زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

جامعه مجازی اختصاصی کامپیوتر

ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۲۱ ب.ظ
جامعه مجازی اختصاصی کامپیوتر
سلام‌، سلام گرم به همه مانشتی های گل
راستش نمی دونستم این مطلبو کجا بزارم اصلا بزارم یا نه...
من یک جامعه مجازی اختصاصی کامپیوتر راه انداختم به آدرس
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته بگم که به هیچ وجه قصد تبلیغ و غیره ندارم و مدیران عزیز بلافاصله می تونن این پست رو حذف کنن.
تو این مدت گذشته برای من اتفاق افتاده که یک مطلب آموزشی ساده رو تو یه روز به ۱۰ نفر گفتم ،
مثلا ساخت یک کانکشن ساده برای اینترنت بار‌ها و بار‌ها ازمن سوال شده و من هر بار مجبور شدم پاسخ بگم.
همین کار باعث شد که به فکر ایجاد یک محیط مجازی بشم که سوال های کاربران پاسخ داده بشه و کلا یه محلی باشه که نیاز های کامپیوتری کاربران تامین بشه.
خیلی برا آدم سخته که یک نوجوان ۱۴ ساله هندی بیاد و بزرگترین سایت‌ها و سرور‌ها رو هک کنه اما خیلی از "جوانان" ایرانی طرز ساختن یک کانکشن ساده رو بلد نباشن!!

در هر حال از همه اساتید مانشتی خواهش می کنم منو تو این کار یاری کنن و از نظرات و پیشنهادات خود محروم نکنن.
قربون همتون...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پی سی کلوب
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۴۶۸ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۱۹۰ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۴۹ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۰۴۳ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مجازی یا پیام نور؟ hoseini.f ۲ ۳,۳۶۸ ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hoseini.f
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۸۵۰ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
Video واقعیت مجازی + واقعیت افزوده: پرواز اژدها بر فراز استادیوم بیس بال شهر سئول marvelous ۰ ۲,۱۹۲ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۴۴ ب.ظ
  تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها reza0175 ۲ ۴,۲۵۳ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ق.ظ
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۶۵۴ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  نقش خانواده در جامعه kiyan0 ۰ ۲,۰۹۰ ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ۰۲:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kiyan0

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close