تالار گفتمان مانشت
بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند-شروع برنامه ریزی - نسخه‌ی قابل چاپ

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - arshad91 - 25 بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ

سخت نگیر میگذره...منم ۲۴ تا دارم..ادم ناراحت باشه وقتشم از دست میده...شما کتاب سیستم دکتر حقیقت از کجا خریدی؟..من پی دی افش د ارم اما یه ذره معذبم واسه استفاده اش !

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - mosaferkuchulu - 25 بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۳۷ ب.ظ

من ندارم.فقط جزوه و صداشو از سایت یادمانه گرفتم!
واسه استفاده از جزوه که مشکلی نیست!جزوه‌ها که شامل حق کپی رایت نیستن!

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - arshad91 - 26 بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۱۳ ق.ظ

واسه کتابش چی همون پارسه ؟

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - mosaferkuchulu - 26 بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۲۸ ق.ظ

آره!هر چند من هنوز پارسه رو ندارم!
نمی دونم اما من قصد ندارم واسه سیستم عامل منابع اصلی و بخونم.چون به نظرم اصل مطلب توی همین‌ها هم گفته شده!بقیه اش تحلیل هست.

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - arshad91 - 26 بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۴۱ ق.ظ

میدونم !!!...کلا شک دارم..و داره فکرم داغون میکنه..از طرفی نمیتونم ۴۰۰ بدم جزوه هاش بخرم از طرفی!!!نمیدونم چه کنم!!
این به کنار چند ماه پیش یکی از دوستان ورداشت حدود ۲۰۰۰ صفحه جزوه واسه من پرینت گرفت...میگفت حقش ندادن تو شرکت..حالا عیب نداره استفاده کنه....اون موقع شک داشتم اما نه مثل حالا..که میگم نمیدونم ...اگر حقش خوب یه جوری دیگه اون دنیا حقش میگیره دیگه..از طرفی من از کجا بدونمفی ۲۰۰۰ جزوه چی کار کنم!!!...و از طرفی اگر فردا مردم چی!!!!!!!!!!!..میبینم ترجیح میدم دوباره پرینت بگیرم

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - mosaferkuchulu - 26 بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۰۶ ق.ظ

نمی دونم!چی بگم!
آخه دوباره پرینت گرفتنم اصراف می شه!این همه کاغذ!!!۲۰۰۰ صفحه کم نیست!نمی دونم کاش از کسی که می دونه می پرسیدین!
بچه‌ها می گفتن یه جایی کتابای پارسه رو هر کدوم ۱۲۰۰۰ تومن می فروشن!اینجوری گرفتنش ارزون‌تر در می اد!اگر هم ثبت نام کنین و بعد از گرفتن جزوه‌ها انصراف بدین نصف پول و بر می گردونن.اما خوب اینجوری یه کم گرون‌تر از اینکه کتابا رو ازاد بخرین!

RE: بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - **sara** - 26 بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۱۱ ق.ظ

اگر برای الان جزوه های پارسه رو می خواهید، فعلا پارسه کل پکیجشو بدون آزمون ۸۰ هزار تومن می فروشه. می تونید از نمایندگی پارسه تهیه کنید. اگر تهران باشید فکر می کنم کتاب هاشو که شابک و قیمت و... دارن رو تکی بفروشن. مثلاً سیستم عامل دکتر حقیقت قیمت روی جلدش ۱۲۰۰۰ تومنه.
سیستم عامل، ریاضی مهندسی، آمار، زبان عمومی، زبان تخصصی و نظریه زبان‌ها و ماشین ها: اینها کتاب شدن و روشون قیمت زدن. جمعاً می شن ۶۳۰۰۰
به نظر من پکیج ۸۰۰۰۰ هزاری کل کتابها وجزوه هاشو بخرید بهتره
چون الگوریتم، ساختمان داده، کامپایلر و طراحی و پیاده سازی (جزوه های خوبی هستن) هنوز کتاب نشدن
البته کتاب ساختمان داده رو توی سایت پارسه اعلام کردن که در دست انتشاره برای سال دیگه.
به نمایندگی پارسه توی شهرتون سر بزنید.

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - arshad91 - 26 بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۵۷ ق.ظ

اخه جزوه امسالش ساختمان طورانی نیست..سر زدم نمی فروشه تکی امارش که اینطور بود اصلاااااااااا خبر نداشت....
از کی بپرسم....!! نمیدونم..البته راس ت میگه یه پول زوری دارند از حقوقش کم می کنند..اما من شک دارم...عذاب وجدان دارم
فکر کردم پولش ببخشم اگر نا حق بود که پولش بحشیدم..اگر حق بود واسه کفاره روزه هام..اما انگار رو دلمند Big Grin
بچه‌ها می گفتن نفروخته نمایندگی اش امسال که!
ممنون سارا خانم من رشته‌ام ای تی

RE: بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - **sara** - 26 بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۲۷ ق.ظ

خواهش می کنم
من رشته‌ام کامپیوتره و جزوه امسالشو دارم ساختمان داده طورانیه.
الان یکی دو ماه میشه که پیکیج همه رشته‌ها رو فعلا بدون آزمون می فروشن. توی شهر ما که اینطوریه.

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - arshad91 - 26 بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ

نمی دونید چه موقع چاپ میشه؟تا تابستون چاپ میشه؟

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - mosaferkuchulu - 26 بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۵۹ ق.ظ

واسه خریدن پکیجش باید برم کجا؟
توی شیراز هم هست یا اینکه باید از تهران بگیرم؟

RE: بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - **sara** - 26 بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  نمی دونید چه موقع چاپ میشه؟تا تابستون چاپ میشه؟
نه نمی دونم. فقط نوشته بود برای سال آینده:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۲۶ بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۵۹ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  واسه خریدن پکیجش باید برم کجا؟
توی شیراز هم هست یا اینکه باید از تهران بگیرم؟
به نمایندگی پارسه در شیراز مراجعه کنید.

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - mahdi20 - 26 بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۴۰ ق.ظ

هر ساله پکیج پارسه آپدیت میشه و هروز بهتر از دیروز . بهتره برای خرید جزوات دست نگه دارید حداقل تا اواخر تابستان ۹۰/

RE: بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - mohaghegh - 26 بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۱۴ ب.ظ

سلام
بسم الله... منم هستم
(۲۶ آبان ۱۳۸۹ ۱۰:۰۴ ب.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  فکر کردم خوب باشه اگر بچه هایی هستند که سال سوم هستند و میخواهند سال دیگه به طور جدی کنکور بدهند با هم برنا مه ریزی کنیم و از الان شروع کنیم به خواندن اگر کسی هست که بسم ا..
سلام...
بسم الله... منم هستم
سلام
از نظرم باید از فروردین شروع کنیم.کسی که علاقه داره ،هیچ وقت خسته نمی شه.
اگه بشه باهم یه برنامه ریزی کلی انجام بدیم ،خیلی خوب میشه وبه نظرم بهتر به نتیجه می رسیم.

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - arshad91 - 27 بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۴۱ ق.ظ

man barname rizi kardam 1 mah ta farvardin zdamane zeyadiye be zodi mizaramesh ro site ke hame nazareshon began age eshkal dare eslahesh konim...az shnabe ham shoro ishe say shode kamlena vaghe binane bashe

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینجا رو ببینید رو نحوه درس خوندنمون تاثیر داره

اینجا رو ببینید رو نحوه درس خوندنمون تاثیر داره