تالار گفتمان مانشت
زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - HamedNet - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۹ ق.ظ

پس این هفته هم نمیاد
ما یریم برسیم به زندگیمون
دوستان فعلا

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - mahsa123456 - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۹ ق.ظ

سلام امامم توروفاطمه زهرا توروحضرت معصومه خواهرت توروجوادت قسم ت میدم بهم ی فرصتی بده دانشگاه ازادشهرم قبول بشم ان شاالله ابروم بخر یاامام رضا روز تولدت دلمو به حق علی شاد کن وهدیه بهم بده ۵۰صلوات نذرامام جواد میکنم بعد اعلام نتایجم انشالله قبول بشم دشمن شادم نکن یاامامم توضامن اون اهوشدی ضامن منم شویک نظر فقط ی نظربه منم کن

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - masoomeh_s - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۴ ب.ظ

زمان اعلام نتایج آزمونهای دانشگاه آزاد

معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام کرد که از این هفته به تدریج نتایج آزمونهای این دانشگاه اعلام می شود.

به علت صدور مجوز برخی رشته ها برای مقاطع دانشگاه آزاد، زمان اعلام نتایج پذیرشهای این دانشگاه به تعویق افتاد و پردازشها برای پذیرش بیشتر داوطلبان از سر گرفته شد.

داوطلبان آزمونهای این دانشگاه نیز از طریق رسانه ها یا تماس با معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، انتقاد خود را نسبت به این موضوع مطرح می کنند.

با پیگیری ها مشخص شد که نتایج پذیرشهای کارشناسی، ارشد و دکتری دانشگاه آزاد از دوشنبه هفته جاری به تدریج اعلام می شود.

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - H-Arshad - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۳ ب.ظ

مت دلم برای بچه های سایت تنگ میشه
کاش نتایج هفته اخر شهریور بزنن

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - neda_Network - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ب.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۳ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  مت دلم برای بچه های سایت تنگ میشه
کاش نتایج هفته اخر شهریور بزنن
من هر روز بهت پیام میدم نگران نباش فقط نتایجا بزنن ما باید استرس قبول شدن داشته باشیم یا استرس زمان اعلام نتایج؟ همه دانشگاها صداشون در اومده قبول شده های شبانه ها غیر انتفاعی ها و پردیسا منتظر نتیجه آزادن تا انتخاب کنن خداراشکر بزار همه صداشون در بیاد تا زودتر بزننCool

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - H-Arshad - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۲ ب.ظ

این موسسات و دانشگاه ها تا دیروز میگفتند ما کار به دانشگاه ازاد نداریم و خودمون قوی هستیم و اینها
ولی حساب کار دستشون اومدها...
صدای هر کس هم دربیاد. اینها که اماده نکردن نخوان اعلام کنن. حتما طول کشیده.مشکلی هست.

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - Pegasus - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۳ ب.ظ

بچه ها خب من تا همین دوشنبه وقت دارم برای ثبت نام خدا کنه صبحش اعلام کنن رشته ما رو ...

لینک خبر
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - H-Arshad - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۶ ب.ظ

آقا این قدر تو سر دانشگاه ازاد نزنید به نظرم و تخریب نکنید(تو رسانه و سایت ها)
مهر نه بلاخره بهمن
بهمن نشد سال دیگر
میرید دانشگاه ازاد و این تخریب ها دست اخر برمیگرده به خودتون

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - mohammad1114 - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۵ ب.ظ

من تو این چند ساله تاخیر این چنینی رو از دانشگاه آزاد ندیده بودم و بنظرم این تاخیری هم که الان رخ داده بخاطر تصمیمی هست که شاید دور از انتظار بوده و امادگیشو خود دانشگاه هم نداشته و این تصمیم هم طبیعتا اضافه شدن یکسری رشته ها و افزایش ظرفیت ها هست...من خودم برای سال آینده قراره در کنکور شرکت کنم و صد البته استرس دوستان رو هم میفهمم.اما توصیه من این است با توجه به مذاکرات صورت گرفته قاعدتا دانشگاههای دولتی هم برای ثبت نام شرایط متفاوتی خواهند گذاشت تا نتایج دانشگاه آزاد اعلام بشه.بهرحال با وجود طبیعی بودن استرس دوستان توصیه بنده حقیر این هست که اخبار رو دنبال کنن اما تمام وقتشون رو صرف این مسئله نکنن تا فشار روحی و روانی زیادی رو متحمل بشن...ان شاءالله نتایج برای کلیه دوستان خیر خواهد بود.

