تالار گفتمان مانشت
اعلام نتایج نهایی ارشد - نسخه‌ی قابل چاپ

اعلام نتایج نهایی ارشد - khordad.girl - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۲۹ ق.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۵۵ ق.ظ)Morza نوشته شده توسط:  آقایون داداشام!!!من از همین الان رفتم تو کار رفرشTongueTongueTongue
زوده فعلا،از شب باید بریم Smile

RE: اعلام نتایج نهایی ارشد - hatame - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۴ ق.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۴۶ ق.ظ)q88lp نوشته شده توسط:  خداوکیلی خیلی استرس دارین.
اگه تجربه منو تو ارشد داشتین انقدر اسنرس نمی گرفتین.
میاد بالاخره و هر کسی می دونه چیکار کرده (چه گندی زده - در مورد من).
ان شاء اله همه قبولین. دیدین میگن ان شا اله همتون جایزه بگیرین؟
جایزه چی?!!!!!

RE: اعلام نتایج نهایی ارشد - pe.esf - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۷ ب.ظ

مزرع سبز فلک دیدم و داس مه نو یادم از کشته خویش آمد و هنگام دروConfusedConfusedConfused

اعلام نتایج نهایی ارشد - nlp@2015 - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۴۳ ب.ظ

کلی کار ریخته سرم ولی تا نتایج نیاد اصلا تمرکز ندارم انجامشون بدمConfusedبدید دیگ این نتایجووووووAngry

اعلام نتایج نهایی ارشد - MarkLand - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ب.ظ

خدا رو شکر Smile
همینجوری یهویی! Big Grin

RE: اعلام نتایج نهایی ارشد - Morza - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۱۶ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۲۹ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۵۵ ق.ظ)Morza نوشته شده توسط:  آقایون داداشام!!!من از همین الان رفتم تو کار رفرشTongueTongueTongue
زوده فعلا،از شب باید بریم Smile
اخیییییییییBig Grin

اعلام نتایج نهایی ارشد - plusdeck - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۰ ب.ظ

دوستان، برای اپلای دکتری خارج از کشور اصولا تفاوتی بین فارغ التحصیل روزانه یا شبانه دانشگاه های دولتی با پردیس خودگردان از زاویه دید دانشگاه ها و اساتید خارج از کشور وجود داره؟ مثلا پردیس خودگردان دانشگاه شهید بهشتی.. ممنون.

RE: اعلام نتایج نهایی ارشد - salam az ma - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۰۰ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۰ ب.ظ)plusdeck نوشته شده توسط:  دوستان، برای اپلای دکتری خارج از کشور اصولا تفاوتی بین فارغ التحصیل روزانه یا شبانه دانشگاه های دولتی با پردیس خودگردان از زاویه دید دانشگاه ها و اساتید خارج از کشور وجود داره؟ مثلا پردیس خودگردان دانشگاه شهید بهشتی.. ممنون.
سلام اگر تو این تایپک سوالتون رو بپرسید فکر کنم بهتر باشه و زودتر به جوابتون برسید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اعلام نتایج نهایی ارشد - mk1992 - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۰۵ ب.ظ

دوستان، لطفاً رفرش الکی نکنید.
انقدر روی سرورهای سازمان سنجش فشار نیارین.
اینجوری ممکنه نتایجو دیرتر اعلام کننا!

اعلام نتایج نهایی ارشد - khordad.girl - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۰۸ ب.ظ

دوستانه سنجشی رفرشی عزیز ! نمیدونین نتایج دکتری رو چه ساعتی دادن؟
عصر ۲۸ ام بود آره؟

اعلام نتایج نهایی ارشد - حسین۹۴ - ۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۲۷ ب.ظ

بچه ها خبر فوری!! همین الان شبکه ی خبر داشت به طور زنده با توکلی صحبت می کرد، گفت نتیجه ی ارشد فردا اعلام میشه و ساعت اعلام نتیجه هم فردا در یک اطلاعیه اعلام می گردد. این یعنی اینکه نتایج قطعا امشب اعلام نمیشه

RE: اعلام نتایج نهایی ارشد - Morza - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۴۱ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۲۷ ب.ظ)حسین۹۴ نوشته شده توسط:  بچه ها خبر فوری!! همین الان شبکه ی خبر داشت به طور زنده با توکلی صحبت می کرد، گفت نتیجه ی ارشد فردا اعلام میشه و ساعت اعلام نتیجه هم فردا در یک اطلاعیه اعلام می گردد. این یعنی اینکه نتایج قطعا امشب اعلام نمیشه
یعنی از امشب تا مثلا ۲۰ ساعت دیگه میخوان چیکار کنن آیا؟مثلا برگه ۱۰ نفر رو هنوز بررسی نکردن. توکلی بجنب دیگه پیرمون کردی

RE: اعلام نتایج نهایی ارشد - soada - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۰۸ ب.ظ

یهو خدای نکرده یک ثانیه زودتر نزننااUndecidedUndecided
باشه دوشنبه ساعت ۲۳:۵۹:۵۹ExclamationExclamation

اعلام نتایج نهایی ارشد - nlp@2015 - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۰ ب.ظ

اذیت میکنناااااااا!حالا تا فردا صب اطلاعیه شو بزنن احتمالا همون بعد از ظهر یا شبش میاد Sad(

اعلام نتایج نهایی ارشد - aghmasoud - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۲۹ ب.ظ

مصاحبه امروز توکلی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.