تالار گفتمان مانشت
مزایا و معایب استخدام مهندسی کامپیوتر فارغ التحصیل دانشگاه دولتی در سپاه پاسداران - نسخه‌ی قابل چاپ

مزایا و معایب استخدام مهندسی کامپیوتر فارغ التحصیل دانشگاه دولتی در سپاه پاسداران - yadollah - 19 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۵ ق.ظ

سلام دوستان
من فارغ التحصیل نرم افزار دانشگاه دولتی هستم و ۲۳ سال سن دارم،سربازی هم نرفته ام. در حال حاضر شرایط زندگی برای من به گونه ای است که احتمالا میخوام استخدام سپاه بشم. در این رابطه زیاد تحقیق کردم اما هنوز سوالات زیادی در ذهنم هست. برنامه ریزی من برای استخدام به این شکل است بعد از چند سال خدمت در سپاه انصراف بدم و راه دیگری رو طی کنم. سوال من اینه که بعد از انصراف اجازه خروج از کشور (سفر تفریحی یا علمی) دارم یا نه؟

مزایا و معایب استخدام مهندسی کامپیوتر فارغ التحصیل دانشگاه دولتی در سپاه پاسداران - aamitis - 19 خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۵۴ ب.ظ

بله دارید
چرا نداشته باشید؟؟
وقتی انصراف میدید دیگه چه کسی خواهد دانست شما زمانی آنجا بوده اید؟؟

اما وقتی میاید بیرون باید هزینه پرداخت کنید

شاید کل حقوقتونو بگیرن شاید هم حقوق ماه آخر
یه شخصی همچین کاری کرده بود یه هزینه ای هم پرداخت کرده بود اما دقیق یادم نیست چند میلیون بود

RE: مزایا و معایب استخدام مهندسی کامپیوتر فارغ التحصیل دانشگاه دولتی در سپاه پاسداران - aria - 19 خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۳۲ ب.ظ

شما پس از ۸ سال می تونید خودتون رو بازخرید کنید یه پول هم بگیرید وبیاد بیرون

RE: مزایا و معایب استخدام مهندسی کامپیوتر فارغ التحصیل دانشگاه دولتی در سپاه پاسداران - morweb - 02 تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۵ ب.ظ

مدرک مدرک ه دانشگاه امریکای و شریف نخوندید که و برید حتما ها الان اوضاع خوب نیست کار نیست ها

مزایا و معایب استخدام مهندسی کامپیوتر فارغ التحصیل دانشگاه دولتی در سپاه پاسداران - milad.fashi@gmail.com - 07 آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۱۲ ب.ظ

من هم فارغ التحصیل نرم افزار دانشگاه دولتی هستم و ۲۵ سال سن دارم.معدل الف و نفر دوم دانشکده
سپاه پاسداران خیلی منصفانه و عادلانه میخواد بهترین ها و تحصیل کرده های معدل بالا رو استخدام کنه
از این نظر سپاه انصاف داره و من با شرایط استخدامش و شرط معدل و دانشگاه اون خییییییلی موافقم و تا اینجا سپاه پاسداران خیییلی عملکرد خوبی داشته و حق رو به حق دار رسونده.
برو جلو و به خدا توکل کن.شما تلاش ات رو کن و نتیجه رو از خدا بخواه
ایشالا در سپاه مثل یه مهندس تحصیلکرده و کاربلد به ملت خدمت میکنی

من هم میخوام گزینش بشم برای افسر دانش آموخته.ولی هنوز مراحل گزینشم تمام نشده.و هنوز استخدام ام قطعی نشده.

سپاه - ezra - 22 بهمن ۱۳۹۴ ۰۲:۲۰ ق.ظ

چرا از خودشون نمی پرسی ؟

RE: مزایا و معایب استخدام مهندسی کامپیوتر فارغ ا... - Masoud05 - 26 بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۰۳ ق.ظ

انصراف از جاهای نظامی به این راحتی هم نیست. یه سری روال اداری داره که میتونید طی کنید. اما قطعا تا یه مدت نمیشه از کشور خارج شد. من نمیدنم این مدت چقدر هست اما فکر کنم وابسته به نوع کارتون حتی تا ۵ سال هم ممکنه ممنوع الخروج بشید.

RE: مزایا و معایب استخدام مهندسی کامپیوتر فارغ ا... - salam5 - 26 بهمن ۱۳۹۴ ۰۲:۲۲ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۰۳ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  انصراف از جاهای نظامی به این راحتی هم نیست.
این نکته ی مهمیه.
به این راحتیا نمی تونی انصراف بدی، یه ذره سخت میگیرن، اما غیر ممکنم نیست
بعد از انصراف تا یه سال اجازه ی خروج از کشور و نداری بعد از یه سال می تونی بری
اینا رو من از یکی از دوستام که به تازگی استخدام سپاه شده پرسیدم براتون
موفق باشید

RE: مزایا و معایب استخدام مهندسی کامپیوتر فارغ ا... - Masoud05 - 26 بهمن ۱۳۹۴ ۰۴:۰۶ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ۰۲:۲۲ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  به این راحتیا نمی تونی انصراف بدی، یه ذره سخت میگیرن، اما غیر ممکنم نیست
موفق باشید

۱ سال؟!!
من شنیدم تا ۵ سال. شاید اون شخص مدت کمی بوده و جای خیلی خیلی ساده ای مثل فروشگاه بوده. اگر در حالت کلی ۱ سال باشه اصلا مسئله مهمی نیست

RE: مزایا و معایب استخدام مهندسی کامپیوتر فارغ ا... - aamitis - 26 بهمن ۱۳۹۴ ۰۶:۴۳ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ۰۴:۰۶ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۴ ۰۲:۲۲ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  به این راحتیا نمی تونی انصراف بدی، یه ذره سخت میگیرن، اما غیر ممکنم نیست
موفق باشید

۱ سال؟!!
من شنیدم تا ۵ سال. شاید اون شخص مدت کمی بوده و جای خیلی خیلی ساده ای مثل فروشگاه بوده. اگر در حالت کلی ۱ سال باشه اصلا مسئله مهمی نیست

چرا هرکی یه چیزی میگه!
برام جالبه
من که میگم مشکلی نیست
خودم دیدم نه اینکه شنیده باشم
اومدن بیرونش سخته اما ممکنه بعدشم مثل قبل هرجایی میتونی بری و آدم خودت میشی

RE: مزایا و معایب استخدام مهندسی کامپیوتر فارغ ا... - Masoud05 - 26 بهمن ۱۳۹۴ ۰۷:۱۸ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ۰۶:۴۳ ب.ظ)aamitis نوشته شده توسط:  چرا هرکی یه چیزی میگه!
برام جالبه
من که میگم مشکلی نیست
خودم دیدم نه اینکه شنیده باشم
اومدن بیرونش سخته اما ممکنه بعدشم مثل قبل هرجایی میتونی بری و آدم خودت میشی

مطمئن هستم کسانی که بصورت استخدامی وارد نیروهای مسلح میشن، بعد از انصراف یا بازنشستگی برای خروج از کشور تا یه مدت محدودیت دارن. ممکن هست فرد از خیلی قبل تر از استعفا بره یه جای خیلی ساده نظامی و پست سبکی برداره که در اینصورت احتمالا مدت ممنوعیت خروج از کشورش کوتاه تر میشه (مثلا ۱ سال)