تالار گفتمان مانشت
ارشدی های ۹۲ در چه مرحله ای هستند؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲
RE: ارشدی های ۹۲ در چه مرحله ای هستند؟ - asusx59sr - 22 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۵ ب.ظ

(۲۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ق.ظ)anahitanamvar نوشته شده توسط:  در مرحله افسردگی به خاطر مهندسی نرم افزار . من این درس رو نداشتم Sad(( خیلی برام یه جوریه . داره خیلی بی کیفیت و وقت گیر جلو میره . Sad((((

نگران نباش متاسفانه واسه منم همینجوره. از اول تابستون تا حالا ۳ فصل خوندم. چاره ای نیست

RE: ارشدی های ۹۲ در چه مرحله ای هستند؟ - ana_12345 - 22 مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۶ ب.ظ

(۲۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۵ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(22 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ق.ظ)anahitanamvar نوشته شده توسط:  در مرحله افسردگی به خاطر مهندسی نرم افزار . من این درس رو نداشتم Sad(( خیلی برام یه جوریه . داره خیلی بی کیفیت و وقت گیر جلو میره . Sad((((

نگران نباش متاسفانه واسه منم همینجوره. از اول تابستون تا حالا ۳ فصل خوندم. چاره ای نیست

پس اگه راهکاری پیدا کردی به منم بگو که من بدجوری این درس داره حالم رو می گیره .Dodgy

RE: ارشدی های ۹۲ در چه مرحله ای هستند؟ - asusx59sr - 22 مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۱۸ ب.ظ

(۲۱ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۲۸ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  
(21 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۶ ب.ظ)atti joon نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۳ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  بچه های آیتی :

ممکن هست ک تو کنکور سوال زبان عمومی هم بیارن واسمون؟

راهنمایی بدبد لطفا

اره چرا نیاد؟تمام کنکورهای سال پیش ۱۰یا۱۲ سوال اولشون زبان عمومی بوده که.....
چرا نیاد؟

آخه تو دفترچه سازمان سنجش زده زبان تخصصی
ولی واسه کامپیوتریا نوشته عومی و تخصصی

منم اول همین فکر رو میکردم. معلوم نیست چرا فقط مینویسه تخصصیHuh

(۲۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۶ ب.ظ)anahitanamvar نوشته شده توسط:  
(22 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۵ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(22 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ق.ظ)anahitanamvar نوشته شده توسط:  در مرحله افسردگی به خاطر مهندسی نرم افزار . من این درس رو نداشتم Sad(( خیلی برام یه جوریه . داره خیلی بی کیفیت و وقت گیر جلو میره . Sad((((

پس اگه راهکاری پیدا کردی به منم بگو که من بدجوری این درس داره حالم رو می گیره .Dodgy

من هفته ای ۸ ساعت واسش گذاشتم. کاری که میکنم بد نیست امتحان کن. حدود ۲۰ دقیقه سر تیتر ها رو حفظ میکنم و نگاه روزنامه وار به اون مقداری که میخوام بخونم. ۵ دقیقه استراحت. حدود ۱ ساعت و ده دقیقه همون مباحث رو عمیق میخونم. ۵ دقیقه استراحت. مباحثی که خوندمو تو ۲۰ دقیقه آخر مرور میکنم. (از قول یک مشاور) سرعتتو کم میکنه اما تو ذهنت خوب جا میگیره. امتحانش ضرر نداره

RE: ارشدی های ۹۲ در چه مرحله ای هستند؟ - ana_12345 - 22 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۴ ب.ظ

(۲۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۱۸ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  من هفته ای ۸ ساعت واسش گذاشتم. کاری که میکنم بد نیست امتحان کن. حدود ۲۰ دقیقه سر تیتر ها رو حفظ میکنم و نگاه روزنامه وار به اون مقداری که میخوام بخونم. ۵ دقیقه استراحت. حدود ۱ ساعت و ده دقیقه همون مباحث رو عمیق میخونم. ۵ دقیقه استراحت. مباحثی که خوندمو تو ۲۰ دقیقه آخر مرور میکنم. (از قول یک مشاور) سرعتتو کم میکنه اما تو ذهنت خوب جا میگیره. امتحانش ضرر نداره

چی می خونی براش؟ من از روی پوران می خونم . پرسمن سالخورده رو هم دارم اما وقتی از تو پوران نمی فهمم گه گاهی می رم سرش اما اوضاع بدتر می شه چون پرسمن فاجعه انگیز تره Smile

RE: ارشدی های ۹۲ در چه مرحله ای هستند؟ - asusx59sr - 22 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ب.ظ

(۲۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۴ ب.ظ)anahitanamvar نوشته شده توسط:  
(22 مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۱۸ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  من هفته ای ۸ ساعت واسش گذاشتم. کاری که میکنم بد نیست امتحان کن. حدود ۲۰ دقیقه سر تیتر ها رو حفظ میکنم و نگاه روزنامه وار به اون مقداری که میخوام بخونم. ۵ دقیقه استراحت. حدود ۱ ساعت و ده دقیقه همون مباحث رو عمیق میخونم. ۵ دقیقه استراحت. مباحثی که خوندمو تو ۲۰ دقیقه آخر مرور میکنم. (از قول یک مشاور) سرعتتو کم میکنه اما تو ذهنت خوب جا میگیره. امتحانش ضرر نداره

