تالار گفتمان مانشت
دانلود از youtube - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
دانلود از youtube - blackhalo1989 - 11 اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ

چطور میشه از youtube بدون استفاده از ل ی ف ر ت شکن یا npv دانلود کرد؟(میخوام از تمام پهنای باند موجودم استفاده بشه)

دانلود از youtube - pos - 11 اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۰۲ ب.ظ

راه اولش این هست که به جای استفاده از و ی پ ی از ساکس استفاده کنین که سرعت دانلودتان نیاد پایین. سرعت دانلودم در حالت عادی ۱۰۰ هست که با ساکس هم همین مقدار هست. و تغییری نداره

راه حل دومش را باید امتحان کنین(فکر کنم این کار را قبلا کردم و جواب داد) : با u 9 8 وارد صفحه مورد نظر بشین و شروع به دانلود فایلی که می خواین بکنین. بعد اینکه دانلود شروع شد می توین u را ببندین. Big Grin

RE: دانلود از youtube - blackhalo1989 - 11 اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۳۱ ب.ظ

(۱۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۰۲ ب.ظ)pos نوشته شده توسط:  راه حل دومش را باید امتحان کنین(فکر کنم این کار را قبلا کردم و جواب داد) : با u 9 8 وارد صفحه مورد نظر بشین و شروع به دانلود فایلی که می خواین بکنین. بعد اینکه دانلود شروع شد می توین u را ببندین. Big Grin
جواب نمیده!Confused

دانلود از youtube - Xilinx - 11 اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ

من با https معمولا وارد میشدم و با IDM دانلود میکردم.بهمین راحتی بهمین خوشمزگی.الان همین روش واسه بعضی جاها هنوزم جواب میده.

RE: دانلود از youtube - blackhalo1989 - 11 اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۵۲ ب.ظ

(۱۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  من با https معمولا وارد میشدم و با IDM دانلود میکردم.بهمین راحتی بهمین خوشمزگی.الان همین روش واسه بعضی جاها هنوزم جواب میده.
صفحه باز میشه ولی کماکان دانلود نمیشه.

RE: دانلود از youtube - Xilinx - 11 اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۰۷ ب.ظ

(۱۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۵۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(11 اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  من با https معمولا وارد میشدم و با IDM دانلود میکردم.بهمین راحتی بهمین خوشمزگی.الان همین روش واسه بعضی جاها هنوزم جواب میده.
صفحه باز میشه ولی کماکان دانلود نمیشه.
آره اینگار دیگه نمیشه.اگه play بشه تمومهBig Grin
من از ساکس استقاده میکنم.خوبه.توی اینترنت اکانت مجانیشم هم هست.خصوصا توی FB

RE: دانلود از youtube - alidata - 11 اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۲۴ ب.ظ

بهترین کار اینه که یه هاست ارزون بخرید و اسکریپت rapid leech رو نصب کنید و با سرعت سرور ریموت اپلود کنید : دی من همین کارو میکنم

دانلود از youtube - jazana - 12 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۳۰ ق.ظ

از لیچرها استفاده کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگر آدرس دانلودی مثل لینک زیر بود:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کافی هست آدرس قسمت اول آدرس را حذف کنید تا از رتلیف رد بشه, مثلا:

و همچنین

دانلود از youtube - blackhalo1989 - 12 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۴۰ ق.ظ

پولی هم باشه مشکلی نداره. بهترم هست تازه.

دانلود از youtube - alidata - 12 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۵۱ ق.ظ

راپید باز فک کنم youtube رو هم پشتیبانی کنه

RE: دانلود از youtube - blackhalo1989 - 12 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۵۶ ق.ظ

(۱۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۵۱ ق.ظ)alidata نوشته شده توسط:  راپید باز فک کنم youtube رو هم پشتیبانی کنه
نه نمیکنه.

دانلود از youtube - esisonic - 13 اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ

اینو امتحان کردی؟؟

RE: دانلود از youtube - blackhalo1989 - 13 اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۵۹ ب.ظ

(۱۳ اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  اینو امتحان کردی؟؟
کلمه youtube تو لینکی هست که تبدیل میکنه و درنتیجه...

دانلود از youtube - alidata - 13 اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۱۷ ب.ظ

یه ساکس بخر راحت بشین دانلود کن دیگه ۱ ماهه ۳ تومه

دانلود از youtube - esisonic - 13 اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۴۴ ب.ظ

(۱۳ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۱۷ ب.ظ)alidata نوشته شده توسط:  یه ساکس بخر راحت بشین دانلود کن دیگه ۱ ماهه ۳ تومه
منم موافقم...تازه ۳ ماهه ۷ تومنه