تالار گفتمان مانشت
[دانلود]جزوه درس ساختمان های گسسته استاد صالح شاکری - نسخه‌ی قابل چاپ

[دانلود]جزوه درس ساختمان های گسسته استاد صالح شاکری - nekooh - 01 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۵۰ ب.ظ

دوستان این جزوه تایپ شده و مرتبه من تازه دانلودش کردم به نظر خوب و خلاصه میاد حدودا ۴۰ صفحه بود امیدوارم بدردتون بخوره اگه به کارتون اومد تشکر یادتون نره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دانلود جزوه درس ساختمان های گسسته استاد صالح شاکری - mehrdad66 - 30 دى ۱۳۹۰ ۰۸:۰۲ ق.ظ

عالی بود دستت درد نکنه

RE: دانلود جزوه درس ساختمان های گسسته استاد صالح شاکری - MONA_STAR - 27 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۲۲ ب.ظ

(۳۰ دى ۱۳۹۰ ۰۸:۰۲ ق.ظ)mehrdad66 نوشته شده توسط:  عالی بود دستت درد نکنه

متاسفانه لینکش خرابه. Sad

اگه ممکنه لینکی برای این درس معرفی کنید . مرسی

RE: دانلود جزوه درس ساختمان های گسسته استاد صالح شاکری - **sara** - 27 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۷ ب.ظ

(۲۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۲۲ ب.ظ)MONA_STAR نوشته شده توسط:  متاسفانه لینکش خرابه. Sad

اگه ممکنه لینکی برای این درس معرفی کنید . مرسی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[دانلود]جزوه درس ساختمان های گسسته استاد صالح شاکری - Parva - 27 خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۴۵ ب.ظ

ممنون جالب بود حوصله نداشتم بسته مانشتم رو ببینم شاید اونجا هم باشه.

RE: [دانلود]جزوه درس ساختمان های گسسته استاد صالح شاکری - S - Is - 07 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ ب.ظ

خیلی مم ازاین که یه آدامایی مثل شما تو مانشت هست خوشحالم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinHeartHeartHeartHeartHeart

[دانلود]جزوه درس ساختمان های گسسته استاد صالح شاکری - admiraljump - 20 خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۴۸ ب.ظ

پاک شده کسی نداره بگذارتش ؟

[دانلود]جزوه درس ساختمان های گسسته استاد صالح شاکری - flowerirani - 21 خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۰۱ ق.ظ

همینجا جزوه اقای یوسفی رو جسنجو کنید خیلی بهتر هم هست

[دانلود]جزوه درس ساختمان های گسسته استاد صالح شاکری - جواد صادق نژاد رودبنه - ۰۷ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۰ ق.ظ

سلام بچه ها
من جزوه بقیه جلسات نکته تست گسسته استاد یوسفی رو میخوام
با حل تست ( ذکر منبع : سال انتشار و چاپ )
خواهشا جواب منو بدید
لینک دانلودش رو برام ایمیل بزنید
saleh.sr11@yahoo.com