تالار گفتمان مانشت
داروی "شب زنده داران (جغدهای) مانشت" رسید!!! - نسخه‌ی قابل چاپ

داروی "شب زنده داران (جغدهای) مانشت" رسید!!! - a.hooshmand - 02 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۱۸ ق.ظ

[attachment=3861]

RE: داروی "شب زنده داران (جغدهای) مانشت" رسید!!! - maedeh - 02 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۳۲ ق.ظ

مرسی دوستِ عزیز
از تایمِ پست گذاشتن ام کاملاً معلومه که یکی از جغدهای مانشت ام!Blush
مشکل اینه که کار دیگه از این چیزا گذشته! من که دیگه از خودم نا امید شدم!Undecided با این حال این رو هم امتحان می کنم!WinkSleepy

داروی "شب زنده داران (جغدهای) مانشت" رسید!!! - admin - 02 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۴۴ ق.ظ

از اون لالایی‌های مهتاب لالا، گنجشک لالا ندارید؟

داروی "شب زنده داران (جغدهای) مانشت" رسید!!! - a.hooshmand - 02 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۲۷ ق.ظ

اون دارویی که من گذاشتم منحصربه فرد هست.

ولی فکر نمی کردم اینقدر موثر باشه که بعد از مدتها دیشب اولین شبی هست که کسی توی تایپیک جغد مطلب ننوشته
Big GrinBig GrinTongue

ولی اگه داروی مشابه می خواهیدBig GrinTongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: داروی "شب زنده داران (جغدهای) مانشت" رسید!!! - SaMiRa.e - 02 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۴۶ ق.ظ

ممنون ، دیشب امتحان کردم ولی خوب رومن یکی که اثرنکرد ، تازه تاصبح یادغصه هامم افتادم ...Confused
حالااین دومی روامتحان میکنیم شاید کارساز باشه Tongue

RE: داروی "شب زنده داران (جغدهای) مانشت" رسید!!! - a.hooshmand - 02 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ق.ظ

(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۴۶ ق.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  ممنون ، دیشب امتحان کردم ولی خوب رومن یکی که اثرنکرد ، تازه تاصبح یادغصه هامم افتادم ...Confused
حالااین دومی روامتحان میکنیم شاید کارساز باشه Tongue

آره اون یکی را امتحان کن Big GrinTongue

توجه داشته باش که داروی مشابه صفحه یک و دو دارد می توانی هر دو تا را کامل امتحان کنی

Big GrinTongue مطمئن باش چند بار بگردی اگه مستقیم اثر نکرد، حتما صبح شدهBig GrinBig GrinBig Grin

RE: داروی "شب زنده داران (جغدهای) مانشت" رسید!!! - yaser_ilam_com - 03 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۲۶ ق.ظ

وقتی نوا ،بیداد،فریاد... و سایر آثار استاد رو گوش میدم واقعا لذت میبرم با اینکه از موسیقی سر رشته ای ندارم .

وقتی حال و حوصله ندارم میرم سراغ استاد شجریان حیف که قدر امثال ایشون رو کسی تو این مملکت نمی دونه .

یادم نمیره جایزه پیکاسو رو استاد گرفته بودن این رسانه ملی ! حتی اعلامش نکرد خدا میدونه چرا ؟؟؟؟ !!!!!!

داشتم کنسرت بم استاد شجریان رو بازم گوش می دادم . یه قطعه زیبا داشت گفتم بزارم مانشتیا کیف کنن .

این تجویز من به عنوان داروی "شب زنده داران (جغدهای) مانشت" می باشد .

درود بر خداوندگار موسیقی ایران .

داروی "شب زنده داران (جغدهای) مانشت" رسید!!! - fateme66 - 03 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۴۲ ب.ظ

ممنون a.hooshmand. غصم گرفت با این لالاییSad
ولی لینک خوبی گذاشتین، تشکر.

