تالار گفتمان مانشت
گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - نسخه‌ی قابل چاپ

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - blackhalo1989 - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۱ ق.ظ

کاربران سعی کنن به هیچ عنوان استرس نداشته باشن. اصلا هم به دوشنبه که قراره نتایج بیاد و همه زنگ میزنن فکر نکنن. Big GrinBig GrinBig Grin

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - afrooz-OMD - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۴ ق.ظ

وقتی میرفتم آزمون بدم یه بار توی آبان از این منظره عکس گرفتم یه بار هم دی ماه و گذاشتم کنار هم...خیلی سعی کردم خوب مچ بشن..
حس خوبی بهم میده این عکس
صبر و صبوری...
با این آهنگ لدفن:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[attachment=18551]

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - faza - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۵ ق.ظ

حالا دوشنبه میاد، سه شنبه هم میاد، هفته ها از پس هفته ها و سال ها از پس سال ها میگذرد و یک نفر هم حتی محض رضای خدا احوال من را نمیپرسد! آه! ای سنجش! Big Grin

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - پوونه - ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۷ ق.ظ

(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۵ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  یکی بزنه تو گوشم بیشتر اروم میشم تا با این جمله ی (استرس نداشته باش) ، میبینمش علاوه بر کنکور یاد بدهکاریمامم میفتم:/
خواهشا دوستان دیگه از این جمله استفاده نکنن من چیزی تحت عنوان اعصاب ندارم

ببخشیدا ولی بقیه نمیتونن که خودشون رو سانسور کنن به خاطر بدهکاری ها و اعصاب نداشته شما.
اگه انقدر استرس میگیرید خب مانشت نیاید تا روزی که نتایج میاد. طبیعیه الان اکثرا استرس دارن و این جمله «استرس نداشته باشید» ورد زبون همه س.

+ (فکر نمیکنم این پست من دردش بیشتر از اون باشه که به قول خودتون یکی بزنه تو گوشتون. با این وجود اگر رنجیدید، شرمنده. )

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - sara9009 - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۷ ق.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کاربران سعی کنن به هیچ عنوان استرس نداشته باشن. اصلا هم به دوشنبه که قراره نتایج بیاد و همه زنگ میزنن فکر نکنن. Big GrinBig GrinBig Grin
شمام طی چند روز اینده سعی کن بیرون نری یه دفعه دیدی یکی خرخرتونو جوید ، واقعا ارزششو داره

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - karbar - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۸ ق.ظ

(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۲ ب.ظ)faza نوشته شده توسط:  مثلا من پارسال درصد تخصصیم (هوش) رو حساب کرده بودم شده بود حدود منفی ۱۰
وقتی نتایج اومد، قبل از اینکه رتبمو ببینم، دیدم درصد هوشم شده مثبت ۲۰ !!!!
فکر نمیکنم تغییرات تو کل ادوار کنکور اینقدر به نفع کسی شده باشه!!!
(آخه تو ۱۶ سوال هوش، پارسال ۲ سوال ۲ گزینه ای شد و یک سوال هم جوابش عوض شد و هر ۳ تا هم به نفع من بود! یعنی ۳ تا غلطم درست شد!)
البته این دیگه اوجش بود!

امسال حداقل یه سوال تو ریاضی عوض میشه، یه سوالم تو مشترک، بقیش دیگه با خداست! (به نظرم مشترک امسال پتانسیل ۲ - ۳ تا تغییر رو داره، حالا یا حذف یا دوگزینه ای یا ...)

ExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamation
یا امام!!!!! این اتفاق اگر امسال برای تخصصی من (معماری) بیفته که کم کم تهران و امیرکبیر قبول میشم!Big Grin کاشکی میشد! تو کل چند سال اخیر انقدر تخصصی معماری رو بد نداده بودن!Sad با آینده تحصیلیمون بازی کردن!Confused

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - blackhalo1989 - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۹ ق.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۷ ق.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  شمام طی چند روز اینده سعی کن بیرون نری یه دفعه دیدی یکی خرخرتونو جوید ، واقعا ارزششو داره
یا خدااااااااااا تهدید به مرگ شدم Confused

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - sara9009 - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۱ ق.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۷ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(19 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۵ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  یکی بزنه تو گوشم بیشتر اروم میشم تا با این جمله ی (استرس نداشته باش) ، میبینمش علاوه بر کنکور یاد بدهکاریمامم میفتم:/
خواهشا دوستان دیگه از این جمله استفاده نکنن من چیزی تحت عنوان اعصاب ندارم

ببخشیدا ولی بقیه نمیتونن که خودشون رو سانسور کنن به خاطر بدهکاری ها و اعصاب نداشته شما.
اگه انقدر استرس میگیرید خب مانشت نیاید تا روزی که نتایج میاد. طبیعیه الان اکثرا استرس دارن و این جمله «استرس نداشته باشید» ورد زبون همه س.

+ (فکر نمیکنم این پست من دردش بیشتر از اون باشه که به قول خودتون یکی بزنه تو گوشتون. با این وجود اگر رنجیدید، شرمنده. )

شما مثل این که جدی گرفتی دوست بزرگوار ، یک مقدار خسته به نظر میایدا !!!!

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - khayyam - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۲ ق.ظ

بابا ارشد چیه !! استرس چیه من الان نگرانم اینکه تیمم ببازه لعنتی ایم والنسیا شانس آورده هنوز ولی اینجور باقی نمی مونه

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - rz.gh - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۴ ق.ظ

من نمیدونم چرا استرس ندارم !!!! میگن وقتی دردت خیلی زیاد میشه دیگه احساسش نمیکنی !!!

زمانی که داشتم دیپلم میگرفتم برادر کوچیکم دوم سوم دبستان بود ، امسال باهم کنکور ارشد دادیم اونم کامپیوتر ، یعنی من گند زدم به سلسله مراتب نظام آموزشی SmileSmile
گفتیم دهه شصت که همش مصیبت بود ، بیایم دهه هفتاد ببینیم چجوریه SmileSmile
تو زمان ما ملت فقط به کنکور کارشناسی گیر میدادن ، حالا شماها پیشرفت کردین به کارشناسی ارشد گیر میدن HuhHuh

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - faza - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ ق.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۴ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  وقتی میرفتم آزمون بدم یه بار توی آبان از این منظره عکس گرفتم یه بار هم دی ماه و گذاشتم کنار هم...خیلی سعی کردم خوب مچ بشن..
حس خوبی بهم میده این عکس
صبر و صبوری...
با این آهنگ لدفن:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کاربر افروز! لدفن عکس رو با کیفیت بالاتر قرار دهید! بسیار بسیار زیباست. و البته اینکه در مسیر آزمون اونا رو گرفتی، بسیار زیباترش میکنه!

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - so@ - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۵ ق.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۷ ق.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  شمام طی چند روز اینده سعی کن بیرون نری یه دفعه دیدی یکی خرخرتونو جوید ، واقعا ارزششو داره

منو به شاگردی قبول کنBig GrinBig Grin دمپایی ابری یکی از دوستانو قرض میگیرم، من تسلیحات دیگه هم دارم Big GrinBig Grinقبول کن دیگه خخخخخخ استرس نداشته باش قبول کنTongueTongue

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - پوونه - ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ق.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۱ ق.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  شما مثل این که جدی گرفتی دوست بزرگوار ، یک مقدار خسته به نظر میایدا !!!!

اوهوم. خسته ام.

(فکر کردم جدی میگید چون استرس نداشته باشید تکیه کلام کنکوری منم هست بهم برخورد:دی پس شرمنده. )

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - hassan_alikarami - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ق.ظ

دارییم میریم تو یکشنبه Smile

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - Sadi_gh - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۶ ق.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ق.ظ)hassan_alikarami نوشته شده توسط:  دارییم میریم تو یکشنبه Smile

۴ دقیقه و ۳۴ ثااااااانیه تا یکشنبه.........ConfusedConfusedConfused
واستا ببینم مگه یکشنبه چه خبره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ DodgyDodgy