تالار گفتمان مانشت
[دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست گسسته استاد یوسفی زمستان ٩٣ - نسخه‌ی قابل چاپ

[دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست گسسته استاد یوسفی زمستان ٩٣ - software94 - 23 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۱۳ ب.ظ

سلام بچه ها.انشالله همه خوب و پر انرژی تا اخر راه برید.
بچه ها این حل تستهای امروز گسسته است.انشالله که مفید باشه براتون یه دعا کوچیک واسه ما کافیه.همه موفق باشید.
این جزوه ها:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم ویس ها:

حل تست استاد یوسفی - Elena_71 - 23 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۴۶ ب.ظ

مرسی از سخاوت شما

حل تست استاد یوسفی - flowerirani - 24 دى ۱۳۹۳ ۰۳:۵۲ ب.ظ

درود بر شرف شما

RE: حل تست استاد یوسفی - mostafa2012 - 24 دى ۱۳۹۳ ۰۵:۲۰ ب.ظ

(۲۳ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۱۳ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها.انشالله همه خوب و پر انرژی تا اخر راه برید.
بچه ها این حل تستهای امروز گسسته است.انشالله که مفید باشه براتون یه دعا کوچیک واسه ما کافیه.همه موفق باشید.
این جزوه ها:

اینم ویس ها:

باتشکر از شما....

ببخشید چطور میشه از دراپ باکس این ها را با سرعت بالا دانلود کرد
چون با IDM به من فقط یک کانکشن داده و سرعتش هم نهایت ۱۰ کیلوبایت هس؟

RE: حل تست استاد یوسفی - software94 - 24 دى ۱۳۹۳ ۰۶:۲۵ ب.ظ

والا من dropbox رو گوشیم نصب بود گذاشتم اپلود شد.خیلی هم راحت وسریع اپلود شد نمیدونستم سرعت دانلودش پایین.حالا این دفعه رو بسازید انشالله دفعه بعد حل میشهBig Grin

RE: حل تست استاد یوسفی - ma3070 - 25 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ ق.ظ

سلام
ممنون عزیزم خیلی لطف کردی
بابت جزوه های کلاس واست نماز غفیله خوندم طبق قولی که داده بودم
بابت اینها هم فردا شب واست نماز غفیله میخونم خیلی خیلی ممنونم
حل تست های الگوریتم هم بذاری یک دنیا ممنونت میشم

حل تست استاد یوسفی - m_maghzi - 25 دى ۱۳۹۳ ۰۲:۱۸ ق.ظ

خیلی تشکر

RE: [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست گسسته استاد یوسفی زمستان ٩٣ - simineh - 08 خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۰۵ ب.ظ

دمتون گرم Heart

[دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست گسسته استاد یوسفی زمستان ٩٣ - جواد صادق نژاد رودبنه - ۰۶ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۳ ب.ظ

سلام بچه ها
من جزوه بقیه جلسات نکته تست گسسته استاد یوسفی رو میخوام
با حل تست ( ذکر منبع : سال انتشار و چاپ )
خواهشا جواب منو بدید
لینک دانلودش رو برام ایمیل بزنید
saleh.sr11@yahoo.com