چی می خونی براش؟ من از روی پوران می خونم . پرسمن سالخورده رو هم دارم اما وقتی از تو پوران نمی فهمم گه گاهی می رم سرش اما اوضاع بدتر می شه چون پرسمن فاجعه انگیز تره Smile

کسانی که توی درس مهندسی نرم افزار خبره هستند باید چنین کتابی رو ترجمه کنند. ولی کسی که کارش "مهندسی نرم افزار" است مطمئنا یک بیزینس خیلی بهتر از ترجمه کردن یک کتاب قطور داره(اونم با این قیمت کاغذ). و متاسفانه باعث شده که ترجمه ی مناسبی ازش نباشه. از اونجایی که این درس ضریبش چهاره و اگه کامل خونده باشی میتونی همه تستاشو بزنی، من از ترجمه سالخورده استفاده میکنم و هرجا به مشکل برخوردم به نسخه ی انگلیسیش رجوع میکنم. کتاب پوران متاسفانه کامل نیست ولی بد نیست.

RE: ارشدی های ۹۲ در چه مرحله ای هستند؟ - arg89 - 13 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ ب.ظ

دوستان کسی حل تشریحی کنکور ارشد آی تی ۹۰ و ۹۱ رو نداره؟

ارشدی های ۹۲ در چه مرحله ای هستند؟ - alireza6660 - 14 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ق.ظ

من ۲۲ مهر شروع کردم
دارم دروس رو میرم جلو

سیستم عامل ۲ فصل اول + تست
پایگاه تا جبر رابط ای + تست
ساختمان تا صف و پشته + تست
الگوریتم ۱ فصل + تست
شبکه ، تست و مرور و حل تمرین میرم جلو
مهندسی نرم افزار ، تست و مرور و حل تمرین میرم جلو
هوش فصل اولم هنوز
مدیریت ؛ تست وار میرم جلو

ماهان کنکور آزمایشی دادم ؛ نتیجه اومد همه - بوده Smile)
البته مطمعنم که اشتباه شده چون با پاسخ نامه چک کردم دیدم خراب کردن با این سیستم صدور کارنامه

به هر حال من که امیدوارم (۲ سال از درس دور بودم و استارت زدم)

ارشدی های ۹۲ در چه مرحله ای هستند؟ - sh13 - 14 آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۳۵ ق.ظ

سلام
من رشتم مکانیکه ولی ارشد میخوام IT شرکت کنم. بنظرتون چجوری و با چه درسهایی شروع کنم تا بتونم یه رتبه در حد غیرانتفایی بابل یا روزبهان ساری بیارم. البته من زبان و میتونم بالا بزنم.

ارشدی های ۹۲ در چه مرحله ای هستند؟ - m@hboobe - 22 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ ب.ظ

اخییی
یادش بخیر این تاپیک

در مرحله انتظار کشیدن و آمدن کلید سوالات از سوی سازمان سنجش Sad

و پلاس بود در مانشت Big Grin

ارشدی های ۹۲ در چه مرحله ای هستند؟ - nina69 - 23 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ب.ظ

واقعا یادش بخیر
چقدر تلاش کردیم
هیییییییییی

واقعا یادش بخیر
چقدر تلاش کردیم
هیییییییییی

ارشدی های ۹۲ در چه مرحله ای هستند؟ - mahsa_a3moon - 23 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۴۳ ب.ظ

(۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ب.ظ)nina69 نوشته شده توسط:  واقعا یادش بخیر
چقدر تلاش کردیم
هیییییییییی

حیف...

ارشدی های ۹۲ در چه مرحله ای هستند؟ - samaneh_aftab - 25 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۱۷ ب.ظ

حیف اون همه تلاش بی نتیجه

ارشدی های ۹۲ در چه مرحله ای هستند؟ - sir_ams - 25 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۱۹ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۱۷ ب.ظ)samaneh_aftab نوشته شده توسط:  حیف اون همه تلاش بی نتیجه
نا امید نباشید لطفا!
لیس للانسان الا ما سعی

RE: ارشدی های ۹۲ در چه مرحله ای هستند؟ - white bird - 02 اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ ق.ظ

(۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ب.ظ)nina69 نوشته شده توسط:  واقعا یادش بخیر
چقدر تلاش کردیم
هیییییییییی

واقعا یادش بخیر
چقدر تلاش کردیم
هیییییییییی

من که حتی جرات نکردم ببینم نتایج تلاشم چی شده

ارشدی های ۹۲ در چه مرحله ای هستند؟ - esisonic - 02 اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ ب.ظ

(۰۲ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ ق.ظ)white bird نوشته شده توسط:  من که حتی جرات نکردم ببینم نتایج تلاشم چی شده
منم...میدونم خراب کردم!!