تالار گفتمان مانشت
دانلود ویس جلسه ی حل تست نظریه-دکتر کاراگاهی - نسخه‌ی قابل چاپ

دانلود ویس جلسه‌ی حل تست نظریه-دکتر کاراگاهی - رضا_ایرانی - ۱۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۱۶ ب.ظ

سلام
دوستان ازم خواسته بودن که ویس جلسه حل تست نظریه دکتر کاراگاهی رو بزارم.ببخشید اگر دیر شد، چند روز اینترنت پر سرعت نداشتم که آپلود کنم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دانلود ویس جلسه ی حل تست نظریه-دکتر کاراگاهی - teacherpc - 28 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۵۹ ب.ظ

من از ویس استاد کارگهی استفاده کردم واسه کسی که نظریه متوسط گوش کردنش بد نیست ولی فک کنم اگه نتیجه میخاهید بگیرید باید تست زیاد بزنید
تو این ویسها که من دارم تمرینات لینز رو حل میکنه جزوش رو هم دارم
جزوه منوچهری زاده رو دارم اون انگاری بهتره کسی هست که ویس منوچهری رو داشته باشه؟؟؟
ویس جوادی هم گوش کردم یخورده مباحث گسسته قاطی نظریه میکنه ولی امتحانش نکرد البته دکتر سید جوادی دکترا ریاضی دارن شاید بهتر از هر کسی دیگه نظریه رو درس بدن
کتاب پوران دوستام و اساتید میگن غلط داره خدا داند

دانلود ویس جلسه ی حل تست نظریه-دکتر کاراگاهی - teacherpc - 05 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ ق.ظ

دوستان کسی جزوه استاد کارگهی (بجز جزوه سایت بنیاد شمس) داره؟ اخه ایج جزوه بعضی جاها مثالهای متفاوت با ویس داره ادم رو کلافه میکنه هر ند میشه با هاش کتار بیایی ولی اگه اون جزوه باشه شاید ادم راحت تر باشه

دانلود ویس جلسه ی حل تست نظریه-دکتر کاراگاهی - *farnaz* - 05 آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۷ ق.ظ

تمرینایی که تو جزوش حل میکنه از روی چه کتابیه؟

RE: دانلود ویس جلسه ی حل تست نظریه-دکتر کاراگاهی - teacherpc - 05 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۱ ق.ظ

(۰۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۷ ق.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  تمرینایی که تو جزوش حل میکنه از روی چه کتابیه؟

من خودم ترجمه لینز از اقایان صراف زاده و عبداله ناصری مشترکن با هم ترجمه کردن رو دارم ویس به اون نمیخوره کتاب صادق زاده هم تو نت قابل دانلوده به اونم نمیخوره! خود دکتر میگه از کتاب زبان اصلی استفاده کنید که قطعن ما فقط وقت میکنیم تو این فرصت کم ترجمش کنیم انشا له واسه سال بعد میرسیم بخونیمش!
اقای صراف زاده یکی ترجمه کردند به تنهایی شاید به اون بخوره من ندارمش!
اقای ناصری با یه خانومی مشترکن ترجمه کرده فکر کنم اون احتمالش کمه!
متاسفانه از کتاب اقای لینز یک میلیارد ترجمه تو بازاره (به جا اینکه بشینن یک ترجمه واحد بنویسنن)
یه مشکلی که ما ایرانیها داریم همینه
مثلن کتاب راهنمای خارجی دانلود میکنیم ترجمش میکنیم میزنیم روش تالیف اقای... (تو رشته کامپیوترم دارم مورد ولی اسم مولفش ذو نمیگم)
نکته! کتاب راهنمای ناقوس به کتاب صراف زاده- ناصری و صادقزاده نمیخوردو با اونا تفاوت داره و برای کتاب صراف زاده نوشته شده!
نکته۲ تمرینات صراف زاده و صادق زاده با هم تفاوت خیلی داره هر کدوم یکسری تمرین رو ندارن!
نکته۳ این کتاب راهنمای زبان اصلی هم داره میتونی از سایت مانشت دانلودش کنی!
نکته۴ اگه عمری بود رتبه یک شدم یک کتاب نطریه از رو این چهارکتاب موجود ترجمه تو بازار مینویسم که جامع باشه همه راضی کنه یه راهنما هم میزام کنارش البته اگه تا اونوقت کسی اینکار رو نکرد(شوخی کردم اینکارو نمیکنم)
نکته۵ ما باید امکانات کشور عزیزمون رو صرف کارهایی که نشده بکنیم چه لزومی داره کتابی که ترجمه شده صدبار دیگه ترجمه بشه؟(یه دلیلش بد بودن ترجمه های قبلی هست یه دلیلش شاید پول باشه و....)
چه خوب میشد منه مترجم کتابهای دیگه ای از نظریه ترجمه کنم که ترجمش کمتر تو بازار هست
جا داره از بعضی مترجم ها رسمن تشکر کنم مثلن دکتر حقیقت (بنظر من یک مترجم خودشم باید مولف باشه تا بتونه ترجمه موفق داشته باشه)
نکته۶ ما ایرانیا باید بکوشیم منابع جدید و روز دنیا رو به کشورمون معرفی کنیم مثلن شاید نظریه منبع دیگه داشته باشه که از لینز بهتره (فرضن گفتم) متاسفانه دوباره کاری تو کشور ما ایران میشه و بیت المال کشورمون ایران از بین میره! ما مهندسین! باید یاد بگیریم دوباره کاری نکنیم (من یه خواهش دارم دیگه کسی لینز رو ترجمه نکنه اگه راست میگه کتاب اقای کره ای رو ترجمه کنه اگه هم میخواد به نقد بگیرمش ترجمه کنه!)
اگه عمری بود ترجمه بعضی از کتابهای کامپیوتر رو به کمک دوستان نقد میکنم من علم درسیشو ندارم ولی میتونم مثال نقض از توی ترجمه پیدا کنم این واسه نقد میتونه مفید باشه (بعد از ارشد) بنظر من ما باید بنیاد نقد ترجمه داشته باشیم تا اجازه نده کتابهای تکراری و یا دارای مشکلات ترجمه چاپ بشه !