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - amdvb - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ ب.ظ

خدا کنه با سازمان سنجش به توافق برسن ثبت نام دانشگاه دولتی رو تمدید کنن تا زمان اعلام نتیجه

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - H-Arshad - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۱ ب.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ ب.ظ)amdvb نوشته شده توسط:  خدا کنه با سازمان سنجش به توافق برسن ثبت نام دانشگاه دولتی رو تمدید کنن تا زمان اعلام نتیجه
مشکل نداره
الان غیرانتفاعی ها ۵۰ درصد اعلام کرده نیامدند ثبت نام کنن از دانشجو ها
برای همین مهلت میدن

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، اعلام نتایج آزمون‌های کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه آزاد به تعویق افتاده است و داوطلبان برای انتخاب بین دانشگاه آزاد و دولتی باید از نتیجه آزمون دانشگاه آزاد مطلع باشند.

در حالی که مهلت ثبت‌نام دانشگاه‌های دولتی رو به اتمام است هنوز نتایج آزمون‌های دانشگاه آزاد اعلام نشده و داوطلبان در نگرانی هستند.

با توجه به اینکه مسئولان دانشگاه آزاد علت تعویق در اعلام نتایج را توسعه ظرفیت‌ها اعلام کرده و گفته‌اند منتظر دریافت مجوز کد رشته‌های درخواستی خود از وزارت علوم هستند، با مسئولان وزارت علوم تماسی داشتیم تا پاسخ آنها را نیز بشنویم.

عبدالحسین فریدون مدیرکل دفتر وزارتی وزارت علوم در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس گفت: دانشگاه آزاد یک دانشگاه مستقل است و اعلام نتایج این دانشگاه به وزارت علوم مربوط نمی‌شود، ولی در رابطه با مجوز رشته‌های درخواستی باید مسئولان دفتر گسترش آموزش عالی پاسخگو باشند.

همچنین ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور نیز خاطرنشان کرد: بحث مجوز رشته‌ها به سازمان سنجش مربوط نمی‌شود و به دفتر گسترش آموزش عالی مربوط است، ولی در رابطه با زمان رو به اتمام ثبت‌نام داوطلبان در دانشگاه‌های دولتی بعید می‌دانم اعلام نتایج به اندازه‌ای تأخیر داشته باشد که پس از پایان زمان ثبت‌نام اعلام شود، ولی اگر لازم باشد ما با مسئولان دانشگاه آزاد همکاری می‌کنیم.

وی افزود: مسئولان دانشگاه آزاد در تلاش هستند تا نتایج را سریع‌تر اعلام کنند و فکر نمی‌کنم زمان‌بندی طوری باشد که نیاز به تمدید زمان ثبت‌نام در دانشگاه‌های دولتی شود، اما در صورت لزوم حاضر به کمک هستیم.

در این رابطه با مسئولان دفتر گسترش آموزش عالی نیز تماس گرفتیم که پاسخگو نبودند.

- See more at:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - amdvb - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۴ ب.ظ

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، اعلام نتایج آزمون‌های کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه آزاد به تعویق افتاده است و داوطلبان برای انتخاب بین دانشگاه آزاد و دولتی باید از نتیجه آزمون دانشگاه آزاد مطلع باشند.

در حالی که مهلت ثبت‌نام دانشگاه‌های دولتی رو به اتمام است هنوز نتایج آزمون‌های دانشگاه آزاد اعلام نشده و داوطلبان در نگرانی هستند.

با توجه به اینکه مسئولان دانشگاه آزاد علت تعویق در اعلام نتایج را توسعه ظرفیت‌ها اعلام کرده و گفته‌اند منتظر دریافت مجوز کد رشته‌های درخواستی خود از وزارت علوم هستند، با مسئولان وزارت علوم تماسی داشتیم تا پاسخ آنها را نیز بشنویم.

