تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی دی ماه - A V A - 06 دى ۱۳۹۳ ۰۱:۳۵ ب.ظ

(۰۶ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ ق.ظ)tm.viper نوشته شده توسط:  
(06 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۳۳ ق.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  منم دیروز از جامع سنجش راضی بودم، بد نیس ثبت نام کنید

mishe soalasho tu site bzarid?

واقعا عذرخواهی میکنم، نمیتونم

گروه درسی دی ماه - sanaz777 - 06 دى ۱۳۹۳ ۰۴:۳۵ ب.ظ

بچه ها کسی سنجش شرکت میکنه it ؟؟؟ میشه بگین منبع مدیریتش رابینز ِ یا نه؟

RE: گروه درسی دی ماه - ehsansjs - 06 دى ۱۳۹۳ ۰۵:۱۱ ب.ظ

سلام بچه ها
کسی میدونه تجربه اون داوطلب سال پیشی که رتبش حدود ۲۰۰۰ شد و میگفت که از فلان وقت تست و جمع بندی کردن خیلی دیره خیلیConfused از کجا دقیقا دقیقا پیدا کنم تو قسمت تجارب نبودشHuh
نظر خودتون چیه الآن من هنوز دارم مطلب جدید میخونم میدونم نباید طمع کردا اما..... به نظرتون تا کی میشه مطلب تازه خوند؟حیفم میآد بعضی مباحثو کنار بذارم که باشون اشنامSad

RE: گروه درسی دی ماه - tm.viper - 06 دى ۱۳۹۳ ۰۵:۴۳ ب.ظ

(۰۶ دى ۱۳۹۳ ۰۵:۱۱ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  سلام بچه ها

کسی میدونه تجربه اون داوطلب سال پیشی که رتبش حدود ۲۰۰۰ شد و میگفت که از فلان وقت تست و جمع بندی کردن خیلی دیره خیلیConfused از کجا دقیقا دقیقا پیدا کنم تو قسمت تجارب نبودشHuh

نظر خودتون چیه الآن من هنوز دارم مطلب جدید میخونم میدونم نباید طمع کردا اما..... به نظرتون تا کی میشه مطلب تازه خوند؟حیفم میآد بعضی مباحثو کنار بذارم که باشون اشنامSad

میتونی اولویت بندی کنی ببینی اگه ارزشش رو داره بخونی
مثلا گراف طراحی الگوریتم ارزشش رو داره
اما مثلا کنترل ریزبرنامه معماری نه!
امیدوارم خلاصه برداری کرده باشی از چیزایی که خوندی
اونوقت میتونی یه زمانی رو مرور کنی و یه زمانی رو برای مطالب جدید بذاری

RE: گروه درسی دی ماه - salam5 - 06 دى ۱۳۹۳ ۰۸:۰۸ ب.ظ

اوا اینکه به دوستمون بگم که جمع بندی خییییلی مهمه(از کسی که ضربه خورده بشنو)مهمه که مطاالبی رو که تا حالا خوندی حلاجی کنی که تو ذهنت بشینه

دوستان من دیگه امتحانای دانشگاه شروع شده، تا دو هفته یعنی تا ۲۵ باید درسای کنکور رو بی خیال شم(البته تا اونجا که می تونستم جمع بندی کردم)

دعا کنید برای همه ، ایشالا همه مون نتیجه ی خوبی بگیریمAngel

گروه درسی دی ماه - ma3070 - 06 دى ۱۳۹۳ ۰۸:۲۵ ب.ظ

سلام
قایل توجه شیرازی ها(استان فارسی ها)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پاسخ : RE: گروه درسی دی ماه - shamim_70 - 06 دى ۱۳۹۳ ۰۸:۳۷ ب.ظ

(۰۶ دى ۱۳۹۳ ۰۵:۱۱ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
تا دهم،دوازدهم بخون..چیزایی ک ارزششو دارن
بعد ی ماه واسه مرور فرصت داری دیگه!استرس چیو داری؟۱ماه زمان خوبیه!

