تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت تیرماه ( خواندن گروهی) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - ghaderiyaser - 06 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ق.ظ

(۰۶ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ق.ظ)Shokoufe.S نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  امروز عصر گسسته هم از روی پوران شروع کردم اما به خاطر خستگی کار و کم خوابی نتونستم بیشتر از ۲/۵ ساعت بخونم و تقریبا ۱۰ صفحه اول رو خوندم فقط!!!!!!!!!!!
شما واسه گسسته از کتابای گریمالدی هم استفاده می کنید؟
من برای انتخاب کتاب گسسته خیلی گیج شدم به تاپیک مخصوصشم رفتم ولی نتونستم تصمیم بگیرم!!!!!!!!!
آخه گریمالدی ۴جلده و خوندنشون خیلی طول میکشه !!!!!!
برای کنکور ارشد همون پوران کافیه. بهم اعتماد کنید. بستگی داره چطوری و چند بار بخونیدش. وسواس نباشید

RE: گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - SaMiRa.e - 06 تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۱ ق.ظ

وای خسته شدم ، این کتاب جناب آقای پرسمن چقدرزیاده Sad
خودمان رانابودکردیم سه فصلشو خواندیم Dodgy

RE: گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - Amir V - 06 تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۴ ق.ظ

(۰۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۱ ق.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  وای خسته شدم ، این کتاب جناب آقای پرسمن چقدرزیاده Sad
خودمان رانابودکردیم سه فصلشو خواندیم Dodgy

کدوم فصلاش لازمه؟ کدوم ترجمش رو داری میخونی؟ خوبه یا نه ترجمش؟

ممنون.

RE: گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - SaMiRa.e - 06 تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۷ ق.ظ

تااون جایی که میدونم تمام فصلاش لازمه ، من ترجمه سالخورده ویرایش هفتم ودارم .
ولی یواش یواش دارم ازخوندنش پشیمون میشم Undecided

گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - mamat - 06 تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۳ ق.ظ

(۰۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۱ ق.ظ)Avicenna نوشته شده توسط:  میتونم بپرسم دلیل پیشمونی شما چیه؟ ترجمه نامناسب؟ حجم زیاد؟ پیچیدگی (فهم دشوار) محتوا؟ یا...

من میتونم بگم ترجمه نامناسب
هیچ ترجمه ای از این کتاب وجود نداره که خوب باشه یا حداقل من ندیدم
مثلا اینو بگم قضاوت کنید
نمونه سازی اولیه ترجمه صحیح که باید باشه اما ترجمه شده به اولیه سازی نمونه هاHuh

حالا باید هر سطرشو بخونی برا خودت دوباره تفسیر کنی.Big Grin

گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - samaneh_aftab - 06 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۶ ق.ظ

واااااااااااااای من کلی از شماها عقب افتادم. ۲ روزه برام کاری پیش اومده نتونستم درس بخونم
Sad(

گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - SarahArshad - 06 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۸ ق.ظ

(۰۶ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ق.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ق.ظ)Shokoufe.S نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  امروز عصر گسسته هم از روی پوران شروع کردم اما به خاطر خستگی کار و کم خوابی نتونستم بیشتر از ۲/۵ ساعت بخونم و تقریبا ۱۰ صفحه اول رو خوندم فقط!!!!!!!!!!!
من برای انتخاب کتاب گسسته خیلی گیج شدم به تاپیک مخصوصشم رفتم ولی نتونستم تصمیم بگیرم!!!!!!!!!
برای کنکور ارشد همون پوران کافیه. بهم اعتماد کنید. بستگی داره چطوری و چند بار بخونیدش. وسواس نباشید
میشه بیشتر توضیح بدید منم دقیقا همین مشکل رو دارم یعنی چطور باید این کتاب رو خوند وقتی خیلی جاهاش رو نمی فهمی که منظورش چیه؟ و اینکه گریمالدی هم خیلی زیاده و اینکه قلی زاده رو هم ندارم!!!!!
هی میرم سمتش شروع می کنم یه جاهایی رو که نمی فهممم بدم میاد دیگه دوست ندارم برم سمتش!!!
گریمالدی میخونم میبینم خوب میفهمم به وقتم که فکر می کنم می اندارمش کنار.

RE: گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - SarahRad - 06 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۲ ق.ظ

(۰۶ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ق.ظ)Shokoufe.S نوشته شده توسط:  

الان فعلا از پوران ، قلی زاده هم دارم اما تصمیم داشتم گریمالدی رو بخونم که میگن خیلیه!

(۰۶ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ق.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  برای کنکور ارشد همون پوران کافیه. بهم اعتماد کنید. بستگی داره چطوری و چند بار بخونیدش. وسواس نباشید

خوب چه جوری بخونیمش که بهتر باشه؟

گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - mis masi - 06 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۱ ق.ظ

بچه ها من حسابی تنبل شدمConfused
۲ ۳روز در میون درس میخونم
کممممممممممکHuh

RE: گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - ahmadi_development - 06 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۷ ق.ظ

(۰۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۷ ق.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  تااون جایی که میدونم تمام فصلاش لازمه ، من ترجمه سالخورده ویرایش هفتم ودارم .
ولی یواش یواش دارم ازخوندنش پشیمون میشم Undecided
سلام من ویرایش ۵ رو دارم مخواستم ببینم این ویرایش ۷ چند صفحه است

RE: گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - zeinab - 06 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۶ ق.ظ

(۰۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۱ ق.ظ)mis masi نوشته شده توسط:  بچه ها من حسابی تنبل شدمConfused
۲ ۳روز در میون درس میخونم
کممممممممممکHuh

واییییی نگو منم اینجوریم یه عمره.

(۰۶ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ق.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ق.ظ)Shokoufe.S نوشته شده توسط:  
به نظر من فقط به خودتون اعتماد کنید چون شما فقط توانایی های خودتون رو میشناسید!
اگر گریمالدی رو خوب میفهمین بخونینش کاری به حجمش نداشته باش . شما اگر نصفه شو بخونی و بفهمی بهت راز این هست که کامل بخونی و سطحی باشه و نتونی جواب بدی
حالا با توجه به حرفهای بچه ها و توانایی ها و سطح خودت تو این درس تصمیم بگیر.

(۰۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۶ ق.ظ)samaneh_aftab نوشته شده توسط:  واااااااااااااای من کلی از شماها عقب افتادم. ۲ روزه برام کاری پیش اومده نتونستم درس بخونم
Sad(
منم همینطور !! پس با هم بریم که برسیم به بچه ها Big Grin

گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - SaMiRa.e - 06 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۱ ق.ظ

(۰۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۱ ق.ظ)Avicenna نوشته شده توسط:  سلام، به خوانندگان کتاب پرحجم پرسمن فقط باید گفت خدا فوت! Smile
اگه اشتباه نکنم ترجمه ویرایش جدید که دست شماست حدودا شامل صد الی دویست صفحه مطلب بیشتر نسبت به ویرایش قبلی هست. میتونم بپرسم دلیل پیشمونی شما چیه؟ ترجمه نامناسب؟ حجم زیاد؟ پیچیدگی (فهم دشوار) محتوا؟ یا... چون من افراد مختلفی رو دیدم که تو خوندن این کتاب با مشکل مواجه شدند، که عده ای تونستند با متدی جدید ادامه بدن ولی عده ای نیمه کاره رها کردند. این سوال رو از این جهت میپرسم که بتونیم شیوه ای مناسب برای حل این مشکل پیدا کنیم.

ممنون ، نه من زیاد بامحتواش مشکلی ندارم ، حجمش زیاده ، ومیترسم مجبوربشم وقت زیادی صرفش بکنم . Undecided
میگم شمالطف کنید راهکارهاتون رابفرمایید تاماهم استفاده بنماییم. Smile

ویرایش هفت بدون ضمیمه ۷۰۰ صفحه است .

RE: گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - zeinab - 06 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ب.ظ

(۰۶ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۱ ق.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۱ ق.ظ)Avicenna نوشته شده توسط:  سلام، به خوانندگان کتاب پرحجم پرسمن فقط باید گفت خدا فوت! Smile
اگه اشتباه نکنم ترجمه ویرایش جدید که دست شماست حدودا شامل صد الی دویست صفحه مطلب بیشتر نسبت به ویرایش قبلی هست. میتونم بپرسم دلیل پیشمونی شما چیه؟ ترجمه نامناسب؟ حجم زیاد؟ پیچیدگی (فهم دشوار) محتوا؟ یا... چون من افراد مختلفی رو دیدم که تو خوندن این کتاب با مشکل مواجه شدند، که عده ای تونستند با متدی جدید ادامه بدن ولی عده ای نیمه کاره رها کردند. این سوال رو از این جهت میپرسم که بتونیم شیوه ای مناسب برای حل این مشکل پیدا کنیم.

ممنون ، نه من زیاد بامحتواش مشکلی ندارم ، حجمش زیاده ، ومیترسم مجبوربشم وقت زیادی صرفش بکنم . Undecided
میگم شمالطف کنید راهکارهاتون رابفرمایید تاماهم استفاده بنماییم. Smile

ویرایش هفت بدون ضمیمه ۷۰۰ صفحه است .

مشکل منم حجمش هست!! البته ویرایش جدید نیست!

گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - *farnaz* - 06 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ب.ظ

پرسمن؟ واسه کدوم درسه؟

گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - SaMiRa.e - 06 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ب.ظ

(۰۶ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  پرسمن؟ واسه کدوم درسه؟

درس مهندسی نرم افزار