تالار گفتمان مانشت
درخواست مقاله - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳ ۲۴ ۲۵ ۲۶ ۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۰ ۳۱ ۳۲ ۳۳ ۳۴ ۳۵ ۳۶ ۳۷ ۳۸ ۳۹ ۴۰ ۴۱ ۴۲ ۴۳ ۴۴ ۴۵ ۴۶ ۴۷ ۴۸ ۴۹ ۵۰ ۵۱ ۵۲ ۵۳ ۵۴ ۵۵ ۵۶ ۵۷ ۵۸ ۵۹ ۶۰ ۶۱ ۶۲ ۶۳ ۶۴ ۶۵ ۶۶ ۶۷ ۶۸ ۶۹ ۷۰ ۷۱ ۷۲ ۷۳ ۷۴ ۷۵ ۷۶ ۷۷ ۷۸ ۷۹ ۸۰ ۸۱ ۸۲ ۸۳ ۸۴ ۸۵ ۸۶ ۸۷ ۸۸ ۸۹ ۹۰ ۹۱ ۹۲ ۹۳ ۹۴ ۹۵ ۹۶ ۹۷ ۹۸ ۹۹ ۱۰۰ ۱۰۱ ۱۰۲ ۱۰۳ ۱۰۴ ۱۰۵ ۱۰۶ ۱۰۷ ۱۰۸ ۱۰۹ ۱۱۰ ۱۱۱ ۱۱۲ ۱۱۳ ۱۱۴ ۱۱۵ ۱۱۶ ۱۱۷ ۱۱۸ ۱۱۹ ۱۲۰ ۱۲۱ ۱۲۲ ۱۲۳ ۱۲۴ ۱۲۵ ۱۲۶ ۱۲۷ ۱۲۸ ۱۲۹ ۱۳۰ ۱۳۱ ۱۳۲ ۱۳۳ ۱۳۴ ۱۳۵ ۱۳۶ ۱۳۷ ۱۳۸ ۱۳۹ ۱۴۰ ۱۴۱ ۱۴۲ ۱۴۳ ۱۴۴ ۱۴۵ ۱۴۶ ۱۴۷ ۱۴۸ ۱۴۹ ۱۵۰ ۱۵۱ ۱۵۲ ۱۵۳ ۱۵۴ ۱۵۵ ۱۵۶ ۱۵۷ ۱۵۸ ۱۵۹ ۱۶۰ ۱۶۱ ۱۶۲ ۱۶۳ ۱۶۴ ۱۶۵ ۱۶۶ ۱۶۷ ۱۶۸ ۱۶۹ ۱۷۰ ۱۷۱ ۱۷۲ ۱۷۳ ۱۷۴ ۱۷۵ ۱۷۶ ۱۷۷ ۱۷۸ ۱۷۹ ۱۸۰ ۱۸۱ ۱۸۲ ۱۸۳ ۱۸۴ ۱۸۵ ۱۸۶ ۱۸۷ ۱۸۸ ۱۸۹ ۱۹۰ ۱۹۱ ۱۹۲ ۱۹۳ ۱۹۴ ۱۹۵ ۱۹۶ ۱۹۷ ۱۹۸ ۱۹۹ ۲۰۰ ۲۰۱ ۲۰۲ ۲۰۳ ۲۰۴ ۲۰۵ ۲۰۶ ۲۰۷ ۲۰۸ ۲۰۹ ۲۱۰ ۲۱۱ ۲۱۲ ۲۱۳ ۲۱۴ ۲۱۵ ۲۱۶ ۲۱۷ ۲۱۸ ۲۱۹ ۲۲۰ ۲۲۱ ۲۲۲ ۲۲۳ ۲۲۴ ۲۲۵ ۲۲۶ ۲۲۷ ۲۲۸ ۲۲۹ ۲۳۰ ۲۳۱ ۲۳۲ ۲۳۳ ۲۳۴ ۲۳۵ ۲۳۶ ۲۳۷ ۲۳۸ ۲۳۹ ۲۴۰ ۲۴۱ ۲۴۲ ۲۴۳ ۲۴۴ ۲۴۵ ۲۴۶ ۲۴۷ ۲۴۸ ۲۴۹ ۲۵۰ ۲۵۱ ۲۵۲ ۲۵۳ ۲۵۴ ۲۵۵ ۲۵۶ ۲۵۷ ۲۵۸ ۲۵۹ ۲۶۰ ۲۶۱ ۲۶۲ ۲۶۳ ۲۶۴ ۲۶۵ ۲۶۶ ۲۶۷ ۲۶۸ ۲۶۹ ۲۷۰ ۲۷۱ ۲۷۲ ۲۷۳ ۲۷۴ ۲۷۵ ۲۷۶ ۲۷۷ ۲۷۸ ۲۷۹ ۲۸۰ ۲۸۱ ۲۸۲ ۲۸۳ ۲۸۴ ۲۸۵ ۲۸۶ ۲۸۷ ۲۸۸ ۲۸۹ ۲۹۰ ۲۹۱ ۲۹۲ ۲۹۳ ۲۹۴ ۲۹۵ ۲۹۶ ۲۹۷ ۲۹۸ ۲۹۹ ۳۰۰ ۳۰۱ ۳۰۲ ۳۰۳ ۳۰۴ ۳۰۵ ۳۰۶ ۳۰۷ ۳۰۸ ۳۰۹ ۳۱۰ ۳۱۱ ۳۱۲ ۳۱۳ ۳۱۴ ۳۱۵ ۳۱۶ ۳۱۷ ۳۱۸ ۳۱۹ ۳۲۰ ۳۲۱ ۳۲۲ ۳۲۳ ۳۲۴ ۳۲۵ ۳۲۶ ۳۲۷ ۳۲۸ ۳۲۹ ۳۳۰ ۳۳۱ ۳۳۲ ۳۳۳ ۳۳۴ ۳۳۵ ۳۳۶ ۳۳۷ ۳۳۸ ۳۳۹ ۳۴۰ ۳۴۱ ۳۴۲ ۳۴۳ ۳۴۴ ۳۴۵ ۳۴۶ ۳۴۷
RE: درخواست مقاله - Behnam‌ - ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۰ ق.ظ

(۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۲۷ ب.ظ)q1q1q1 نوشته شده توسط:  سلام
لطفا این مقاله را برای من دانلود بفرمایید ممنون*

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینا که مربوط به حوزه‌ی کامپیوتر نیست!
[attachment=20412]

درخواست مقاله - nlp@2015 - 28 مرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۵۳ ب.ظ

سلام، این مقاله لطفا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: درخواست مقاله - hope_ - 28 مرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۱۳ ب.ظ

می بخشید جناب آقای Behnam یک سوال دارم.
دانشگاه شریف محدودیت دانلود مقاله نداره؟
دانشگاهی که من بودم هفته ای یک مقاله قابل دانلود بود.

درخواست مقاله - Behnam‌ - ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۳۹ ب.ظ

(۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۱۳ ب.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  می بخشید جناب آقای Behnam یک سوال دارم.
واسه دانلود از کجا؟ برا یه سری پابلیشرها مثل IEEE و ACM و ...یه سایتی معرفی کردند که به نظر میاد محدودیت نداره، ولی کند هست و من از اونجا استفاده نمیکنم.
واسه ناشرهای داخلی ظاهراً خودشون محدودیت اعمال می‌کنند، شاید برا بعضی از دانشگاه‌ها محدودیتش کم یا زیاد باشه، لابد بسته به مبلغ قرارداد داره.

RE: درخواست مقاله - hope_ - 28 مرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۴۶ ب.ظ

(۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۳۹ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۱۳ ب.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  می بخشید جناب آقای Behnam یک سوال دارم.
واسه دانلود از کجا؟

سایت سیویلیکا.

درخواست مقاله - Behnam‌ - ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۲۵ ق.ظ

(۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۴۶ ب.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  سایت سیویلیکا
این سایت محدودیت ۲ دانلود در ۲۴ ساعت برای شریف داره.

درخواست مقاله - q1q1q1 - 01 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۳۴ ب.ظ

سلام این چندتا مقاله را برام لطف بفرمایید

RE: درخواست مقاله - arefeh.hp - 06 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۲۷ ب.ظ

سلام
کسی از دوستان میتونه این کتاب رو دانلود کنه؟
ممنونم

RE: درخواست مقاله - jazana - 06 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۴۷ ب.ظ

(۰۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۲۷ ب.ظ)arefeh.hp نوشته شده توسط:  سلام
کسی از دوستان میتونه این کتاب رو دانلود کنه؟
ممنونم

شاید تو اینترنت پخش شده ولی اگر نیافتی برو به
و اکانت trial ده روزه بساز سپس برو
و کتاب رو آنلاین ببین و save اش کن

درخواست مقاله - anyone - 10 شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۳۴ ب.ظ

سلام کسی میونه این مقاله رو برای یکی از دوستانم دانلود کنه؟

ممنونم

RE: درخواست مقاله - Behnam‌ - ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۳۸ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۳۴ ب.ظ)anyone نوشته شده توسط:  سلام کسی میونه این مقاله رو برای یکی از دوستانم دانلود کنه؟

ممنونم

[attachment=20481]

درخواست مقاله - sdb_i - 13 شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۵۱ ب.ظ

سلام دوستان.
کسی می تونه این مقاله ها رو برای من دانلود کنه؟

و

خیلی ممنون...

درخواست مقاله - gogooli - 17 شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۵۸ ب.ظ

سلام. لطف می کنید:

و این کتاب:

درخواست مقاله - gogooli - 26 شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۱۹ ب.ظ

این کتاب:

درخواست مقاله - fo-eng - 26 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۳۱ ب.ظ

میشه این رو در اختیارم قرار بدید
بررسی کتابخانه ماشین یادگیری ماهوت (Apache Mahout)

با تشکر