و این هیچ علتی جز تنبلی و ترس از عقب افتادن در درس نداره.
الان میخوام یک استارت جدی بزنم والا خسته شدم یک سرچ انگلیسی هم نمیشه زد!!!.
فعلا در مرتبه اول هدف فهمیدن متن برای کنکور و یا خواندن کتب زبان اصلی است و زیاد نیاز به بقیه کار‌ها ندارم . میخوام من رو کمک کنید یهخ کمک اساسی البته من خیلی از تایپیک های اینجا و... رو هم خوندم . مثلا یک سرو مقالات و یا کتب و... معرفی کنید که هم برای زبان ارشد خوب باشه و هم اطلاعات تخصصی من بالا بره و هر کمکی که میتونید به من بکنید و اینکه در چه مدتی میتونم به حد خوبی برسم و من شاید روزی ۳ ساعت روی این وقت بگزارم چون کنکور و پروژه هم هست . و هر راهنمایی مفیدی در این زمینه دارید با آغوش باز پذیرا هستم. متشکر
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ahmad8726 , IT.girll
ارسال:
۱۲ آذر ۱۳۹۰, ۱۰:۲۷ ب.ظ
به نظر من با سئوالاتی که من از زبان عمومی ارشد دیدم کلا باید دایره لغات زبانتون خوب باشه مخصوصا لغاتی که کمتر کاربرد دارند .و از الان هم فرصت زیادی دارید که سطح زبانتون رو برای سال آینده بالا ببرید‌، زبان عمومی توی ارشد بیشتر درک مطلب و معنی لغات هست،برای تخصصی هم به نظرم باید متون زبان اصلی رو مطالعه کنید یا اینکه reading هایی که توی سالهای گذشته کنکور آمده خیلی کمک میکنه که بدونیم چه جور موضوعاتی و در چه سطحی بخونیم . کلا هر جور متنی (البته نه متون سنگین و خیلی تخصصی) به بالا بردن سطح زبان تخصصی کمک میکنه
به نظر من همون کتاب زبان تخصصی دانشگاه خوبه برای تقویت زبان.یا خواندن مطالب wikipedia
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: saiedattar , IT.girll

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۴۹۷ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۵۸۶ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۴۸۶ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  در حال حاضر بهترین منبع برای هوش مصنوعی چیه؟ Mehdi.Sarf ۴ ۷,۱۲۳ ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ادرس جدید sci-hub berkeley ۲۰ ۱۷,۳۴۱ ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: doman
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۸۶۴ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992
Exclamation فروش جدیدترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر اعم از کتاب و جزوه با ۵۰% تخفیف malihe00069 ۱ ۲,۷۳۴ ۲۵ دى ۱۳۹۷ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: farshidfa
  مدار منطقی اجلالی چاپ جدید و چاپ قبل radi_s ۵ ۵,۶۳۰ ۰۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: radi_s
  تغییر مباحث امتحانی کنکور ارشد ۹۸ طبق مصوبه ی جدید وزارت علوم m.abbaszadeh1995 ۱ ۲,۱۶۵ ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ph0en1x

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close