تالار گفتمان مانشت
چطور خدمت را بندازیم عقب؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
چطور خدمت را بندازیم عقب؟ - pos - 04 دى ۱۳۹۰ ۰۸:۵۹ ب.ظ

یک موضوعی برام پیش اومده که می خوام تا حد ممکن خدمتم بیافته عقب. هنوز دفترچه ارسال نکردم و ۱۰ بهمن پایان شش ماه معافیت تحصیلیم هست.حالا چند تا سوال دارم:

- قبلا شنیدم که باید یکماه قبل از پایان مدت ۶ ماه دفترچه ارسال بشه و گرنه ممکن هست اضافه خدمت به آدم بخوره. درسته؟
- به جز یک دوره ای که میشه در خواست تعویق اعزام داد دیگه راه دیگه ای هم هست که خدمت عقب بیفته؟

راستی یک سوال دیگه.
- منی که امسال دفترچه می فرستم سربازیم همان ۱۷ ماه هست یا میرم جزء این ۲۴ ماه های جدید؟
ممنون

چطور خدمت را بندازیم عقب؟ - pos - 04 دى ۱۳۹۰ ۰۹:۲۷ ب.ظ

تا یک دوره را می دانم که میشه. یعنی درخواست می دین اعضامتون دو ماه میافته عقب

چطور خدمت را بندازیم عقب؟ - deledivouneh - 04 دى ۱۳۹۰ ۱۰:۱۵ ب.ظ

با سلام پیر تمدید و تعجیلم.
باید ۳ هفته مونده به پایان فرصت ۶ ماهه دفترچه رو بفرستی.یه دوره دو ماهه میشه درخواست تمدید کرد.
ولی حرف من اینه که میخوای تا شهریور ۹۱ بشینی خونه که چی بشه.برو قشنگ خدمت کن.روحیتم باز میشه بعد کنکور.
راستی اونایی که تا آخر سال ۹۰ دفترچه بفرستن و تاریخ اعزام براشون مشخص بشه همون ۱۷ ماه خدمتن و مشمول اصلاحیه جدید نمیشن.

سه روز بعد کنکور ۱ اسفندیاش دستا بالا...TongueTongueTongue

RE: چطور خدمت را بندازیم عقب؟ - sasanlive - 04 دى ۱۳۹۰ ۱۰:۱۹ ب.ظ

(۰۴ دى ۱۳۹۰ ۰۸:۵۹ ب.ظ)pos نوشته شده توسط:  - قبلا شنیدم که باید یکماه قبل از پایان مدت ۶ ماه دفترچه ارسال بشه و گرنه ممکن هست اضافه خدمت به آدم بخوره. درسته؟

من درست روز آخر دفترچه رو و مدارک لازم رو بردم پلیس ۱۰+.
فقط زودتر کاریی مثله عکس گرفتن و واکسن زدن و ... رو انجام بده , که اون آخرا دیر نشه.
مدارک لازم رو آماده کن ارسالش مهم نیست روز آخرم باشه.
واسه اطمینان زنگ بزن پلیس ۱۰+.

(۰۴ دى ۱۳۹۰ ۰۸:۵۹ ب.ظ)pos نوشته شده توسط:  راستی یک سوال دیگه.
- منی که امسال دفترچه می فرستم سربازیم همان ۱۷ ماه هست یا میرم جزء این ۲۴ ماه های جدید؟
ممنون
منم ۳ ماه پیش ترخیص شدم. همون ۱۷ ماه بودم. با ۲ ماه اضافه خدمت برای اذیت مافوقها. ترخیص شدم شیرینی دادن Big Grin.
ولی فکر نکنم امسالو شامل بشه.

چطور خدمت را بندازیم عقب؟ - pos - 04 دى ۱۳۹۰ ۱۰:۴۰ ب.ظ

(۰۴ دى ۱۳۹۰ ۱۰:۱۵ ب.ظ)deledivouneh نوشته شده توسط:  ولی حرف من اینه که میخوای تا شهریور ۹۱ بشینی خونه که چی بشه.برو قشنگ خدمت کن.روحیتم باز میشه بعد کنکور.