عبدالحسین فریدون مدیرکل دفتر وزارتی وزارت علوم در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس گفت: دانشگاه آزاد یک دانشگاه مستقل است و اعلام نتایج این دانشگاه به وزارت علوم مربوط نمی‌شود، ولی در رابطه با مجوز رشته‌های درخواستی باید مسئولان دفتر گسترش آموزش عالی پاسخگو باشند.

همچنین ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور نیز خاطرنشان کرد: بحث مجوز رشته‌ها به سازمان سنجش مربوط نمی‌شود و به دفتر گسترش آموزش عالی مربوط است، ولی در رابطه با زمان رو به اتمام ثبت‌نام داوطلبان در دانشگاه‌های دولتی بعید می‌دانم اعلام نتایج به اندازه‌ای تأخیر داشته باشد که پس از پایان زمان ثبت‌نام اعلام شود، ولی اگر لازم باشد ما با مسئولان دانشگاه آزاد همکاری می‌کنیم.

وی افزود: مسئولان دانشگاه آزاد در تلاش هستند تا نتایج را سریع‌تر اعلام کنند و فکر نمی‌کنم زمان‌بندی طوری باشد که نیاز به تمدید زمان ثبت‌نام در دانشگاه‌های دولتی شود، اما در صورت لزوم حاضر به کمک هستیم.

در این رابطه با مسئولان دفتر گسترش آموزش عالی نیز تماس گرفتیم که پاسخگو نبودند.
- See more at:

------------------------------------------------

من حرفی ندارم!!!

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - H-Arshad - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۶ ب.ظ

ولی در رابطه با مجوز رشته‌های درخواستی باید مسئولان دفتر گسترش آموزش عالی پاسخگو باشند.

ما هم خدمت دوستان عرض کردیم.اینکه تاریخ دقیق اعلام نمیکنن نه اینکه نتوانند.بلکه وزارت علوم باید مجوز رو بده به اینها
که وزارت علوم به کل بعد از فرجی دانا متحول شده و سرپرست جدید اومده سرکار.

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - lafille - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۶ ب.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۹ ق.ظ)mahsa123456 نوشته شده توسط:  سلام امامم توروفاطمه زهرا توروحضرت معصومه خواهرت توروجوادت قسم ت میدم بهم ی فرصتی بده دانشگاه ازادشهرم قبول بشم ان شاالله ابروم بخر یاامام رضا روز تولدت دلمو به حق علی شاد کن وهدیه بهم بده ۵۰صلوات نذرامام جواد میکنم بعد اعلام نتایجم انشالله قبول بشم دشمن شادم نکن یاامامم توضامن اون اهوشدی ضامن منم شویک نظر فقط ی نظربه منم کن
سلام دوست عزیز
امیدوارم همون رشته/شهری که دوست دارید قبول شید.
ولی اگه داوطلبای دیگه بیشتر از شما زحمت کشیده باشن ائمه که نمی تونن معجزه (معجزه که نه بی عدالتی) کنن حق اونا رو بگیرن و شما رو قبول کنن.
براتون آرزوی موفقیت می کنم.

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - farzad.arshad - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ ب.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۶ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  ولی در رابطه با مجوز رشته‌های درخواستی باید مسئولان دفتر گسترش آموزش عالی پاسخگو باشند.

ما هم خدمت دوستان عرض کردیم.اینکه تاریخ دقیق اعلام نمیکنن نه اینکه نتوانند.بلکه وزارت علوم باید مجوز رو بده به اینها
که وزارت علوم به کل بعد از فرجی دانا متحول شده و سرپرست جدید اومده سرکار.
این اصلا استدلال خوبی نیست
یا مجوز میدن یا خیر. موقع اعلام نتایج که وقت چونه زدن برای گرفتن مجوز نیست....

اینا یا تا اول شهریور باید مجوزا رو میگرفتن یا وقتی مجوزی داده نشده، دیگه ده ها هزار نفر رو الاف نمیکردن