تالار گفتمان مانشت
big sqlدرباره - نسخه‌ی قابل چاپ

big sqlدرباره - fas - 12 آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۴ ب.ظ

سلام به همگی.
من میخواستم با ۲۰۰۸ کار کنم اما متاسفانه سی دی با تلاش های زیاد بدستم نرسید و ۲۰۱۲ نصب کردم. کسی لینکی یا هر پیز مفید که بتونه تو نوشتن query داده های پیچیده و ارث بری کمکم کنه هر چی براش دعا کنم کمه، به نحوه نوشتن Query و گرفتن خروجی به شدت نیاز دارم.
هر کسی می تونه دریغ نکنه.Blush

کمک در Query نوشتن sql2012 - RASPINA - 12 آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۸ ب.ظ

سلام این نمی دونم تا چ حدی کار کردید و نمی دونم تا چ سطحی کارتون پیچیده است
ولی این سایت خوبیه و خیلی سریع می تونید یادبگیرید
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

امیدوارم مفید باشه

کمک در Query نوشتن sql2012 - ana9940 - 12 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۳ ب.ظ

در سایت w3school آموزش های مقدماتی خوبی داره.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کمک در Query نوشتن sql2012 - one hacker alone - 12 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۲ ب.ظ

سلام
من متوجه نشدم شما با دستورات sql اشنا نیستید؟
یا نمیدونید تو نرم افزار mssql کجا پرس و جو رو انجام بدید؟
یا اینکه اینها رو بلدید و میخواید با پرس و جوهای پیچیده آشنا بشید؟

RE: کمک در Query نوشتن sql2012 - fas - 13 آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۰۷ ب.ظ

یا اینکه اینها رو بلدید و میخواید با پرس و جوهای پیچیده آشنا بشید؟

دستورات SQL را بلدم اما QUERY نحوه تعریف داده های پیچیده و ارث بری رو میخواستم؟ اینکه وقتی این دستورات رو مینویسم ایراد میگیره؟؟؟
درواقع همون فصل ۲۲ کتاب سیلبر هست.

big sqlدرباره - fas - 14 آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۲ ب.ظ

با big sqlمشکل حل میشه کسی از big sql یا IBM InfoSphere BigInsights چیزی می دونه؟

big sqlدرباره - fas - 14 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ب.ظ

از بچه ها کسی میتونه این نرم افزار که تو این لینک مسیرشو گفته برام دانلود کنه؟ متاسفانه هرکاری میکنم نمیشه ،id هم ساختم نمیشه، یکی ب دادم برسه!

big sqlدرباره - fas - 20 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ق.ظ

سلام. کسی می تونه این برنامه IBM InfoSphere BigInsights version 2.1 را از لینک زیر برام دانلود کنه؟ خودم هرچی سعی کردم نشد.