داروی "شب زنده داران (جغدهای) مانشت" رسید!!! - admin - 04 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۰۸ ق.ظ

(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۲۶ ق.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  داشتم کنسرت بم استاد شجریان رو بازم گوش می دادم . یه قطعه زیبا داشت گفتم بزارم مانشتیا کیف کنن .
کم‌کم قوانین کپی رایت داره از انجمن رخت بر می‌بنده!!
اخطار: با توجه به عدم مجوز پخش توسط مانشت لطفاً فایل رو حذف کنید.

RE: داروی "شب زنده داران (جغدهای) مانشت" رسید!!! - yaser_ilam_com - 04 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ق.ظ

(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۰۸ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(03 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۲۶ ق.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  داشتم کنسرت بم استاد شجریان رو بازم گوش می دادم . یه قطعه زیبا داشت گفتم بزارم مانشتیا کیف کنن .
کم‌کم قوانین کپی رایت داره از انجمن رخت بر می‌بنده!!
اخطار: با توجه به عدم مجوز پخش توسط مانشت لطفاً فایل رو حذف کنید.
دکتر جان استاد خیلی وقته اینو خونده وقدیمی محسوب میشه

ضمنا من اینو رو اینترنت گرفتم یعنی پخش شده .

حذفش عجیب بود والاConfused

داروی "شب زنده داران (جغدهای) مانشت" رسید!!! - admin - 04 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۱۱ ب.ظ

(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۵۹ ب.ظ)hkarimi نوشته شده توسط:  قبل از همه چیز اگه آهنگای خارجی هم شامل قانون کپی رایت میشن لطفاً بفرمایید تا حذف کنم.
لینک به سایت‌های دیگه مشکل نداره. اما بله آهنگ خارجی هم مشکل کپی‌رایت داره. فراموش نکنید سرور ما تو فرانسه هست و تابع قوانین بین‌المللیSmile

داروی "شب زنده داران (جغدهای) مانشت" رسید!!! - hkarimi - 04 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۲۵ ب.ظ

سلام.
اون که خودم آپلود کردمو حذف کردم و یه لینک به یه سایت دیگه رو گذاشتم. تا اینم ازدستتون نپریده دانلود کنیدBig Grin، خیلی قشنگه. دو نفری که اون قبلی رو دانلود کردن تو هوا زدنشBig GrinTongue. آخه کلاً ۲.۶ مگ بود اما این ۷ مگه. ولی خب، واقعاً می ارزه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

راستی یادم رفت بگم. این یه آهنگ بسیار آرام بخشه از آقای Chris Spheeris که یونانی آمرکایی هستن و یکی از بهترینهای حال حاضر دنیا هستن. شب موقع خواب اینم گوش کنید شاید معجزه شد و خوابتون برد.Big Grin ولی گمون نکنم کسی که عادت نداره زود بخوابه، با گوش کردن این چیزا خوابش ببره.

RE: داروی "شب زنده داران (جغدهای) مانشت" رسید!!! - MONA_STAR - 04 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۱ ب.ظ

(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۲۵ ب.ظ)hkarimi نوشته شده توسط:  . شب موقع خواب اینم گوش کنید شاید معجزه شد و خوابتون برد.Big Grin ولی گمون نکنم کسی که عادت نداره زود بخوابه، با گوش کردن این چیزا خوابش ببره.

با شنیدنش الان داره خوابم میبره، چقدر آرامش بخشهRolleyes

RE: داروی "شب زنده داران (جغدهای) مانشت" رسید!!! - **sara** - 05 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ق.ظ

(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۲۵ ب.ظ)hkarimi نوشته شده توسط:  این یه آهنگ بسیار آرام بخشه از آقای Chris Spheeris که یونانی آمرکایی هستن و یکی از بهترینهای حال حاضر دنیا هستن.

ممنون خیلی بهش نیاز داشتم
واقعا آرامش بخشه
آهنگ های دیگه اش هم دانلود کردمSmile