قصدم خونه نشستن و وقت گزرونی نیست. اگر تا شهریور بتوانم بندازم عقب می توانم کاری کنم که خدمتم فقط بشه آموزشی، یا حداقل بیشترش بپره.

(۰۴ دى ۱۳۹۰ ۱۰:۱۹ ب.ظ)sasanlive نوشته شده توسط:  من درست روز آخر دفترچه رو و مدارک لازم رو بردم پلیس ۱۰+.
فقط زودتر کاریی مثله عکس گرفتن و واکسن زدن و ... رو انجام بده , که اون آخرا دیر نشه.
مدارک لازم رو آماده کن ارسالش مهم نیست روز آخرم باشه.
واسه اطمینان زنگ بزن پلیس ۱۰+.
مراحلش را بی زحمت بگو.(چه کارهایی باید بکنم و حدودا چقدر طول می کشه)

RE: چطور خدمت را بندازیم عقب؟ - sasanlive - 04 دى ۱۳۹۰ ۱۱:۰۱ ب.ظ

(۰۴ دى ۱۳۹۰ ۱۰:۴۰ ب.ظ)pos نوشته شده توسط:  مراحلش را بی زحمت بگو.(چه کارهایی باید بکنم و حدودا چقدر طول می کشه)

تایید از دانشگاه. برگه تو دفترچه.
ناجا باید تایید کنه.
عکس با زمینه سفید.۶تا فکر کنم ۳*۲/ اینو مطمئن شو.
واکسن.
معاینه پزشکی.
فکر کنم همیناست.

چند روز ظول میکشه آماده داشته باش.

RE: چطور خدمت را بندازیم عقب؟ - Ali-B - 08 دى ۱۳۹۰ ۱۱:۱۸ ب.ظ

دیروز تو خبرها اومده بود که قانون جدید سربازی، اواخر دی اجرا میشه،،،
یعنی از آخر دی به بعد هر کی برای خدمت اقدام کنه، ۲۴ ماهه میشه؟؟؟ من هنوز دفترچه ارسال نکردم Confused

چطور خدمت را بندازیم عقب؟ - موج - ۰۸ دى ۱۳۹۰ ۱۱:۵۱ ب.ظ

لعنت به اون اموری که تو زندگی بر آدم تحمیل میشه Sad

ولی پیشنهاد من اینه که سریعتر کارات رو بکن اولا تا پایان مهلتت زیاد نمونده و باید حواست به این باشه که اضافه خدمت نخوری در ضمن در صورتی که بعد از مهلتت اقدام کنی تا جایی که من میدونم برای هیچ چیز مثه معافیت کفالت و امریه و ... نمیتونی اقدام کنی و باید یک راست بری خدمت
دوما اینکه فکرش خیلی سخت تره من خودم هفته پیش یه روز صبح زود بیدار شدم و تقریبا تا ساعت ۱۲ کارام تمام شد از اون روز آرامش و تمرکزم به درس بیشتر شده
در ضمن دو مرحله رو دوستمون نگفتن: افتتاح حساب عابر سپه و ثبت فرمها توسط مسئول دفتر پلیس +۱۰

RE: چطور خدمت را بندازیم عقب؟ - Masoud05 - 09 دى ۱۳۹۰ ۱۲:۰۴ ق.ظ

(۰۸ دى ۱۳۹۰ ۱۱:۵۱ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  در ضمن دو مرحله رو دوستمون نگفتن: افتتاح حساب عابر سپه و ثبت فرمها توسط مسئول دفتر پلیس +۱۰

بسته به ارگان خدمتی شما‌، می تونید حساب سپه باز نکنید . اول ببنیند تو چه نیرویی میفتی بعدش برو برای حساب باز کردن

RE: چطور خدمت را بندازیم عقب؟ - sasanlive - 09 دى ۱۳۹۰ ۱۲:۰۷ ق.ظ

(۰۸ دى ۱۳۹۰ ۱۱:۵۱ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  : افتتاح حساب عابر سپه و ثبت فرمها توسط مسئول دفتر پلیس +۱۰

لازم نیست تو آموزشی برات حساب افتتاح میکنن.
دو ماه آموزشی حقوق نداره عجله نکنین Big Grin.

