تالار گفتمان مانشت
گروه درسی آذر ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی آذر ماه - flowerirani - 23 آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۳۷ ب.ظ

(۲۲ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ ب.ظ)monji_421 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
کدوم موسسه بانک سوالات ۱۰ سال کنکورش از همه بهتر؟؟لطفا راهنمایی کنید

=============
هیچکدام
هر موسسه یه خوب ویه بدی دارن
مدرسان که افتضاحه دیدم چندتاشو
پورانم ساختمان والگوریتم دکتر یوسفی هم اصلا حل نکرده چون عیب از سوالات بوده بیشتر اکثرنشون مبهم وسخت
پارسه هم ۹۳ نداده بیرون
در کل پارسه + پوران چون هیچکدومشون کامل نیستن

RE: گروه درسی آذر ماه - so@ - 23 آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۲۵ ب.ظ

(۲۳ آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۳۷ ب.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  
(22 آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ ب.ظ)monji_421 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
کدوم موسسه بانک سوالات ۱۰ سال کنکورش از همه بهتر؟؟لطفا راهنمایی کنید

=============
هیچکدام
هر موسسه یه خوب ویه بدی دارن
مدرسان که افتضاحه دیدم چندتاشو
پورانم ساختمان والگوریتم دکتر یوسفی هم اصلا حل نکرده چون عیب از سوالات بوده بیشتر اکثرنشون مبهم وسخت
پارسه هم ۹۳ نداده بیرون
در کل پارسه + پوران چون هیچکدومشون کامل نیستن

ممنون از راهنمایت شنیدم نصیر خوبه اطلاعی ندارید چطوریاست؟

پاسخ : گروه درسی آذر ماه - shamim_70 - 23 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۸ ب.ظ

بچه ها گراف گسسته چرا همش فرمولیه؟؟؟؟؟؟فرمولا این قضیه ها رو باید کامل بلد باشبم؟؟شما همهههه رو یادمیگیرین؟:

گروه درسی آذر ماه - ziba.O - 23 آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۱ ب.ظ

بچه ها استاد یوسفی تستای مهم قدسی رو هنوز حل نکرده؟

RE: گروه درسی آذر ماه - A V A - 23 آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۴۸ ب.ظ

(۲۳ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۱ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  بچه ها استاد یوسفی تستای مهم قدسی رو هنوز حل نکرده؟
نه

گروه درسی آذر ماه - sana70 - 23 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ب.ظ

(۲۳ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۴۸ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(23 آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۱ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  بچه ها استاد یوسفی تستای مهم قدسی رو هنوز حل نکرده؟
نه
آوا جان ویس ساختمان رو نمیذارید؟

گروه درسی آذر ماه - Elena_71 - 24 آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۰۴ ب.ظ

خودم کلی عقب بودم
پدربزرگمم فوت شد این دو هفته هم پرید
فک کنم بهتره دیگه برا ازاد بخونم!

RE: گروه درسی آذر ماه - software94 - 24 آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۲۳ ب.ظ

(۲۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۰۴ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  خودم کلی عقب بودم
پدربزرگمم فوت شد این دو هفته هم پرید
فک کنم بهتره دیگه برا ازاد بخونم!
خدا رحمتشون کنه.من پدر بزرگم دو روز قبل کنکور فوت مرد.Sad

گروه درسی آذر ماه - ریحان - ۲۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۴۱ ب.ظ

والادوستان میگن حرفای غیر درسی اینجا نزنین..وگرنه...منم...

پاسخ : RE: گروه درسی آذر ماه - shamim_70 - 24 آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۲۸ ب.ظ

(۲۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۴۱ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  والادوستان میگن حرفای غیر درسی اینجا نزنین..وگرنه...منم...
پس من حرف درسی میرنم
بچه تو نرم افزار ترتیب طراحی به این صورته:طراحی معماری،طراحی داده،طراحی واسط،طراحی سطح مولفه؟؟
یجای کتاب مدرسان گفته طراحی داده قبل از طراحی معماریه،یجا دیگ گفته اول طراحی معماری بعد داده!!!!بلاخره کدوما درسته؟؟؟

RE: گروه درسی آذر ماه - happy07 - 24 آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۵۶ ب.ظ

شمیم جان گسسته رو از رو چی می‌خونی؟؟ اگه از رو پوران می‌خونی که یه هو آدم با یه حجمی از فرمول‌ها رو به رو می‌شه و با خودش ممکنه بگه ولش کن بابا اینا همه مهم نیست یا مثلا همه که نمی‌خوننش و لازم نمی‌شه ولی یا باید اصل قضیه‌ها رو بلد باشی تا بتونی تست‌ها رو حل کنی یا فرمولاشو حفظ کنی تا بتونی حلش کنی و تا جایی که یادم میاد همه مهم بودن.
برای رفع مشکلتون من پیشنهاد می‌کنم یک روز وقت بزارید و جلد سوم گریمالدی رو بخونید، هم حجمش کمه هم خیلی روون و خوب توضیح داده این موضوعات رو، و خیلی راحت تمام ابهامات ذهنی‌تون رفع می‌شه.
(۲۳ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۸ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  بچه ها گراف گسسته چرا همش فرمولیه؟؟؟؟؟؟فرمولا این قضیه ها رو باید کامل بلد باشبم؟؟شما همهههه رو یادمیگیرین؟:

