تالار گفتمان مانشت
آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - sasanlive - 29 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۵۷ ب.ظ

(۲۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۵۴ ب.ظ)mohammad_1366 نوشته شده توسط:  نه منظورم شما نبودین ، کلی گفتم....
از سایت بسیار مفیدی که معرفی کردین متشکرم

من بهتون منفی ندادم.
کلا اهله منفی دادن نیستم.

RE: آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - mohammad_1366 - 01 فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۰۱ ق.ظ

کتاب بعدی که میخوام به دوستان معرفی کنم
تقلیدگری یا مدرنیته از دیدگاه شریعتی
خیلی کتاب قشنگه
یخورده متنش سنگینه

(۲۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۵۷ ب.ظ)sasanlive نوشته شده توسط:  
(29 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۵۴ ب.ظ)mohammad_1366 نوشته شده توسط:  نه منظورم شما نبودین ، کلی گفتم....
از سایت بسیار مفیدی که معرفی کردین متشکرم

من بهتون منفی ندادم.
کلا اهله منفی دادن نیستم.

نه قطعا شما نبودین ، یه عده بزدلا اینکارو میکنند ، باور کن گربه ، اگه انقدر این حرفو براش تکرار میکردم بحرف میومد Big Grin
بازم میگم آدمای بزدل و ترسو همیشه خودشون پنهان می کنند
اگه این عزیز بحرف اومد ، Big Grin چون ترسوی به تمام معناست

اینم آخرین کتاب قبل عید که واقعا دوسش دارم با تمام وجود دوبار خوندمش باز فرصت بشه حتما می خونم
به سوی ستاره ای به نام آفتاب
آلوارز کابرال

متنی روان، ترجمه عالی

RE: آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - Masoud05 - 01 فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۲۶ ق.ظ

(۰۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ق.ظ)Complement نوشته شده توسط:  مرسی، تاپیک خیلی خوبی رو ایجاد کردید.
با اینکه خیلی معروفن ولی واقعا دلم نمیاد که ازشون نام نبرم؛

صد سال تنهایی، نوشته Gabriel Garcia Marquez
کیمیاگر، نوشته Paulo Coelho / (ترجیحا با ترجمه آرش حجازی)

به شدت زیبا، تاثیرگذار و "خواندنی" (چندبار خواندنی! Smile)

لازم میدونم یه بار دیگه هم بگم که اصل داستان کتاب کیمیاگر که بسیار زیبا هست از شاعر ایرانی جناب مولانا می باشد که کوئلیو اونو به صورت کتاب در آورده . قبلا این موضوع رو توی تاپیکی با عنوانی شبیه به بهترین کتابهایی که خواندید ، بررسی شده .

آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - fatima1537 - 01 فروردین ۱۳۹۱ ۰۳:۵۳ ق.ظ

(۰۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۲۶ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  لازم میدونم یه بار دیگه هم بگم که اصل داستان کتاب کیمیاگر که بسیار زیبا هست از شاعر ایرانی جناب مولانا می باشد که کوئلیو اونو به صورت کتاب در آورده . قبلا این موضوع رو توی تاپیکی با عنوانی شبیه به بهترین کتابهایی که خواندید ، بررسی شده .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - nikou - 01 فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۰۴ ق.ظ

نوشته های عباس معروفی هم خیلی جذابه...
سمفونی مردگان
ذوب شده و یک کتاب دیگه که نمیشه اسمش و گفت!

RE: آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - mohammad_1366 - 01 فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۱۰ ب.ظ

کتابی که امروز معرفی می کنم واقعا کتاب ارزشمندی
از طرف یکی از دوستای پدرم، بمن داده شده...
البته در حدود ۶۰ صفحه بیشتر نیست ، اگر پیدا کنید واقعا کتاب قشنگیه ،
مذهب علیه مذهب
معلم شهید دکتر علی شریعتی

آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - goldoonehkhanoom - 01 فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۴۸ ب.ظ

اخرین کتابی که خوندم،۱هفته بعد از اون کنکورشوم بودSadتوصیه میکنم بخونید،راستش من از کتابها و متنهای امیدوارکننده کذایی خوشم نمیادولی این کتاب فوق العاده است.کتاب "گانگ هو" اثر کنت بلانچاردSmile

