تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت مرداد ماه ( خواندن گروهی) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹
RE: گروه درسی مانشت مرداد ماه ( خواندن گروهی) - maryam.raz - 26 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۲ ب.ظ

(۲۶ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ب.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  
(26 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ ق.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  کل آزمون ها مبلغش بیشتر بود گفتن این ۴تا رو جدا میذاریم ثبت نام کنید ۳۴۰
اگر هم که مشاور بخواین ۵۰ تومن میدید ویکی از رتبه های برتر پارسال تا کنکور بهتون مشاوره میدن!البته در کنارثبت نام آزمون
چقدر جالب Smile تفاوت محسوسی نسبت به پارسال داشته این رقم ثبت نام
هزینه‌ی مشاور از کجا اومد دیگه؟ اصلاً مگه مانشت چشه؟ Big Grin

منم فکر نمیکردم مشاورها رتبه های برتر پارسال باشن
اگه اینجوریه که ما صدتا مشاور تو مانشت داریم!

گروه درسی مانشت مرداد ماه ( خواندن گروهی) - esisonic - 26 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۵ ب.ظ

(۲۶ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۲ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  منم فکر نمیکردم مشاورها رتبه های برتر پارسال باشن
اگه اینجوریه که ما صدتا مشاور تو مانشت داریم!
دقیقا ً همینطوره..!!!

گروه درسی مانشت مرداد ماه ( خواندن گروهی) - zarei1991 - 26 مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۰۶ ب.ظ

مانشت رو دست کم گرفتینا...مانشت تنها سایتی هستش که من به شخصه عاشقشم...خداییش تا به اینترنت وصل میشم اول میام مانشت...اگه موفق بشم موفقیتم رو مدیون مانشت و کاربرانش می دونم که تا هر سوالی مطرح کردم جوابمو دادن...

RE: گروه درسی مانشت مرداد ماه ( خواندن گروهی) - jameshenas - 26 مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۰۳ ب.ظ

سلام بچه ها رسیدیم به آخر هفته و حساب و کتابBig Grin
من این سومین هفته ای که دارم میخونم و این هفته هم با یه تغییر جزیی۲۱ ساعت شد جمع درسام...
شما چطور؟Shy

گروه درسی مانشت مرداد ماه ( خواندن گروهی) - esisonic - 26 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ب.ظ

(۲۶ مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۰۳ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  من این سومین هفته ای که دارم میخونم و این هفته هم با یه تغییر جزیی۲۱ ساعت شد جمع درسام...
شما چطور؟Shy
الآن نگیم..۳۰و۳۱ ماه همه اعلام کنن...شاید فردا من ۱۲ ساعت درس بخونم (آره جون عممBig Grin) اونوقت چطوری اعلام کنم؟؟

RE: گروه درسی مانشت مرداد ماه ( خواندن گروهی) - jameshenas - 27 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ ق.ظ

(۲۶ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(26 مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۰۳ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  من این سومین هفته ای که دارم میخونم و این هفته هم با یه تغییر جزیی۲۱ ساعت شد جمع درسام...
شما چطور؟Shy
الآن نگیم..۳۰و۳۱ ماه همه اعلام کنن...شاید فردا من ۱۲ ساعت درس بخونم (آره جون عممBig Grin) اونوقت چطوری اعلام کنم؟؟
من معمولا غروب ۵شنبه ها حساب میکنم تو دفترم...
وای این هفته ی جاری خیلی پرتی دارم...تعطیلات عیده...البته دوشنبه من با تور میرم طالقان تفریح....امیدوارم این تعطیلی ۲روزه نهایت استفاده رو ببرین و خودتون رو برای خوندن در شهریور اماده کنینShy

RE: گروه درسی مانشت مرداد ماه ( خواندن گروهی) - Shokoufe.S - 27 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۸ ب.ظ

دارم دیونه میشم این ماه هیچی نخوندم یا باید روزه میگرفتم یا درس میخوندم! حس میکنم دیگه نمیرسم :-(:'(

گروه درسی مانشت مرداد ماه ( خواندن گروهی) - zarei1991 - 27 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ب.ظ

(۲۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۸ ب.ظ)Shokoufe.S نوشته شده توسط:  دارم دیونه میشم این ماه هیچی نخوندم یا باید روزه میگرفتم یا درس میخوندم! حس میکنم دیگه نمیرسم :-(:'(
منم مثل خودتونم....انصافا تضعیف روحیه نکنید....ایشالا شهریور همشو جبران می کنیم...خواستن توانستن است...