RE: گروه درسی دی ماه - m.teymourpour - 06 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۵۰ ب.ظ

سلام دوستان عزیز
خسته نباشید
چند تا از بچه ها از من خواسته بودن سوالاتی از معماری رو حل کنم. منم حل کردم گفتم اینجا هم بذارم شاید بدرد کسی بخوره

گروه درسی دی ماه - hamsargol - 06 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۵۵ ب.ظ

سلام
ممکنه دفترچه و حل سالم ارشد کامپیوتر جفت دفترچه هاش از سالهای ۹۱ ۹۲ ۹۳ ادرس بدید
گشتم پیدا کردم
پیشاپیش ممنونم

گروه درسی دی ماه - m.teymourpour - 06 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۰۰ ب.ظ

گفتم این پیام رو بذارم، شاید به بعضیا روحیه بده
بذارید یه جریانی رو بگم از چند سال پیش که تو روستا زندگی میکردم.
کار کشاورزای روستا این بود که محصول بکارن و آخرشم برداشت کنن.
فرایند به این شکل بود که اول محصول رو می کاشتن و بعد باید یه مدت ازش نگهداری میکردن و بهش میرسیدن.مثلا علف های هرزشو میزدن. بهش آب میدادن، کود میدادن و ...
این فرآیند حدود چند ماه طول میکشید تا اینکه میرسیدیم به فصل برداشت محصول.
فصل برداشت محصول حدود یک ماه بود و اگه کسی نمیتونست تو این یک ماه محصولشو برداره. محصولش هدر میرفت(بارون و سرما خرابش میکرد)
بهترین کشاورزا کسانی بودن که هم تو اون چند ماه خوب به محصولشون رسیده بودن و هم میتونستن تو اون یک ماه آخر محصولشون رو برداشت کنن. اما تعدادشون خیلی کم بود، خیلی
فصل برداشت خیلی مهم بود. تو این فصل همه شب و روز با تمام قوا کار میکردن. تو این فصل تنبلی واسه کشاورزا معنی نداشت، هیچ کس تو این مدت مراسم عروسی یا مراسم دیگه ای نداشت. فقط و فقط کار. همین و بس
اما کشاورزای مختلف
بودن کشاورزانی که تو اون مدت رسیدگی به محصول حسابی زحمت کشیده بودن اما متاسفانه تو فصل برداشت نمیتونستن محصولشونو برداشت کنن(به دلایل مختلف) و بارون و سرما محصولشون رو به کلی نابود میکرد و این دسته از کشاورزا باید یک سال حسرت میخوردن تا بتونن سال آینده جبران کنن(به نظر من این دسته از کشاورزا جز بدترین بودن و نزد اهالی روستا بعنوان کشاورزای بی مسئولیت شناخته میشدن)
اما کشاورزای بعدی که جز بهترین بودن(بهترین موجود)
بودن کسانی که تو فصل رسیدگی به محصول به دلایل مختلف نتونسته بودن به محصولشون برسن.(بعضی وقتا که بایستی بهش آب میدادن، نداده بودن، بایستی علفاشو میزدن،نزده بودن و ...) ولی به هر حال محصول داشتن.
اما فصل برداشت جبران میکردن و محصولشون رو به صورت کامل و به موقع برداشت میکردن و بعد از فصل برداشت حسابی خوش میگذروندن
حالا دوستان. مثال من و شما هم همینه
اگه بتونیم این مدت باقیمونده رو مدیریت کنیم و بتونیم مطالب خونده شده رو حسابی مرور کنیم و تست بزنیم، میتونیم محصول خوبی رو برداریم و بعدش خوشحال باشیم.
مهم نیست چقد خوندیم و چقد نخوندیم. تا الان هر چی بوده تموم شده. از این بعد مهمه.
هنوز تا کنکود ۴۰ روز مونده. ۴۰ روز یعنی ۹۶۰ ساعت. ۹۶۰ ساعت یعنی ۵۷۶۰۰ دقیقه که هر دقیقه اش میتونه واسه ما کلی وقت باشه.
من تو پیام بعدیم بهتون ثابت میکنم که کنکور چقد اسونه.

گروه درسی دی ماه - NP-Cσмρℓєтє - ۰۶ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ب.ظ

خیلی هم خوب!

گروه درسی دی ماه - m.teymourpour - 06 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۴۰ ب.ظ

