تالار گفتمان مانشت
مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات - abbas1368 - 17 خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۱۲ ب.ظ

باسلام به نظر شما برای آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۵ کدام موسسه بهتر میباشد؟

مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات - flowerirani - 18 خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۲۳ ق.ظ

اگر بنا بر سنوات گذشته باشد هیچکدام.
اما اخیرا پارسه ادعا کرده که در کنکورهای اموزشی تیم بازنگری سوالات رو دارند مثل کنکور سراسری البته نه در اون حد ،حد بسیار کمتری که باز جای شکرش باقیه.
وگرنه اگر مثل قبل باشه تقریبا هیچکدام.
دلیلشم واضحه شما در طی ۲هفته اگر بار اولتون باشه به هیچ عنوان فرصت نمیکنید مطالبو بخونید یا حداقلش عمیق بخونید کنکور ازمایشی به نظر من زمانی ارزش داره که فاصله بین امتحانات (۲۵٪ها) حداقل یک ماه باشه که یا از تابستون شروع کنند یا اینکه طرف سال دومش باشه واسه مطالعه یا از اول تابستون حداقل شروع کنه.
این است که شما سر جلسه میبینید ازمون ۴رم نصف شرکت کننده ها نیستند
در کل هر کسی دیدی داره این نظر من بود

مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات - The BesT - 18 خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۲ ق.ظ

به نظرم هیچکدوم معجزه نمیکنند.
من زمان خودم میرفتم مهستان.خیلی ارزون بود نسبت به بقیه.هزینه آزمونهاش جدا بود و هزینه بسته های آموزشی اش هم جدا بود و من فقط آزمونها را با ۲۰۰-۳۰۰تومن ثبتنام کردم.ولی پارسه اون موقع حتما و الزاما باید بسته ها هم میخریدیم و حدودا۸۰۰ میشد.
منم مهستان شرکت کردم فقط با برنامه اش پیش میرفتم و آزمون میدادم.

مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات - TRon - 21 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۱ ب.ظ

منم با این حرف موافقم که هیچ کدوم معجزه نمیکنن ، ولی به نطر من شرکت تو آزمون آزمایشی خیلی مهم و لازمه.
پارسه تو رشته ی کامپیوتر و آیتی همیشه نسبت به بقیه ی آموزشگاها بهتر بوده به نطر من ، تا اونجایی که من پرس و جو کردم ، البته یکی از دوستام که سال ۹۰ میخواس کنکور بده (ولی ۱ ماه مونده پشیمون شده بود) ، اون زمان هم با تحقیق و پرس جو از بقیه، پارسه رو انتخاب کرده بود ، البته برا ثبت نام به نظرم زوده ، چون تکلیف گرایشای شبکه و امنیت قطعیه قطعی نشده با اینکه خیلیا میگن پارسه اونارو برده زیر گرایش مهندسی کامپیوتر !
امیدوارم نتیجه قطعی رو زودتر اعلام کنن...

مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات - A V A - 21 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۷ ب.ظ

من پارسه ازمون میدادم + جامع های سنجش
اگر زمان به عقب برمیگشت فقط سنجش میدادم
جامعه ی اماریش خیلی کمه ولی این تصمیمی بود که میگرفتم. سنجش مثل کنکور ۸:۳۰ برگزار میشه. اما پارسه ۸/ خیلیا نمیدونستن کنکور از ۸:۳۰ هست و یه شوک اینجوری داشتن. استرس کمتری داشتم بخاطر تعداد کم شرکت کننده هاش ( چون پارسه ای ها اکثرا با خوندن کتابهای خودشون بالا میزدن). ازمونا فقط میخوان مارو برای مدیریت زمان تقویت کنن. پس ترجیح میدادم ازمونی رو بدم که استرسمو کمتر میکرد نه بیشتر

مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات - amink - 22 خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۵۶ ب.ظ

سلام من پارسه بودم از تیپ سوالاش خیلی خوشم میومد.
حتی این آزمون جامع آخریش ی سر و گردن از کنکور بالاتر بود.
برنامه ی زمانی پارسه از مدرسان بهتره و یه آزمونم بیشتر داره.

مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات - RinoOo - 22 خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۴۷ ب.ظ

من آزمون مدرسان رو میدادم ۴تا مهندسی کامپیوتر دادم ۲تا علوم تو اون ۴تا مهندسی تعداد شرکت کننده ها بین ۱۲۰۰ تا ۱۴۰۰ متغییر بود که نسبت به تعداد شرکت کننده های کنکور مهندسی که ۳۰۰۰۰تاست خیلی کمه تعدا شرکت کنند های علوم ۱۵۰ نفر بود از تعداد شرکت کننده های کنکور ارشد علوم دقیقا خبر ندارم ولی ۱۵۰ نفر برا آزمون آزمایشی خیلی خیلی کمه. نکته بعدی اینکع شرکت کننده ها هم با اون جدیتی که تو کنکور اصلی شرکت میکنن تو آزمون آزمایشی شرکت نمی کنن و ممکنه رتبتون خیلی خوب بشه به خودتون مغرور بشین دیگه درس نخونین از طرفی سوالا خیلی به درد نخور و پر غلط هست و سر جلسه آزمون هم بی نظمی هست یعنی ممکنه اول جلسه دوتا دفترچه مهندسیو بهتون بدن یا برعکس یادشون بره دوتا دفترچست و باید توجیهشون کنی یه دفترچه دیگه هم بهت بدن بعد رتبب خیلی بد بشه و ناامید بشی. خلاصه هیچ سودی که نداره کلی هم خرج میکنی. اینا تجربه شخصی من بود.

RE: مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات - Densike - 22 خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۰۰ ب.ظ

مدرسان میدادم
جامعه آماریش بهتر بقیه .. سوالا توی یه سری درس ها مثل گسسته عالی تو یه سری درس ها مثل پایگاه بد
در کل سوالای کنکور امسال چون ساده بودن در حد همون کنکور آزمایشی ها بود و تو مدرسان رقابت بین ۱۰ نفر اول خیلی زیاد بود و همین به هممون ( یا شاید فقط من ) کمک می کرد .. ولی بعد از رتبه ۲۰ ۳۰ بقیه خیلی درصدهاشون پایین تر بود
سنجش دادم ۱ دونه آخرسشو افتضاح بود
پارسه یکی حل کردم تو خونه خوب بود مثل مدرسان بود
یکی از دوستان گفت به هیچ دردی نمی خوره .. مخالفم .. این تجاربی که سر جلسه کنکور نیاز دارین رو فقط تو کنکور آزمایشی میشه به دست آورد ... تو خونه حتی اگه شرایط کنکور رو درست کنین اون حسرتی که از غلط زدن باید در شما به وجود بیاد نمیاد و ضرر می کنین

RE: مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات - dr.a_AI - 22 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۴ ب.ظ

پارسه شرکت کردم. غیر از جامع ها بقیه خیلی آسون بود سوالاش و یه جورایی تو مایه های سوالای دوران مدرسه که دقیقا متن کتابو جا خالی میدادن میگفتن کدوم یک از گزینه ها متنو کامل میکنه. بقیه سوالام که سوالای سالای قبل بود و اگر قبلش تست زده باشید که دیگه بدون حل میتونید گزینه رو انتخاب کنید. ولی آزمون های جامع خوب بود.
من فکر میکنم اگه کسی با زمانبندی آزمون ، آمادگی و آشنایی با شرایط جلسه و مسایل اینچنینی مشکلی نداره همون آزمون های جامع کافی باشه. من خودم به شخصه برای مجبور شدن برای خوندن و زمانبندی مطالعه شرکت کردم. به نظرم همین دو هفته فاصله بین آزمون ها خوبه و یک ماه خیلی زیاد و خسته کننده است. فقط باید تعداد ساعات مطالعتون به اندازه ای باشه که بتونید پیش ببرید (اگر از قبل مطالعه ای نداشتید) وگرنه اونقدرام غیر قابل رسیدن نیست.
دفترچه آزمون های موسسات توی فروم گذاشته شده. دانلود کنید، تا یه حدی میتونید با سطحشون آشنا شید.
خیلی زود ثبت نام نکنید آزمون ها رو، مگر اینکه نمایشگاهی باشه که تخفیف بدن. تا جایی که من خبر دارم امسال (که خودم هم جزوشون بودم) و پارسال از طریق همین مانشت بچه ها از هر دو موسسه مدرسان و پارسه تخفیف گرفتن.

مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات - abbas1368 - 22 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۸ ب.ظ

وظیفه خودم میدونم از دوستانی که وقت گذاشتن و تجربیاتشون در اختیار من و باقی دوستان گذاشتن تشکر کنم
ممنون از تمامی دوستان

مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات - vahid_sh@hotmail.com - 22 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۹ ب.ظ

(۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۷ ب.ظ)A V A نوشته شده توسط:  من پارسه ازمون میدادم + جامع های سنجش
اگر زمان به عقب برمیگشت فقط سنجش میدادم
جامعه ی اماریش خیلی کمه ولی این تصمیمی بود که میگرفتم. سنجش مثل کنکور ۸:۳۰ برگزار میشه. اما پارسه ۸/ خیلیا نمیدونستن کنکور از ۸:۳۰ هست و یه شوک اینجوری داشتن. استرس کمتری داشتم بخاطر تعداد کم شرکت کننده هاش ( چون پارسه ای ها اکثرا با خوندن کتابهای خودشون بالا میزدن). ازمونا فقط میخوان مارو برای مدیریت زمان تقویت کنن. پس ترجیح میدادم ازمونی رو بدم که استرسمو کمتر میکرد نه بیشتر

سلام میتونم بدونم که رتبه ارشد شما چند شد؟

مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات - R4MT1N - 05 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۲ ق.ظ

منم پارسال هم پارسه آزمون میدادم و هم آزمون های سنجش
ولی برعکس دوستمون، اگه زمان میرفت عقب به هیچ عنوان پولمو واسه آزمون های سنجش دور نمیریختم ! یعنی اینا یه بار هم بعد اینکه سوالاشونو در میارن بررسی نمیکنن ! هر آزمون حداقل ۷ ۸ تا غلط "علمی" داشت و کلی هم غلط املایی و مشکل گزینه ای ! متوسط سطح علمی شرکت کننده هاش هم پایین بود و این باعث میشد فک کنی تو خیلی وضعت خوبه و طبیعتا تاثیر منفی شو میذاشت !
به جرئت میتونم بگم تنها (و بدرد نخورترین) حسنش همون ساعت شروع هماهنگ با کنکوره !

آزمون های پارسه حداقل واسه من یکی خیلی خوب و کارآمد بودن ! نگم همه دانشگاه ها، ولی امیرکبیر که کامپیوتری ها اکثرا پارسه بودن (شایدم غیرپارسه ای نداشتیم اصن !). رقابت بین دانشجوهای دانشگاه های تاپ کشور به مراتب دید بهتری رو از وضعیت آدم نشون میده. اینکه میگن اونایی که از رو پارسه میخوندن رتبه هاشون بیشتر میشد هم که همه موسسه ها اینطورین ! بالاخره باید یه انگیزه غیر مستقیمی ایجاد کنن واسه مخاطب شون ! ولی سوالاش واقعا طوری نبود که اونایی که کتاباشو نخوندن نتونن حل کنن ! پارسه تو این مورد خیلی منصفانه عمل کرده بود. البته این مورد فقط محدود به چند سوال توی هر آزمون بود که به تعداد انگشت های یک دست هم نمیرسید !
۳ تا آزمون جامع آخر هم از لحاظ نکات کنکوری فوق العاده بود.

خلاصه اینکه از نظر من بین همه اینا، فقط پارسه !

مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات - Fot30 - 06 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۴ ق.ظ

سلام
من شناخت خوبی نسبت به این دو موسسه دارم
تجربه کنکور هم دارم،روزانه شهرستان قبول شذم نرفتم،دو سال پیش عضو پارسه بودم،الان بعد وقفه یک ساله عضو مدرسان شدم
پارسه و مدرسان فرق هاشون تو این زمینه هاست:
۱-مدرسان کارنامه خیلی زودتر از پارسه آماده میشه وجزئیات کارنامه اش بیشتره
۲-مدرسان پاسخنامه هاش واقعا کامل تر از پارسه هست
۳-جامعه آماری مدرسان بیشتر هست
۴-تو کتاب ها با هم برابرند
۵-سابقه پارسه تو کامپیوتر بهتره(تعداد سال های بیشتری آزمون برگزار کرده)
۶-یه تفاوت مهم دارند اینکه پارسه بودجه بندی بهتری رو نسبت به مدرسان ارائه میکنه،این یکی از مزایای بسیار مهمه پارسه هستش
۷-نمیدونم تا چه حد ولی بچه های پارسه کیفیت علمیشون کمی بالاتربود قبلا الان مدرسان با تخیفی که برای بچه های دانشگاه درجه ۱ گذاشته خیلی تو این زمینه موفق تره

این ها نظر شخصی منه،بنظرم مهمترین چیزی که باید تو آزمون آزمایشی بدست بیارم نحوه درست آزمون دادن،کنترل تمرکز،سرعت،بهینگی هستش که با تمرین و تکرار بدست میاد،و اینکه با بودجه بندی درس نسبت به رفع اشکال هر قسمت اقدام بشه،نوع موسسه اونقدر مهم نیست،ولی هرکدام امکانات بالاتری رو ارائه میدن بهترن

RE: مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات - enigma2 - 06 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۳۶ ق.ظ

پارسه به نظر من یه سر و گردن بالاتر Blush

مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات - pe.esf - 07 شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۴۷ ب.ظ

سلام دوست عزیز
من آزمون های پارسه رو دادم
۱- بودجه بندی آزمون هاش خیلی زیاده به خاطر اینکه حجم مباحث ارشد زیاد هست و از اخر مهر شروع میکنه در غیر این صورت برای کسی که ار تابستون جدی خونده باشه مشکلی پیش نمیاره .
۲- در مورد سطح سوالات شاید آزمون اولش رو بگم سطح پایین تر از کنکوره ولی جامع های آخر چیزی از کنکور کمتر نداشت در صورتی که سنجش رو نگاه میکردم در مواردی آسونتر از پارسه و کنکور بود و مدرسات بالاتر از کنکور هر چند من ریاضیات پارسه رو بهتر از کنکور زدم شاید چون واقعا سر ریاضیات استرس گرفته بودم. ولی مابقی کمی تا قسمتی حدود زدن رو میدونستم و به نظرم کنکور ۹۴ کنکور نرمالی بود نمیگم آسون چون اگه اسون باشه دیگه کنکور نمیشه ولی برا کسی که نرمال خونده باشه میتونست خوب باشه به خصوص پایگاه داده و نظریه.
۳- جامعه اماری همه شون کمه ولی سنجش تو کامپیوتر واقعا کمتره ولی خوبیش اینه رتبه معادل میده پارسه رو هم شنیده بودم ضربدر ۳ کنی حدودای کنکورت البته اون آخریا دیگه من هم آخریمو ۳۷ شده بود که تقریبا در رابطه با من جواب داد .
۴- البته پاسخنامه هاش بسته به کسی که نوشته بعضی دروس خوب نیست و کامل نیست.البته من از گسسته اش راضی بودم.
امیدوارم تا جایی که تونسته باشم راهنمایی کرده باشم البته میدونم اونقدر خوب نیستم که بخوام کسی رو راهنمایی کنم ولی زکات علم در نشر اونه.
یه نمونه ۵۰ درصد دوم ام دو راشتم براتون گذاشتم تابا کارنامه دادنش آشنا بشین. به نظر من پارسه خوبه.