RE: آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - nikou - 01 فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۴۰ ب.ظ

(۲۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۴۷ ب.ظ)mohammad_1366 نوشته شده توسط:  کتاب بعدی که میخوام به دوستان معرفی کنم
شاه در دادگاه تاریخ
نوشته محمود طلوعی

متنی ساده زیبا ، حتما این کتابو بخونید حقایق زیادی برای دوستان روشن میشه

پدر و پسر
نوشته محمود طلوعی
فوق العادست البته جدیدا خیلی گرون شده
اون موقع من گرفتم ۵ تومن بود الان فکر میکنم بالای ۱۵ تومن باشه ، ولی ارزششو داره چون کتاب ارزشمندی

شاه در دادگاه تاریخ رو من دوران راهنمایی از کتابخونه بابام برداشتم و خوندمشSmile
زندگی دزیره معشوقه ناپلئون هم قشنگه

RE: آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - Joonz - 01 فروردین ۱۳۹۱ ۰۳:۱۹ ب.ظ

دنیای سوفی از یوستین گردر .
همه ترجمه هاش خوبن.

آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - fatima1537 - 01 فروردین ۱۳۹۱ ۰۳:۲۷ ب.ظ

(۰۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۴۰ ب.ظ)nikou نوشته شده توسط:  زندگی دزیره معشوقه ناپلئون هم قشنگه
من این رو دوره دبیرستان خوندم.فکرشو کنید یه دختر نوجوان تو این دوره این کتاب رو بخونه!
ولی خب محتوای بدی نداشت.فقط یکم نقش اولش زیاد ماجراجو و شجاع بوده و خود رای بوده در عشق و ممکنه بدآموزی داشته باشه، به دختران نوجوان توصیه نمیشه!Smile البته من تحت تاثیرش واقع نشدم

RE: آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - nikou - 01 فروردین ۱۳۹۱ ۰۴:۱۷ ب.ظ

(۰۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۳:۱۹ ب.ظ)aliebtehaj نوشته شده توسط:  دنیای سوفی از یوستین گردر .
همه ترجمه هاش خوبن.
دنیای سوفی رو دوست دارمSmile
دختر پرتقال یاستین گوردر هم قشنگهShy
و کتاب ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد اثر پائولو کوئیلو

RE: آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - ahmadi_development - 01 فروردین ۱۳۹۱ ۰۶:۴۷ ب.ظ

کتابی که الان دارم می خونم ،ارابه خدایان ،نوشته ی اریک فون دانیکن ترجمه مهردادشاهین ، موضوع کتاب علمی تخیلیه ،پر فروش ترین کتاب در سال ۱۹۶۸ در المان وامریکا وتا الان در ۳۰ کشور به چاپ رسیده
-----------------------------------------------------------------------------------
یه جوریه ،حس می کنم کتاب خوبیه ،الان می خوام فصل چهارمش رو بخونم<< ایا خدا فضانورد بود>>
اینو بگم که ادم رو دچاردغدغه فکری می کنه وبعضی چیزارو به چالش می کشونه (از اینش خوشم میاد )مطالبش رو تایید نمی کنم ولی خوندنش جذاب وخالی از لطف نیست از طرفی پر از عکسه های جالبه

آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - esisonic - 01 فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ ب.ظ

اگه منظورتون کتاب رمانه : کتاب "رزیدنت اویل" ( Resident Evil ) رو خوندم
اگه منظورتون تخصصیه : VB.net 2010
اگرم منظورتون کلیه : کتاب مدار منطقی موریس مانو ( همین ۳ دقیقه پیش رسیدم صفحه ۱۶۱ ... گیت های سه حالته Big Grin)

آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - Bache Mosbat - 02 فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۲۵ ق.ظ

our inner conflicts
کارن هورنای. دوره کردمش .

آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - yaser_ilam_com - 07 فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ

سلام دوستان مانشتی .Smile

امام علی (ع) می فرمایند :

" کتاب بوستان مومن است "

۱/سنگی بر گوری
جلال آل احمد

۲/برخیز ای موسی ( شاهکاره )

۳/مقاله ای به نام "حقیقت ذوالقرنین"