تالار گفتمان مانشت
خواهش میکنم گول مافیایی کنکور رو نخورید! - نسخه‌ی قابل چاپ

خواهش میکنم گول مافیایی کنکور رو نخورید! - Rehe1994 - 02 تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۹ ب.ظ

سلام من کسی بودم که کنکور سراسری کلی پول کلاس کنکور دادم و رتبه ام ۴۰ هزار شدن٬ و امسال بدون کلاس دو رقمی ارشد شدم.

اگه من تونستم٬ پس همتون میتونید خودتون رتبه بیارید٬ لطفا به مافیایی کنکور پول ندید٬ ترویج دروغ٬ فروش کتابهای خیلی حجیم بی ارزش٬ گرفتن وقت دانشجو و... همش گردن شماهایی هس که گولشونو میخورید٬ مخصوصا داستان کتابهای حجیم٬ کاغذی که سر این همه کتاب کنکور که‌۹۰ درصدشون بدرد نخوره حروم میشه واقعا دردناکه

خواهش میکنم گول مافیایی کنکور رو نخورید! - The BesT - 02 تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۰۳ ب.ظ

سلام.
حالا که اینقدر بعد از یکسال موفق عمل کردید و رتبه خوبی کسب کردید از تجربه هاتون برای دوستان بفرمایید تا استفاده کنیم Smile

خواهش میکنم گول مافیایی کنکور رو نخورید! - BBumir - 02 تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۷ ب.ظ

به نظر منم کلاس درس رفتن واقعا اشتباس. کلاسای نکته و آزمونای آزمایشی تو بهترین حالت کمتر از پنج درصد مفیدن. با این هزینه ها اگه کلاس نرید هیچ چیزی از دست ندادید. لطفا گول نخورید.

خواهش میکنم گول مافیایی کنکور رو نخورید! - gogooli - 03 تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۹ ق.ظ

شما از ویس ها و جزوات کلاس ها هم استفاده نکردید؟
منابعتون چی بوده؟

خواهش میکنم گول مافیایی کنکور رو نخورید! - Rehe1994 - 03 تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۱ ب.ظ

چشم به درخواست دوستان‌مصاحبه میذارم

متاسفانه بخش مصاحبه ۹۶ نمیذارن ادمین ها

خواهش میکنم گول مافیایی کنکور رو نخورید! - gogooli - 03 تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۶ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خواهش میکنم گول مافیایی کنکور رو نخورید! - Rehe1994 - 03 تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۴۳ ب.ظ

چشم٬ در اسرع وقت میذارم

خواهش میکنم گول مافیایی کنکور رو نخورید! - boshbosh - 04 تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۱ ب.ظ

دوست عزیز چرا فرافکنی میکنی. نگاه نمیکنی که ۲ سال درس خوندی قبول شدی . وگرنه کلاس به اندازه و به جاش لازم هست

RE: خواهش میکنم گول مافیایی کنکور رو نخورید! - Rehe1994 - 04 تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۲۹ ب.ظ

(۰۴ تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۱ ب.ظ)boshbosh نوشته شده توسط:  دوست عزیز چرا فرافکنی میکنی. نگاه نمیکنی که ۲ سال درس خوندی قبول شدی . وگرنه کلاس به اندازه و به جاش لازم هست

من به عنوان یک دانشجوبی ضعیف نشون دادم بدون کلاس میشه راحت موفق شد٬ و در راه حذف چنین مافیایی تلاش میکنم
حالا شما دلایل خودتونو دارید.

خواهش میکنم گول مافیایی کنکور رو نخورید! - عزیز دادخواه - ۰۵ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۷ ب.ظ

اینکه آیا بدون کلاس هم میشه نتیجه گرفت یا خیر به مصاحبه های رتبه های برتر مراجعه کنید می بینید که اکثرا بدون کلاس تونستن نتیجه خوب بگیرن. پس میشه. اما خب یه عده ای هم رفتند کلاس و نتیجه هم گرفتند قضیه رو الکی مافیایی و جنایی نکنید. البته تعهد شما به روشنگری قابل ستایشه اما یه کم پلیسی کردید داستان رو. اساتیدی که کلاس کنکور دارند مقداری در میزان تاثیر کلاسهاشون اغراق میکنن اما دیگه نه در حد مافیا و این حرفا.

(۰۴ تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۱ ب.ظ)boshbosh نوشته شده توسط:  دوست عزیز چرا فرافکنی میکنی. نگاه نمیکنی که ۲ سال درس خوندی قبول شدی . وگرنه کلاس به اندازه و به جاش لازم هست
تلاش شما با توجه به زمان کمی که داشتید واقعا قابل ستایش و الهام بخشه. تبریک میگم بهتون. بخاطر مصاحبه خیلی خوبتون هم ممنونم.

خواهش میکنم گول مافیایی کنکور رو نخورید! - azizehmah - 19 فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۰۶ ق.ظ

یعنی فیلم های آنلاین هم خریداری نکنیم؟

RE: خواهش میکنم گول مافیایی کنکور رو نخورید! - ftmbghrn - 19 فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۵۰ ب.ظ

(۱۹ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۰۶ ق.ظ)azizehmah نوشته شده توسط:  یعنی فیلم های آنلاین هم خریداری نکنیم؟
تو یکسری از درسا به درد می خوره ولی در کل وقتی ویس رایگان از اساتید خوب هست چرا پول دور بریزی؟!

خواهش میکنم گول مافیایی کنکور رو نخورید! - azizehmah - 19 فروردین ۱۳۹۸ ۰۴:۳۳ ب.ظ

وویس استادای رو که برای دروس مختلف حالا هر چندتاییشو که میدونی خوبه رو برامون بنویس
یه سوال دیه که داشتم رامین رضوی برای درس طراحی الگوریتم فیلم های آنلاینش چطوره یعنی؟

RE: خواهش میکنم گول مافیایی کنکور رو نخورید! - ftmbghrn - 19 فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۱۴ ب.ظ

(۱۹ فروردین ۱۳۹۸ ۰۴:۳۳ ب.ظ)azizehmah نوشته شده توسط:  وویس استادای رو که برای دروس مختلف حالا هر چندتاییشو که میدونی خوبه رو برامون بنویس
یه سوال دیه که داشتم رامین رضوی برای درس طراحی الگوریتم فیلم های آنلاینش چطوره یعنی؟

کانال rayanazmoon ویس دکتر کیوان پور و دکتر حقیقت و کارگهی و طورانی و غیره رو داره
سوال دومتو نمیدونم

RE: خواهش میکنم گول مافیایی کنکور رو نخورید! - azizehmah - 19 فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۳۸ ب.ظ

(۱۹ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۱۴ ب.ظ)ftmbghrn نوشته شده توسط:  
(19 فروردین ۱۳۹۸ ۰۴:۳۳ ب.ظ)azizehmah نوشته شده توسط:  وویس استادای رو که برای دروس مختلف حالا هر چندتاییشو که میدونی خوبه رو برامون بنویس

کانال rayanazmoon ویس دکتر کیوان پور و دکتر حقیقت و کارگهی و طورانی و غیره رو داره
سوال دومتو نمیدونم

از کمکت خیلی ممنونم