راستش من زیاد مانشت نمیام و کم پیام میذارم
ولی یه موضوعی به نظرم جالب اومد. اونم اینکه بیشتر بچه ها از نگرانی هاشون حرف زده بودن و اینکه خیلی ها فک میکنن کنکور سخته
من با دلیل و مدرک بهتون ثابت میکنم که کنکور اسونه و فقط کافیه اعتماد به نفس داشته باشین و بتونین سر جلسه از مطالبی که یاد گرفتین به خوبی استفاده کنین
میخوایم با هم سوالات کنکور ۹۳ رو بررسی کنیم تا به این نتیجه برسیم که کنکور چقد بچه بازیه
تازه این در حالیه که به گفته بچه هایی که پارسال شرکت کردن، کنکور ۹۳ جز سختا بوده.
خب بریم سراغ سوالات چرت و پرت مشترک
سوال ۵۱: کپی سوال صفحه ۱۴۸ پوران(سوال شماره ۲۱) – علوم کامپیوتر ۸۱
سوال ۵۳: یه سوال ساده. یه گرامر و عبارت منظم و یه ماشین ساده
سوال ۵۵: یه سوال حفظی- کافیه بدونین زبان ها چی هستن
سوال ۵۶: کافیه خواص زبان حساس به متن رو بدونین
سوال ۵۹:کپی سوال ۵۳ صفحه ۲۱۵ پوران- آزاد ۷۹
سوال ۶۰: سوال ۵۱ صفحه ۱۴۱ پوران با اندکی تغییر
سوال ۶۲: یه جدول کارنو ساده (ابتدایی ترین مبحث مدار منطقی)
سوال ۶۳: فقط باید به این نکته توجه کنید که مدار میلی است و خروجی بدون کلاک هم میتواند عوض شود. فقط همین
سوال ۶۸: سوال تعریفی- آسون ترین سوال- وقفه های خارجی ناهمگام و وقفه های داخلی همگام. از این آسون تر میشه؟
سوال ۷۰ : الگوریتم C-SCAN . کیه که این الگوریتم رو بلد نباشه
سوال ۷۱: کپی سوال ۲۴ صفحه ۳۰۶ پارسه – آزاد ۸۰
سوال ۷۳: الگوریتم HRRN . کیه که ندونه این الگوریتم انحصاریه
اینا شدن چند تا سوال؟
۱۳ تا
این در حالیه که نفر ۳۷ یا ۳۸ هوش فقط ۲۷ درصد زده. یعنی فقط ۷ تا سوال
این درحالیه که نفر ۶۰ یا شصت و خورده ای(دقیقا یادم نیست) نرم افزار فقط ۲۲ درصد زده. یعنی فقط ۶ تا سوال
و از همه جالب تر اینه که نفر اول نرم افزار فقط ۵۴ درصد. وای یعنی فقط ۱۴ تا سوال. اندازه همون سوالات چرت و پرتی که گفتیم
حالا باورتون شد حتی واسه نفر اول شدن هم نیازی به نبوغ ندارین و فقط کافیه بتونین از دانسته هاتون خوب استفاده کنین.
هستن کسانی که بعد از کنکور میان سوالات رو میبینن و میگن ای داد بیداد عجب سوال آسونی رو نزدیم. به نظرتون چرا؟
دلیلش اینه که بعضیا کنکور رو واسه خودشون سخت میکنن و انتظار سوالات سخت رو دارن واگه سوالات اسون باشه، بی خودی واسه خودشون سخت میکنن.
حالا باورتون شد سوالات چقد اسونن؟
نشد؟ واقعا نشد؟
دارین منو عصبانی میکنینا که بگم بقیه سوالات هم چرت و پرتن
خیلی خب، خودتون خواستین
من عصبانی بشم. فحش میدما
خب منو عصبانی کردین
بازم میگم نذارین من دهنمو باز کنم و بهتون فحش بدم
نذارین بگم
سوال ۴۷ : کافیه بدونین جمع اعداد ۱ تا n چند میشه و تصاعد عددی رو بلد باشین
سوال ۴۸: سوال لگاریتم( سال اول دبیرستان)
سوال ۵۰ : کافیه یه بی تری فرض کنید. یه بار با حداقل فرزند واسه هر گره، یه بار هم با حداکثر فرزند واسه هر گره
قانع نشدین؟
ای بابا، مثل اینکه بیشتر فحش میخواین
باشه هرجور راحتین. من آدم بی ادبی هستم
سوال ۵۲ : اصل ضرب میدونین چیه.(چه سوالیه؟ معلومه همه میدونن)
تعداد کل حالاتی که دو عنصر میتونن داشته باشن چند تاست؟ ۱۰۰ تا . چرا؟ چون عنصر اول میتونه در هر کدوم از ۱۰ خانه باشه و به ازا هر کدوم از این حالات عنصر دوم میتونه ۱۰ حالت داشته باشه(میتونه تو هر کدوم از ۱۰ خونه باشه). پس تا اینجا تعداد کل حالات شد ۱۰۰ تا. حالا تعداد حالات مساعد(مسئله امار). تعداد حالات مساعد ۱۰ تا می باشد. چون یا باهم در خونه اول هستن، یا باهم در خونه دوم و ... یا با هم در خونه دهم.