دانلود ویس جلسه ی حل تست نظریه-دکتر کاراگاهی - هاتف - ۰۶ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ق.ظ

(۱۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۱۶ ب.ظ)رضا_ایرانی نوشته شده توسط:  سلام
دوستان ازم خواسته بودن که ویس جلسه حل تست نظریه دکتر کاراگاهی رو بزارم.ببخشید اگر دیر شد، چند روز اینترنت پر سرعت نداشتم که آپلود کنم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
Invalid or Deleted File.
سلام
مسئولین رسیدگی کنند لُدفن!

دانلود ویس جلسه ی حل تست نظریه-دکتر کاراگاهی - m_sardaari - 06 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ب.ظ

حل تمرینات جزوه کارگهی مطابق با کتاب لینز ترجمه پور محققه. البته شاید با کتاب دیگه هم مطابقت کنه

RE: دانلود ویس جلسه ی حل تست نظریه-دکتر کاراگاهی - teacherpc - 06 آذر ۱۳۹۱ ۰۶:۰۶ ب.ظ

(۰۶ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ب.ظ)m_sardaari نوشته شده توسط:  حل تمرینات جزوه کارگهی مطابق با کتاب لینز ترجمه پور محققه. البته شاید با کتاب دیگه هم مطابقت کنه

RE: دانلود ویس جلسه ی حل تست نظریه-دکتر کارگهی - **sara** - 09 آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۸ ق.ظ

لینک دانلود ویس جلسه حل تست نظریه دکتر کارگهی:

RE: دانلود ویس جلسه ی حل تست نظریه-دکتر کارگهی - teacherpc - 10 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۴ ب.ظ

(۰۹ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۸ ق.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  لینک دانلود ویس جلسه حل تست نظریه دکتر کارگهی:

ممنون خانوم سارا ویس خوبی بود
میخاستم بپرسم ویس جلسه ۱۱ و ۱۲ جزوش هست؟
تمرینات رو از کتاب ترجمه محقق حل میکنه ؟
تست ها رو از چه کتابی حل میکنه؟

RE: دانلود ویس جلسه ی حل تست نظریه-دکتر کارگهی - **sara** - 10 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۶ ب.ظ

(۱۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۴ ب.ظ)teacherpc نوشته شده توسط:  ممنون خانوم سارا ویس خوبی بود
میخاستم بپرسم ویس جلسه ۱۱ و ۱۲ جزوش هست؟
تمرینات رو از کتاب ترجمه محقق حل میکنه ؟
تست ها رو از چه کتابی حل میکنه؟
خواهش می کنم.
بله ویس های جلسه ۱۰ ،۱۱ و ۱۲ هست.
تمرینات هم از کتاب لینز ویرایش چهار
من چند جلسه اول ویس های دکتر کارگهی رو گوش دادم. این جلسات آخر و حل تست رو گوش ندادم. نمی دونم تست ها از چه کتابی هستند.

دانلود ویس جلسه ی حل تست نظریه-دکتر کاراگاهی - هاتف - ۱۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۶:۵۵ ب.ظ

(۱۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۶ ب.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  این جلسات آخر و حل تست رو گوش ندادم. نمی دونم تست ها از چه کتابی هستند.
ایشون فقط از کتاب مرجع استفاده می کنند، تست هایی هم که در جلسه آخر حل می کنند تست های کنکور سالهای گذشته ی اون درس هست.

دانلود ویس جلسه ی حل تست نظریه-دکتر کاراگاهی - راضیه اکبری - ۲۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۵ ب.ظ

دوستان خیلی خیلی ممنون