توی صفحه اول فصل پنجم نرم مدرسان، خط پنجم از پایین نوشته شده:
".... از این رو قبل از معماری نرم‌افزار ممکن است انجام شود."
به نظر من در حالت کلی به جز استثناها، هم منطقی همینه که اینجا گفته، یعنی طراحی داده صورت بگیره تا بعد یه معماری مناسب براساس این طراحی داده انتخاب بشه.
حالا من تست‌ها رو چک نکردم، اگه وقت کردین یه نگاهی بکنید ببینید سنجش چی رو تو جواب تست‌ها مدنظر داشته ما هم ناچارا نظر سنجش رو به درستی بپذیریمBig Grin
(۲۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۲۸ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  بچه تو نرم افزار ترتیب طراحی به این صورته:طراحی معماری،طراحی داده،طراحی واسط،طراحی سطح مولفه؟؟
یجای کتاب مدرسان گفته طراحی داده قبل از طراحی معماریه،یجا دیگ گفته اول طراحی معماری بعد داده!!!!بلاخره کدوما درسته؟؟؟

پاسخ : RE: گروه درسی آذر ماه - shamim_70 - 24 آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۰۸ ب.ظ

(۲۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۵۶ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  شمیم جان گسسته رو از رو چی می‌خونی؟؟ اگه از رو پوران می‌خونی که یه هو آدم با یه حجمی از فرمول‌ها رو به رو می‌شه و با خودش ممکنه بگه ولش کن بابا اینا همه مهم نیست یا مثلا همه که نمی‌خوننش و لازم نمی‌شه ولی یا باید اصل قضیه‌ها رو بلد باشی تا بتونی تست‌ها رو حل کنی یا فرمولاشو حفظ کنی تا بتونی حلش کنی و تا جایی که یادم میاد همه مهم بودن.
برای رفع مشکلتون من پیشنهاد می‌کنم یک روز وقت بزارید و جلد سوم گریمالدی رو بخونید، هم حجمش کمه هم خیلی روون و خوب توضیح داده این موضوعات رو، و خیلی راحت تمام ابهامات ذهنی‌تون رفع می‌شه.
(۲۳ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۸ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  بچه ها گراف گسسته چرا همش فرمولیه؟؟؟؟؟؟فرمولا این قضیه ها رو باید کامل بلد باشبم؟؟شما همهههه رو یادمیگیرین؟:

توی صفحه اول فصل پنجم نرم مدرسان، خط پنجم از پایین نوشته شده:
".... از این رو قبل از معماری نرم‌افزار ممکن است انجام شود."
به نظر من در حالت کلی به جز استثناها، هم منطقی همینه که اینجا گفته، یعنی طراحی داده صورت بگیره تا بعد یه معماری مناسب براساس این طراحی داده انتخاب بشه.
حالا من تست‌ها رو چک نکردم، اگه وقت کردین یه نگاهی بکنید ببینید سنجش چی رو تو جواب تست‌ها مدنظر داشته ما هم ناچارا نظر سنجش رو به درستی بپذیریمBig Grin
(۲۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۲۸ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  بچه تو نرم افزار ترتیب طراحی به این صورته:طراحی معماری،طراحی داده،طراحی واسط،طراحی سطح مولفه؟؟
ممنون از راهنمااییت درباره گسسته.
من پوران خوندن،،تازه دارم بار دوم میخونم این فصلو ولی خیلی اذیتم میکنه فرمولاش.
اخه همون فصل ۴امش دقیقا صفحه ی۲ وایه طراحی داده گفته معمولا طراحی داده بعد از طراحی معماری صورت میگیرد به این دلیل که در طراحی داده ها،جرءیات مربوط به مولفه های داده ای نمایش داده شده در طراحی معماری،مسخص میشوند!!!،
اینک تناقضهههه..تازه تو این همینطور میبینی دلیلم اوورده

RE: گروه درسی آذر ماه - happy07 - 24 آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۴ ب.ظ

اره راست می‌گی اینجا هم هست، خب پس می‌ریم بریم سراغ سامرویل و پرسمن، هر چی اونا گفته باشند.
توی اسلایدهای استادمون رو نگاه کردم که براساس این کتاب‌هاست، درباره معماری نوشته بودند:
An early stage of the system design process.
بنابراین حرف ما و بخشی از حرف مدرسان غلط شد، اون بخش دیگه‌ی مدرسان درستهTongue
اول شد طراحی معماری.

برای گسسته هم کاملا می‌فهم چی می‌گی، خودمم همین جوری بودم، برای همین می‌گم برو سراغ گریمالدی که مشکلت حل بشه ایشالا.

(۲۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۵۶ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  ممنون از راهنمااییت درباره گسسته.
من پوران خوندن،،تازه دارم بار دوم میخونم این فصلو ولی خیلی اذیتم میکنه فرمولاش.
اخه همون فصل ۴امش دقیقا صفحه ی۲ وایه طراحی داده گفته معمولا طراحی داده بعد از طراحی معماری صورت میگیرد به این دلیل که در طراحی داده ها،جرءیات مربوط به مولفه های داده ای نمایش داده شده در طراحی معماری،مسخص میشوند!!!،
اینک تناقضهههه..تازه تو این همینطور میبینی دلیلم اوورده

گروه درسی آذر ماه - ziba.O - 24 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۱ ب.ظ

(۲۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۲۸ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  چه تو نرم افزار ترتیب طراحی به این صورته:طراحی معماری،طراحی داده،طراحی واسط،طراحی سطح مولفه؟؟
تو پرسمن نوشته معمولا طراحی داده ها بعد از طراحی معماری صورت می گیرد به این دلیل که در طراحی داده ها جزئیات مربوط به مولفه های داده ای نمایش داده شده در طراحی معماری مشخص می شوند.
بند: نوشته "معمولا" یعنی با توجه به پروژه ممکنه تغییر کنه

RE: گروه درسی آذر ماه - shamim_70 - 24 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۳ ب.ظ

مرسی دوستااااااان

فرستاده شده از SM-T211ِ من با Tapatalk