زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

لینز انقدرها هم سخت نیست

ارسال:

mahdikoochooloo پرسیده:

لینز انقدرها هم سخت نیست

به نام خدا
سلام بر دوستان

من سال قبل کنکوری نظریه رو خوندم حتی اتوماتا رو هم استاد درس نداده بود اما فکر کنم ۳ تا زده بودم اون دوتا هم یکیش از فصلول آخر بود و یکی دیگش یادم نیست. با این تفاسیر فکر کنم فقط جاهایی از لینز مهمه که به تعریف ویژگی های زبان‌ها پرداخته. آیا موافقید؟
اگر نه بگید چطور باید این رو بخونم. چون من دارم حل التمرینش رو هم می خونم. یک سوال داده اثبات کرده ۵ صفحه. نمی دونم چطوری باید بخونم

ممنون

۰
ارسال:

مازیار صفایی پاسخ داده:

لینز انقدرها هم سخت نیست

لینز را باید با عشق و حوصله خواند
به نظر من الان دیر است
حداقل ۲ هفته کامل هر روز باید لینز را خوند تا تمریناتش تموم بشه

۰
ارسال:

mahdikoochooloo پاسخ داده:

لینز انقدرها هم سخت نیست

یعنی شما تمام اثباتی هاش رو هم می خونید؟
دوستان کسی می دونه آیا اثباتی‌ها هم مهم هستند؟

۰
ارسال:

انرژی مثبت پاسخ داده:

لینز انقدرها هم سخت نیست

به نظرم این که اثبات شده مثلا زبان منظم خاصیت اجتماع رو داره نیاز به خوندن نداره باید بدونیم این مطلب رو
ولی درمورد بعضی موارد که مثلا اثبات کرده یه زبان منظم نیست باید روال اثبات رو بدونبد که بتونید خودتون سر جلسه اگه زبانی رو داد بفهمید چه جوریه . هر چند که به نظرم خوندن اثبات‌ها واسه یه بار خوبه نه این که بخواید همه اثبات‌ها رو حفظ کنید

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم sina_r11 ۱۳ ۲۵,۵۷۳ ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Z78khosrow_kh
Wink دانلود نظریه زبانهای پیتر لینز ویرایش ۵ + حل armin.sheikh ۵ ۱۱,۳۵۶ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: gillda
  منابع یوسفی تو ارشد اصلا جالب نیستن tesla66 ۱۳ ۷,۶۶۸ ۰۷ دى ۱۳۹۸ ۰۴:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  معماری سخت تره یا هوش یا نرم افزار؟ Hermione ۸ ۷,۸۰۲ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: dariush65
  چاپ کاتالوگ خلاقانه سخت نیست! (سری اول) fafaferdos ۰ ۱,۷۲۶ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۳:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: fafaferdos
  ۱۵۸ شبکه و امنیت ۲۵۵ ای تی (یکی نیست راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟) ۵۲۲۵۵۰۷ ۱۳ ۶,۶۲۸ ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  آیا افزودن سخت افزار به کامپیوتر خانگی نیاز به نصب داره ؟ simorghsimorgh ۲ ۲,۹۰۷ ۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: ۶۶۶۴
  یه سوال سخت از Fork در سیستم عامل Perfect_Dream_Man ۱ ۱,۹۲۲ ۰۵ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  تمرین کتاب پیتر لینز farid999 ۲ ۳,۰۴۲ ۰۷ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: farid999
  سوال نظریه پیتر لینز ویراست ۵ فصل دوم بخش اول Ahmadreza9 ۰ ۱,۲۴۷ ۰۵ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ahmadreza9

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close