تالار گفتمان مانشت
گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - Sadi_gh - 21 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۳۲ ب.ظ

میخواستم بگم منم دیدم سایتش رو Big Grin طراحیش رو اصن دوس ندارم Smile
در ضمن رنگ نارنجی دادن به ارشدDodgy باید بنفش میبووووووود Big GrinBig GrinTongue

بلک جان اینم اولین همکاری مشترک Big Grin

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - sabafarhadi - 21 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۴۵ ب.ظ

بچه ها بدوووووییین نتایج اومد:
درصدای من
زبان ۵۷
مشترک ۴۵
مدیریت ۴۵
تخصصی ۶۰

رتبه ۱۰۰
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - nlp@2015 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۴۷ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۴۵ ب.ظ)sabafarhadi نوشته شده توسط:  بچه ها بدوووووییین نتایج اومد:
درصدای من
زبان ۵۷
مشترک ۴۵
مدیریت ۴۵
تخصصی ۶۰

رتبه ۱۰۰
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

نکنید ازین کارا من همینجوریشم قلبم داره از جا درمیادConfused

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - ghazal dl - 21 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۴۸ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۲۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کاربرانی که کنکور ندارن هی برن سایت سنجش سر بزنن تا سروراش کند شه که اونایی که کنکور دارن استرس بگیرن. Big Grin

یه مدیر پیدا میشه ایشون رو تا اطلاع ثانوی (فردا شب!) بلاک کنن، ثواب داره بخدا Smile

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - somayehmsv - 21 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۴۸ ب.ظ

رسما همگی سرکاریم Dodgy

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - Haj Reza - 21 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۴۸ ب.ظ

اینجا آتئیست هم داریم؟
آتئیست ها در این شرایط خونسردی بیشتری دارن

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - blackhalo1989 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۵۰ ب.ظ

به به همکار بنده هم تشریف آوردن
سلام آقای خدایی
خدا قوت Big Grin

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - Sadi_gh - 21 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۵۰ ب.ظ

حالا انقد الکی بگید نتایج اومد که وقتی هم واقعاً اومد کسی باور نکنه Tongue

میسپارم بچه های سازمان ساعت ۸ به بعد رو سایت بذارن،
شایدم خواستم فردا گذاشتم، آقا سازمانه خودمه ۴دیواریه اختیااااااریه SleepySleepy
و من الله توفیق
دکتر خدایی Blush

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - RinoOo - 21 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۵۰ ب.ظ

از ظهر هر ۲ دقیقه یه بار دارم سایت سنجش ریفرش میکنم! حوصلم سر رفت دیگه!

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - Sadi_gh - 21 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۵۲ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۵۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  به به همکار بنده هم تشریف آوردن
سلام آقای خدایی
خدا قوت Big Grin

به به آقای توکلی خیلی مخلصیم، خوب هستید قربان؟
میگم چقدر این بچه های کامپیوتر سایت سازمان رو انگولک میکنن .سرور سایت کم مونده بسوزه
قربان نظرت چیه فردا بذاریم نتایج رو؟؟؟

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۵۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  به به همکار بنده هم تشریف آوردن
سلام آقای خدایی
خدا قوت Big Grin

به به آقای توکلی خیلی مخلصیم، خوب هستید قربان؟ Tongue
میگم چقدر این بچه های کامپیوتر سایت سازمان رو انگولک میکنن .سرور سایت کم مونده بسوزه TongueTongue
قربان نظرت چیه فردا بذاریم نتایج رو؟؟؟Big GrinBig Grin

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - blackhalo1989 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۵۴ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۵۲ ب.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۵۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  به به همکار بنده هم تشریف آوردن
سلام آقای خدایی
خدا قوت Big Grin

به به آقای توکلی خیلی مخلصیم، خوب هستید قربان؟ Tongue
میگم چقدر این بچه های کامپیوتر سایت سازمان رو انگولک میکنن .سرور سایت کم مونده بسوزه TongueTongue
قربان نظرت چیه فردا بذاریم نتایج رو؟؟؟Big GrinBig Grin
به نظرم یه لحظه بذارید تا همه کاربرای اینجا نتایج خودشونو ببینن بعد نتایج رو بردارید و بگید نه این نتایج درست نیست نتایج درست رو فردا میذاریم، فردا باز همون نتایج رو بذارید. Big GrinTongue

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - khordad.girl - 21 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۵۵ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۴۵ ب.ظ)sabafarhadi نوشته شده توسط:  بچه ها بدوووووییین نتایج اومد:
درصدای من
زبان ۵۷
مشترک ۴۵
مدیریت ۴۵
تخصصی ۶۰

رتبه ۱۰۰
هنوز بقیه کامنتا رو نخونده بودم قلبم ایستاد گفتم با همچین درصدایی اگه شما ۱۰۰ شدی من دیگه نرم ببینم رتبموووو Big Grin :|

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - Sadi_gh - 21 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۵۸ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۵۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  به نظرم یه لحظه بذارید تا همه کاربرای اینجا نتایج خودشونو ببینن بعد نتایج رو بردارید و بگید نه این نتایج درست نیست نتایج درست رو فردا میذاریم، فردا باز همون نتایج رو بذارید. Big GrinTongue

احسنت به تدبیر شما Big Grin همیشه از همون دو سه سالگی که قیافتون رو تو تلویزیون میدیدم همینچوری کمالات و تدبیرهای مدیرانه تون فوران میکرد Big GrinBig Grin
پس قربان دستور دادم بچه ها نتایج سال ۹۳ رو با شماره داوطلبی های امسال فعلا بذارن رو سایت... باشد که بسی خرسند شویم Big GrinBig GrinBig Grin

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - sanaz777 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۰۲ ب.ظ

اذیت نکنین دیگه ! گناه داریم، قلبم اومد توو دهنم خوب :| :-(

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - doost4 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۰۴ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۵۸ ب.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۵۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  به نظرم یه لحظه بذارید تا همه کاربرای اینجا نتایج خودشونو ببینن بعد نتایج رو بردارید و بگید نه این نتایج درست نیست نتایج درست رو فردا میذاریم، فردا باز همون نتایج رو بذارید. Big GrinTongue

احسنت به تدبیر شما Big Grin همیشه از همون دو سه سالی که قیافتون رو تو تلویزیون میدیدم همینچوری کمالات و تدبیرهای مدیرانه تون فوران میکرد Big GrinBig Grin
پس قربان دستور دادم بچه ها نتایج سال ۹۳ رو با شماره داوطلبی های امسال فعلا بذارن رو سایت... باشد که بسی خرسند شویم Big GrinBig GrinBig Grin

یه پیشنهاد دیگه هم دارم Tongue
فرم جستجوی اطلاعات فردی رو بذارین بعد که مشخصاتو وارد کردن صفحه ۴۰۴ بیاد و آی پی افراد هم بلاک بشه Big Grin