تالار گفتمان مانشت
حل المسائل معماری کامپیوتر پیشرفته Computer Architecture A Quantitative Approach - نسخه‌ی قابل چاپ

حل المسائل معماری کامپیوتر پیشرفته Computer Architecture A Quantitative Approach - لهمشد - ۲۵ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۰۷ ب.ظ

با سلام :
کسی می تونه تو پیدا کتاب حل تمرین برای معماری کامپیوتر پیشرفته کمکم کنه؟ عنوان کتاب
"Computer Architecture A Quantitative Approach" نسخه چهارم نویسندگانش John L. Hennessy &David A. Patterson
هستش .جلد کتاب رو هم ببینیدAngel

RE: معماری کامپیوتر پیشرفته - Xilinx - 25 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۳۱ ب.ظ

(۲۵ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۰۷ ب.ظ)لهمشد نوشته شده توسط:  با سلام :
کسی می تونه تو پیدا کتاب حل تمرین برای معماری کامپیوتر پیشرفته کمکم کنه؟ عنوان کتاب
"Computer Architecture A Quantitative Approach" نسخه چهارم نویسندگانش John L. Hennessy &David A. Patterson

از این لینک سریع دانلود کنید تا سایتش دوباره خراب نشدهBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: معماری کامپیوتر پیشرفته - لهمشد - ۲۶ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۴۴ ق.ظ

(۲۵ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۳۱ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  
(25 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۰۷ ب.ظ)لهمشد نوشته شده توسط:  با سلام :

از این لینک سریع دانلود کنید تا سایتش دوباره خراب نشدهBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون دوست من بخاطر تلاشی که برام کردید .ولی من کتابش رو دارم دنبال کتاب حل تمرین می گردم نه خود کتاب .

RE: معماری کامپیوتر پیشرفته - a.hooshmand - 04 فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۱۷ ب.ظ

سلام
Solutions to Case Study Exercises
این کتاب

معماری کامپیوتر پیشرفته - unique_as14 - 05 فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۲۲ ق.ظ

با صفحه های خلوت که معمولا کم ارسال شده دارن حال می کنم / چون نشون میده که اون صفحه مربوط به بچه های معماری یا سخت افزاره
فدای همتون که همه جا کم هستیم

حل المسائل معماری کامپیوتر پیشرفته Computer Architecture A Quantitative Approach - EhsanChess - 02 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۲۵ ب.ظ

ویرایش ۵ این کتاب