تالار گفتمان مانشت
گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - نسخه‌ی قابل چاپ

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - khordad.girl - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۷ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۳ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۸ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ب.ظ)mitiltala نوشته شده توسط:  کسی رمان خوب نداره من بخونم؟ رمان زرد ایرانی باشه بهتره، آخرشم خوب تموم بشه عصبی شدم واسه شصتمین بار دارم هری پاتر میخونم دیگه دیالوگاشم حفظم :|
اینو بخونA Song of Ice and Fire
ایرانی نیس زردم نیس از هری پاترم خیلی جذاب تره
دوران باشکوهم خوبه Smile

اینقدر زبانت خوبه ک کتاب رمان لاتینی میخونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Huh
A Song of Ice and Fire رو که هنوز شروع نکردم سریالشو میبینم game of thronesولی چون شنیدم رمانش جذاب تره تصمیم گرفتم بخونم اونو کم کم که بخونی عادت میکنی از کتابای سبک تر باید شروع کنی Smile

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - maryam.raz - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۷ ب.ظ

میگم ما چه هیزمی تری به این توکلی فروختیم که اینجوری میکنه!!
کارت شرکت در تولیمو!!!!!!!
ما اینجا بوقیم؟؟؟

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - mitiltala - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۹ ب.ظ

کی بود کتاب معرفی کرد؟ مرسی ترجمه دو فصلشو دانلود کردم بشینم بخونم وخ بگذره
حالم از قیافم داره به هم میخوره باید برم حموم اعصابش نیس :|

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - پوونه - ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۰ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۴ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  منم پیش که بودم رمان های مودب پورو میخوندم اونم با گوشی (کور شدما) رتبه م که اومد تازه فهمیدم چه به چیه Big Grin
با موبایل؟
سخته با موبایل کتاب خوندن. عجب صبری دارن چشات:دی

امیدوارم نویسنده محبوبت نباشه این مودب پور.
چون من ازش متنفرم از کتاباش بد میگم همه جا و طرفداراش شاکی میشن : ))))))

اینایی هم که من گفتم خیلی کتابای آروم و ساده ایه. دختر پرتقالی مثلا یه کتابیه که برا من جذاب بود فقط. چندان نکته خاصی توش ندیدم.
ولی وقتی کتابای کافکا یا کامو رو میخوندم هنگ کرده بودم و رفته بودم تو فکر. اینجور کتاب ها رو دوست دارم
دیگه مثلا مودب پور( یا اون خانومه کیه رمان های عاشقانه کشکیش معروف شده ؟ ) اینا رو ادم مقایسه میکنه با کامو اعصابش خورد میشه. جین آستین هم دوست دارم نویسنده غرور وتعصب. کل کتاب هاش رو خوندم حتی جین آستینی که موضوع داستان هاش عشق و علاقه و ازدواج و ایناس با مودب پور و امثال مودب پور اصلا نمیشه مقایسه ش کرد.

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - rz.gh - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۰ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ب.ظ)mitiltala نوشته شده توسط:  کسی رمان خوب نداره من بخونم؟ رمان زرد ایرانی باشه بهتره، آخرشم خوب تموم بشه عصبی شدم واسه شصتمین بار دارم هری پاتر میخونم دیگه دیالوگاشم حفظم :|
رمان دایی جان ناپلئون رو پیشنهاد میدم ، رمان زرد نیست . شاهکار طنز ایرانیه ... حداقل آدم به سرنوشت خودش میخنده یکم سبک میشه SmileSmile

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - so@ - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۰ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۶ ب.ظ)yasmin.jll نوشته شده توسط:  واااااای :اووو پس با این حساب هم ما ترشیدیم هم پسرا Smile)
مال ما دوتاشون ۶۸این
نه عزیزم ما داریم پله های سازمان سنجشو طی میکشیمSmileSmileاونا طی نداشتن خودشونو بدبخت کردن Big GrinBig Grin

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - shamim_70 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۱ ب.ظ

من رفتم دختر پرتقالی رو بخونم ببینم چجوریه!!!........

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - yasmin.jll - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۱ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۶ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۱ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  اتفاقا اینا بهتر از ما زندگی میکنن دیدم که میگما ، فکر میکنن خاله بازیه
شاید اولش فکر میکنن چقدر خوبه ازدواج کردن و اینا
ولی بعد به نظرم پشیمون میشن.

خیلیا رو دیدم تا ۲۰ سالگی میخواستن ازدواج کنن و ازدواج هم کردن. بعدش که بزرگ تر شدن و خودشون رو بیشتر شناختن و فهمیدن معیارهاشون چیه از شوهرشون دلسرد شدن و فقط چون مجبورن باهاش زندگی میکنن. من که ازدواج نکردن رو به این زندگی ترجیح میدم.

به نظر من دخترا بعد از ۲۳-۲۴ سالگی تازه می فهمن از چه جور مردی خوششون میاد و معیاراشون چیه. قبل از این سن خیلی رمانتیک و بچگانه به قضیه نگاه میکنن. پسرا هم بعد از ۲۷-۲۸ سال.

آره واقعا چه خبره مگه حالا شوهر مگه چه گلی به سر آدم می زنه... نشستیم راحت تو خونه مامان بابامون داریم زندگیمون رو می کنیم دیگه Smile)

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - missi90 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۱ ب.ظ

بعله درسته. رئیس سازمان #سنجش گفته ساعت ۹ امشب بیاید نتایج رو نیگاه کنید برید
خسته کردین ما رو از بس سایت رو رفرش کردید

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - khordad.girl - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۱ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۹ ب.ظ)mitiltala نوشته شده توسط:  کی بود کتاب معرفی کرد؟ مرسی ترجمه دو فصلشو دانلود کردم بشینم بخونم وخ بگذره
خواهش
ترجمه شده؟؟ چه خوب منم الان میرم دانلود میکنم :hurt:

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - پوونه - ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۲ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۹ ب.ظ)mitiltala نوشته شده توسط:  کی بود کتاب معرفی کرد؟ مرسی ترجمه دو فصلشو دانلود کردم بشینم بخونم وخ بگذره
فیلم هم بد نیستااا. فیلم موثرتره از کتابه واسه کنترل استرس و اینا.

راستی چرا انقدر عصبانی هستید شما؟
سنجش حالش از خودش به هم بخوره ایشــــالا:دی

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - software94 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۳ ب.ظ

من واقعا دیگه موجی از استرس شدم,همه بدنم درد میکنه.اخه چرا اینکارو میکننUndecided

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - پوونه - ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۳ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۱ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  خواهش
ترجمه شده؟؟ چه خوب منم الان میرم دانلود میکنم :hurt:
من این کتابه رو اصلا نخوندم.
در مورد چیه موضوعش؟

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - mitiltala - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۳ ب.ظ

خوبه دختر پرتقال بد نیس...
رمان های مودب پور که مزخرفن آدم رمان زرد هم که میخواد بخونه باید بدونه کدوم رمان زرد خوبه Smile
مثلا از چاپیا دو تا کتاب نازی صفوی رو فقط دوس دارم، بقیش چرته منظورم از رمان های اخشی ایرانیه ها نه بقیه سبکا
رمان اینترنتیای آشخانه هم بعضیاش خوبه

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - xathura - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۵ ب.ظ

فیلم بهترین راهه!سمعی و بصری!حواس پرتی کامل.من فیلمو به کتاب کاملا ترجیح میدم.