تالار گفتمان مانشت
کتاب CLRS - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱
CLRS روان نیست - cprogrammer - 31 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ

ممنون‌، خیلی لطف کردید.

مسائل حل نشده سی ال ار اس - ۵۴m4n3h - 31 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۴۴ ب.ظ

سوالاتونو توی همین فروم بپرسید، معمولاً بچه‌ها جواب میدن ...

مسائل حل نشده سی ال ار اس - mamat - 31 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۵۲ ب.ظ

منتقل شد به
کنکور ارشد->منابع مفید برای کنکور ارشد->منابع کنکور ارشد مشترک بین رشته ها->مسائل حل نشده سی ال ار اس

CLRS روان نیست - mamat - 31 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۵۴ ب.ظ

منتقل شد به
کنکور ارشد->منابع مفید برای کنکور ارشد->منابع کنکور ارشد مشترک بین رشته ها->CLRS روان نیست

RE: CLRS - mahan najafi - 31 شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۴۳ ب.ظ

سلام به بچه های مانشتی
من می خوام اینترنتی کتاب clrs رو بخرم .نمی دونم آفست بخرم یا ترجمه چون اینجا توی این شهرستان گیر نمی آید Angry
توی کتابفروشی های اینترنتی کتاب آقای طرزه است که جلد دومه و کتاب آقای ابراهیم زاده قلزم
که جلد اول من گیج شدم از دوستان مانشتی تقاضا دارم که اگر فهرست این دو کتاب رو دارند در اینجا قرار بدند تا ما شهرستانی‌ها بتونیم با آگاهی این کتاب رو بخریم ShyBig Grin

یه سوال دیگه آقای طرزه جلد اول رو هم ترجمه کردند یا آقای ابراهیم زاده قلزم جلد دوم رو هم ترجمه کردند . اگه ترجمه کردند کدوم انتشارات و قیمتش چنده؟Huh

RE: CLRS روان نیست - ۲۰۶۳ - ۳۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۲۴ ب.ظ

(۳۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۳۱ ب.ظ)۵۴m4n3h نوشته شده توسط:  به نظر من خوندن ترجمه هاش خیلی سخت‌تر از خوندن زبان اصلیش هست!
منم فکر نمی کنم فرصت بشه کلش رو بخونید ...
اگه بتونید تمرین هاش رو حل کنید خوبه ...
و به نظرم کتاب الگوریتم هادی یوسفی یه خلاصه‌ی مفیدی از CLRS هست و بسیاری از تمرین های خوبش رو حل کرده ...
می تونید از روی یه کتاب کم حجم‌تر بخونید و هر جا فکر کردید متوجه نشدید، به CLRS مراجعه کنید ...
سمانه خانم به نظر شما سی ال ار اس رو مفهومی خوندن خوبه یا اینکه ویس طورانی رو گوش کردن؟

CLRS روان نیست - ۵۴m4n3h - 31 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ

به نظرم این که از چه روشی استفاده کنید کاملاً بستگی به این داره که خودتون چه طوری بهتر یاد میگیرید و چه شیوه‌ی آموزشی ای به نظرتون براتون نتیجه بخش‌تر هست ... و این که الگوریتمتون در چه سطحیه ...
من از کلاس طورانی اطلاعی ندارم ...
اما خب مفهومی خوندن یه کتاب می تونه روش خوبی باشه ... مخصوصاً الگوریتم ... چون وقتی خوب می تونید سوالاش رو جواب بدید که خوب درکش کرده باشید ...

RE: CLRS - Maryam-X - 31 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۰۳ ب.ظ

سلام
من امروز صبح وارد سایت آدینه بوک شدم تا کتاب را اینترنتی سفارش بدم.کتاب دهقان طرزه رو می خواستم و تو کتابفروشیها پیدا نکردم.

سوال اول:کتاب اصلی دهقان طرزه مطمئنا همینه؟؟آخه رنگش آبیه در ضمن من قسمت اول رو می خوام.
سایت آدینه بوک کتاب شماره: ۴۸

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سوال ۲:چه جوری باید کتاب را به سبد خرید اضافه کنیم؟من دکمه اش رو پیدا نمی کنم.
سوال ۳:فقط باید پول کتاب را پرداخت کنیم یا هزینه‌ی ارسال هم اضافه میشه؟

CLRS - fatima1537 - 31 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۵۱ ب.ظ

(۳۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۰۳ ب.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  سوال اول:کتاب اصلی دهقان طرزه مطمئنا همینه؟؟آخه رنگش آبیه در ضمن من قسمت اول رو می خوام.
سوال ۲:چه جوری باید کتاب را به سبد خرید اضافه کنیم؟من دکمه اش رو پیدا نمی کنم.
سوال ۳:فقط باید پول کتاب را پرداخت کنیم یا هزینه‌ی ارسال هم اضافه میشه؟
درسته کتاب آبی رنگه-و جلد اولش همونی هست که توی لینک آدینه بوک تصویرش آورده شده
برای اضافه کردن به سبد خرید حتما باید عضو سایت باشید.
هزینه ارسال هم اضافه میشه

CLRS - fatima1537 - 01 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۴ ق.ظ

(۳۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۴۳ ب.ظ)mahan najafi نوشته شده توسط:  توی کتابفروشی های اینترنتی کتاب آقای طرزه است که جلد دومه و کتاب آقای ابراهیم زاده قلزم
که جلد اول من گیج شدم از دوستان مانشتی تقاضا دارم که اگر فهرست این دو کتاب رو دارند در اینجا قرار بدند تا ما شهرستانی‌ها بتونیم با آگاهی این کتاب رو بخریم
یه سوال دیگه آقای طرزه جلد اول رو هم ترجمه کردند یا آقای ابراهیم زاده قلزم جلد دوم رو هم ترجمه کردند . اگه ترجمه کردند کدوم انتشارات و قیمتش چنده؟Huh
بستگی به خودتون داره که ترجمه بخرید یا آفست هر جور که برای مطالعه راحت ترید
کتاب آقای طرزه ۲ جلدی هست ولی کتاب قلزم همه مطالب رو توی یک جلد گفته و قطوره

RE: CLRS - Maryam-X - 01 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ق.ظ

ممنون از توضیحات خوب دوستانHeart

CLRS روان نیست - kavehn - 01 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۰۴ ق.ظ

کتاب خوبیه ... بخونین Blush

البته باید به همراه کتاب اصلی خواند.( ترجمه + زبان اصلی )

CLRS - mahan najafi - 01 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۰ ق.ظ

خیلی ممنون از گمراهی نجاتم دادیدBlushAngel

CLRS روان نیست - arshad91 - 01 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۳ ب.ظ

یه جزوه کنکورم تو نت هست نمیدونم چقدر به دردت میخوره

CLRS روان نیست - cprogrammer - 02 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۰ ق.ظ

جزوه در این مورد دارم، اما اینطور که معلومه خوندن CLRS یه چیزه دیگه هست اون هم از نسخه لاتین، فکر کنم همنطوری که سمانه خانم گفتن باید CLRS رو در کنار کتاب های کنکور خواند،آخه CLRS حجمش چون زیاده ادم دل سرد می شهSad