زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گسسته کلاس برم؟

ارسال:
۲۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۴۸ ب.ظ
گسسته کلاس برم؟
به نام خدا
سلام و وقت بخیر
دوستان کسی می تونه راهنمایی کنه که تو این وقت باقیمانده با این همه حجم درسی می شه با رفتن به کلاس های کنکوری گسسته(مقسمی) روی این درس تسلط پیدا کرد بطوری که فقط یک دور حدود سال پیش از کتاب مستر یوسفی خوندم.
یا با کنار گذاشتن چند فصل از این کتاب و خوندن جزوه هاش می شه به یک جاهایی رسوند این کتابو.

با تشکر
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۳:۴۱ ب.ظ
گسسته کلاس برم؟
دوست خوبم.گسسته رو با مقسمی نرو.من ترم تابستان ثبت نام کردم و بعد انصراف دادم.این ترم با یوسفی دارمو ۴ جلسه اش گذشته.رویهم رفته خیلی راضیم.

به گوش من تنها دو صدا آشناست.صدای پای تو که می روی و صدای پای مرگ که می آید.
۱
۰
ارسال:
۲۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۲۸ ب.ظ
گسسته کلاس برم؟
مهندس گل آیا شما باقی کلاساش رو هم رفتی؟
می شه کمی جزئی‌تر بگی مگه گسستش چطور بوده؟
۰
۱
ارسال:
۲۲ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۲۲ ق.ظ
گسسته کلاس برم؟
ببین ساده از کنار مسایل میگذشت.من فقط جلسه اولو رفتم.گزاره هارو .میگفتد بلدید دیگه.بریم مبحث بعدی.۱ فصلو ۲ ساعته درس دادند/در صورتی که این ترم با یوسفی گذاره‌ها ۶ ساعتی وقت گرفت.
من فقط همین درسو داشتم که نرفتم.

به گوش من تنها دو صدا آشناست.صدای پای تو که می روی و صدای پای مرگ که می آید.
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  دانلود جزوه ریاضیات گسسته amiraraz ۱ ۳,۲۱۶ ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: start2
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۴۶۹ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۶,۹۶۶ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۵۳۱ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۴۹۳ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۳۱۷ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
Information فروش کتابهای گسسته گریمالدی ۴ جلد + راهنمای حل مسائل tabassomesayna ۱ ۳,۳۰۹ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۴۷ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  وب کنفرانس و کلاس آنلاین faraz_linux ۰ ۱,۷۳۲ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: faraz_linux

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close