RE: چطور خدمت را بندازیم عقب؟ - Masoud05 - 09 دى ۱۳۹۰ ۱۲:۰۹ ق.ظ

(۰۹ دى ۱۳۹۰ ۱۲:۰۷ ق.ظ)sasanlive نوشته شده توسط:  
(08 دى ۱۳۹۰ ۱۱:۵۱ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  : افتتاح حساب عابر سپه و ثبت فرمها توسط مسئول دفتر پلیس +۱۰

لازم نیست تو آموزشی برات حساب افتتاح میکنن.
دو ماه آموزشی حقوق نداره عجله نکنین Big Grin.
اتفاقاً حقوق داره اما در آخر کار میدن . ظاهراً کمی هم بیشتر شده‌، سال قبل به من برای آموزشی ۶۰ تومن در مجموع دادن Big Grin

چطور خدمت را بندازیم عقب؟ - موج - ۰۹ دى ۱۳۹۰ ۱۲:۱۷ ق.ظ

برای من که مسئولش گفت جزو ملزومات هست و الا ثبتت نمیکنیم: O

RE: چطور خدمت را بندازیم عقب؟ - sasanlive - 09 دى ۱۳۹۰ ۰۶:۳۲ ب.ظ

والا سال پیش که خودشون برامون تو آموزشی حساب افتتاح کردن.
منظورم از دو ماه اموزشی حقوق نداره اینه که تو حساب واریز نمیشه تا ۱ یا ۲ ماه بعدش.
به هر حال کاره نظام وظیفه مثله برگزاری کنکور هر ساله اعتباری بهش نیست.هر کار میخوای بکنی زودتر انجام بده تا بعدا پشیمون نشی.

برادر موج تیپتونو عوض کردین.
آدمو یاد فیلمای کلینت ایستوود میندازه Big Grin.

RE: چطور خدمت را بندازیم عقب؟ - موج - ۰۹ دى ۱۳۹۰ ۰۶:۵۶ ب.ظ

(۰۹ دى ۱۳۹۰ ۰۶:۳۲ ب.ظ)sasanlive نوشته شده توسط:  والا سال پیش که خودشون برامون تو آموزشی حساب افتتاح کردن.
منظورم از دو ماه اموزشی حقوق نداره اینه که تو حساب واریز نمیشه تا ۱ یا ۲ ماه بعدش.
به هر حال کاره نظام وظیفه مثله برگزاری کنکور هر ساله اعتباری بهش نیست.هر کار میخوای بکنی زودتر انجام بده تا بعدا پشیمون نشی.

حالا این بنده خدا رو از کجا پیدا کنم "کلینت ایستوود " Smile

آهان سرچش کردم با عکسش آشنا در اومدیم ولی فامیلش غریبه بود Big Grin

چطور خدمت را بندازیم عقب؟ - SarahArshad - 09 دى ۱۳۹۰ ۰۷:۰۶ ب.ظ

(۰۹ دى ۱۳۹۰ ۰۶:۵۶ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(09 دى ۱۳۹۰ ۰۶:۳۲ ب.ظ)sasanlive نوشته شده توسط:  والا سال پیش که خودشون برامون تو آموزشی حساب افتتاح کردن.

حالا این بنده خدا رو از کجا پیدا کنم "کلینت ایستوود " Smile

آهان سرچش کردم با عکسش آشنا در اومدیم ولی فامیلش غریبه بود Big Grin
برادر موج نسبت به روزهای اول حضورشون کلا تیپن یه ۱۸۰ درجه ای چرخش داشتن.