گروه درسی مانشت مرداد ماه ( خواندن گروهی) - Parva - 27 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۶ ب.ظ

(۲۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۸ ب.ظ)Shokoufe.S نوشته شده توسط:  دارم دیونه میشم این ماه هیچی نخوندم یا باید روزه میگرفتم یا درس میخوندم! حس میکنم دیگه نمیرسم
دقیقا منم تو شرایط شما هستم، یا باید روزه میگرفتم یا درس؟
که روزه رو ترجیح دادم و وضعیتم اینی شد که الان دارم، ولی نباید این حس بد رو به خودمون راه بدیم، باید تو شهریور جبران کنیم.

RE: گروه درسی مانشت مرداد ماه ( خواندن گروهی) - Shokoufe.S - 27 مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۵۴ ب.ظ

(۲۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ب.ظ)zarei1991 نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۸ ب.ظ)Shokoufe.S نوشته شده توسط:  دارم دیونه میشم این ماه هیچی نخوندم یا باید روزه میگرفتم یا درس میخوندم! حس میکنم دیگه نمیرسم :-(:'(
منم مثل خودتونم....انصافا تضعیف روحیه نکنید....ایشالا شهریور همشو جبران می کنیم...خواستن توانستن است...

من اصلا قصد تضعیف روحیه کسی رو نداشتم فقط شرایط خودمو تو این ماه گفتم در ضمن واقعا نیاز به صحبت رو داشتم به هر حال اگه کسی ناراحت شده من معذرت میخوام.

گروه درسی مانشت مرداد ماه ( خواندن گروهی) - jameshenas - 27 مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۰۳ ب.ظ

(۲۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۸ ب.ظ)Shokoufe.S نوشته شده توسط:  دارم دیونه میشم این ماه هیچی نخوندم یا باید روزه میگرفتم یا درس میخوندم! حس میکنم دیگه نمیرسم :-(:'(
کم کم بخونی میتونی خودت رو عادت بدی...البته ماه رمضان هم که دیگه تموم شد و نباید فرصت رو از دست بدیم...دوستان باید حواسمون رو جمع کنیم که رقبا از این ماه شروع میکنند یا بعضی ها هم شروع کردن...ولی در هر صورت مانشتی ها همیشه اولن

گروه درسی مانشت مرداد ماه ( خواندن گروهی) - *farnaz* - 27 مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۰۳ ب.ظ

منم تو این مدت تابستون پراکنده میخوندم ولی از فردا با برنامه ریزی که ۲ روز پاش بودم شروع میکنم پیش رفتن با شماها بهم انگیزه و قدرت میده

گروه درسی مانشت مرداد ماه ( خواندن گروهی) - zarei1991 - 27 مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۲۴ ب.ظ

(۲۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۵۴ ب.ظ)Shokoufe.S نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ب.ظ)zarei1991 نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۸ ب.ظ)Shokoufe.S نوشته شده توسط:  دارم دیونه میشم این ماه هیچی نخوندم یا باید روزه میگرفتم یا درس میخوندم! حس میکنم دیگه نمیرسم :-(:'(

من اصلا قصد تضعیف روحیه کسی رو نداشتم فقط شرایط خودمو تو این ماه گفتم در ضمن واقعا نیاز به صحبت رو داشتم به هر حال اگه کسی ناراحت شده من معذرت میخوام.
نه اصلا منظورم این نبود...منظورم انگیزه خودتون بود که از دست ندید...

RE: گروه درسی مانشت مرداد ماه ( خواندن گروهی) - fa_karoon - 28 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۵ ق.ظ

سلام بچه ها
یکی کمکک کنه کلافه شدم از دست این اثبات های نظریه فصل هشت کتاب لینز بعد از مثال ۱-۸ یه توضیحی درباره aبه توان n و b به توان n گفته که اصلا متوجه توضیحش نمی شم بعد هم اومده گفته [tex]L={a^{n}b^{n}}\cup {a^{n}b^{2n}}\cup {a^{n}b^{n}c^{n}}[/tex]
مستقل از متن نیست و رشته [tex]a^{m}b^{m}c^{m}[/tex] در [tex]\^L[/tex] است اما نتیجه ای که از تزریق به دست می آید نیست. این جمله آخر یعنی چی ؟

RE: گروه درسی مانشت مرداد ماه ( خواندن گروهی) - esmaeli.sh - 28 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ ق.ظ

منم مثل بعضی از دوستان ک گفتند یا روزه یا درس ،روزه رو انتخاب کردم هر کسی فک میکنه از همه عقب تره اما هستن کسانی ک عقب تر ترند (خودمو گفتم)Big Grin
اما یه چیزه طبیعیه ک کسی عقب بیفته پس حسرت زمان هایی ک گذشت و نخوریمو و برای زمانهای بعد عید، فکرو برنامه ریزی کنیمWink