تعداد حالات مساعد رو به تعداد حالات کل تقسیم کن. سخت بود؟
سوال ۵۴: گرامر مبهم
سوال ۵۸: کافیه از حالت ۰۰۰۰ شروع کنین تا دوباره به همین حالت برسین. یعنی یه سیکل تشکیل بدید و تعدا حالتشو به دست بیارین. بعد تعداد تغییرات صفر به یک خروجی رو حساب کنید و تقسیم به تعداد حالات سیکل و بعدم ضربدر فرکانس ورودی
بازم فحش میخواین؟
سوال ۶۴ : فقط کافیه توجه کنید که عرض داده ماژول های ۴ مگابایتی ۸ بیته اما ما عرض داده ۳۲ بیتی میخوایم. یعنی باید ۴ تاشو بذاریم کنار هم تا عرض داده بدست بیاد
سوال ۶۷ : این یه سوال ساده حافظه نهان است. فقط باید برای بدست آوردن درصد افزایش یه کوچولو ریاضی بلد باشین
سوال ۶۹: کافیه بدونین بزرگترین عدد کوچکتر از ۱ می شود ۱/۱۱۱۱۱۱۱۱۱ تقسیم به دو(همین). بعد از ممیز هر چی یک بذارین، عدد به دو نمیرسه
سوال ۷۲: باید توجه کنید که نصفی از نی نی کوچولوای ما خرابکاری کردن و باید به مامانشون بگیم پوشاکشون رو عوض کنن. یعنی باید هزینه این پوشاک عوض کردن رو ملاحظه کنید . اونایی هم که خرابکاری نکردن، نی نی های خوبی بودن و هزینه رو دستمون نذاشتن.
هنوز هم باورتون نشد سوالات آسونن؟
پس دیگه کاری از دست فحش های من بر نمیاد. باید کتک بخورین که متاسفانه من دست بزن ندارم
مطمئنا همه باور کردید که سوالات آسونن و عجیب و غریب نیستن.
ببینید بچه الان کنکور حدود ۲۰ سال داره برگزار میشه و سرفصل دروس هم تقریبا ثابته، پس تقریبا همه جور سوالی رو قبلا دادن. فقط هنر طراحان سوال اینه که صورت سوال رو عوض کنن و به قول خودشون سوال رو بپیچونن. که این خلاقیتشون بعضی وقتا کار دستشون میده و میزنن سوال رو از دم ناقص میکنن، به همین دلیل هر ساله چند تا سوال اشتباه داریم
شما فقط کافیه سوالات تکراری و مشابه سال های قبل رو جواب بدید. اون موقع میشین رتبه یک
اگه خواستین رکورد بشکنین و اسمتون تو تاریخ کنکور ثبت بشه و صد در صد سوالات رو جواب بدین، خب مشکلی نیست میتونین سوالات ساده ی دیگه رو هم جواب بدین.
من به هیچ کس فحش نمیدم. همه تون عزیزین
خب رتبه یک ۹۴ (هوش مصنوعی) پیشاپیش کنکور خوبی رو براتون آرزو داره. انشااله وقتی ۱۸ بهمن اومدیم اینجا و خواستیم در مورد سوالا و درصدامون حرف بزنیم، همه خوشحال باشیم
گفتم این پیامارو بذارم، شاید تونسته باشم روحیه ای بهتون بدم
باور کنید بچه ها، کنکور آسونه. وقتی کافیه خودتونو باور کنید
ان شااله همگی موفق باشید
این احتمالا آخرین پیام من تو مانشت باشه.
تا ۱۸ بهمن، خدانگهدار همگی

RE: گروه درسی دی ماه - tm.viper - 06 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۴۰ ب.ظ

آقا زمین من مشکل داره
هرچی میریزم انگار نه انگار

گروه درسی دی ماه - m.teymourpour - 06 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۴۲ ب.ظ

از مدیر محترم معذرت میخوام
من زیاد پیام نمیذارم ولی هر وقت میذارم مدیران از دستم ناراحت میشن
البته تقصیر منه که زیاد مانشت نمیام و از قوانینش خبر ندارم
قصدم حل سوالات نبود. فقط خواستم به بچه ها ثابت کنم سوالات اسونن
امیدوارم نظم رو بهم نزده باشم

گروه درسی دی ماه - forouzan69 - 06 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ

سلام دوستان خوشبحالتون ک هنوز سخت میخونین من ک سه هفته درست حسابی درس نخوندم اصلا نمیتونم دیگه برم سراغش انقدرم ناراحت کنکورم ولی هرکارمیکنم نمیشه بخونم دعاکنین خدا بزن توسرم دوباره درسم بخونم