تالار گفتمان مانشت
در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - نسخه‌ی قابل چاپ

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - eh3an2010 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۱۶ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۱۱ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۰۷ ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  جدیدا وقتی کارت شارژ میخرم بغض گلومو میگره آخه یاد رتبه کنکورم میفتم!!

ایشالله که رتبه ت خیلی خوب میشه من مطمئنم شما خیلی تلاش کردیBlush

ای داد شناختنمون!! فراااااااااار! :ی
خدا از زبونت بشنوه ننه!!

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - neda_Network - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۱۶ ب.ظ

نردبــــان این جهان ما و منی ست عاقبت ایــــن نــردبان افتــــادنی ست
لاجرم هر کس کــه بالاتر نشست استخوانش سخت تر خواهد شکست

اینا یادمون نره هیچ وقت تو برخورد با بقیه خودمونا دست بالا نگیریمUndecided

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - Mohammad-A - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۱۷ ب.ظ

اگر قرار باشه فردا نتایج اعلام بشه، فکر کنم دیگه یهویی بیاد؛ اطلاعیه‌ای در کار نباشه.
خدا به خیر کنه با دفترچه؛ پارسال سه بار اصلاحیه آمد. امسال که سه‌شنبه تعطیله و یه چهارشنبه فقط میمونه...

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - kh.jafarzade - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۱۷ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۴۹ ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۲۲ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۱۷ ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط:  AI برار اگه میدونستم انقد ناراحت میشدی نمیگفتم...حالا چرا اورست ؟
به اندازه همه انسانها راه است برای رسیدن به موفقیت ...والا بخدا...

لطف کنید
و این فایل صوتی را بشنوید
منظورم را متوجه می شوید Shy

آنلاین بشنوید:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دانلود:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون داداش ازینکه سریع قضاوت کردی و حکم هم صادر کردی گویا...!
منظور من این بود که...بعضیا چه ساده و زیرکانه راههایی رو انتخاب میکنن و تو کارشون خیلی سریع به موفقیت میرسن یکی هم مثل من خودشو تو راه سخت انداخته که پر از ریسکه...!(بنده هم از دوستم پرسیدم و راهکارهایی رو که پیاده کردو ازش یاد گرفتم)
در کل انسان باید با قیاس به موفقیت برسه وگرنه یک مسیر باطل هزاران بار تکرار میشه...
یه مطلب دیگه ...نگاه به دیگران نباید نگاه از بالا به پایین باشه ...قبل هر حرفی هم جالبتر میشه بیشتر فکر بشه و صرفا اولین چیزی که به ذهن میاد نباید به زبون آورد...!!!

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - ehsan_haqdoost - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۱۸ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۱۵ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۱۲ ب.ظ)ehsan_haqdoost نوشته شده توسط:  الآن هیچ کس اعتماد به نفس نداره !!!! حتی اونهاییکه احساس میکنن کنکور و خوب دادن

ولی شما اعتماد به نفست در حد یه استاد جامعه شناس و روان شناسه هاااااااا Big Grin

آخه نظریه به این گندهـ گی دادی داد Big GrinTongue

من اگه اعتماد به نفس داشتم که تو این یه ماه ۴ کیلو کم نمیکردم !!!!!! Big Grin

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - eh3an2010 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۱۹ ب.ظ

یاد آهنگ آرمین!! باحال میگه >>> چقد استرس داری تو!!

♫♫♫

♫♫♫

چقدر استرس داری تو آروم باش

بیخیال دنیا و قانوناش

یه سری مشکلات هنو بینمون هست

که کنار میام هردوتامون باش

--------------------------
خداییش هم واستون جک میزارم
الانم میخام آهنگ بزرام!!
یکی هم مد لباس و لوازم آرایشی بزاره!!

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - Mohammad-A - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۲۴ ب.ظ

من اصلاً تصمیم گرفتم اینترنت رو قطع کنم تا سه‌شنبه
اصلاً میخوام اعتصاب کنم نتیجه‌ام رو نبینم...

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - hosein70 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۲۵ ب.ظ

بچه ها اخر نظرتون را درمورد درصدای من نگفتید

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - eh3an2010 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۲۷ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۲۱ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۱۷ ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۴۹ ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۲۲ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۱۷ ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط:  AI برار اگه میدونستم انقد ناراحت میشدی نمیگفتم...حالا چرا اورست ؟
به اندازه همه انسانها راه است برای رسیدن به موفقیت ...والا بخدا...

لطف کنید
و این فایل صوتی را بشنوید
منظورم را متوجه می شوید Shy

آنلاین بشنوید:

دانلود:

ممنون داداش ازینکه سریع قضاوت کردی و حکم هم صادر کردی گویا...!
منظور من این بود که...بعضیا چه ساده و زیرکانه راههایی رو انتخاب میکنن و تو کارشون خیلی سریع به موفقیت میرسن یکی هم مثل من خودشو تو راه سخت انداخته که پر از ریسکه...!(بنده هم از دوستم پرسیدم و راهکارهایی رو که پیاده کردو ازش یاد گرفتم)
در کل انسان باید با قیاس به موفقیت برسه وگرنه یک مسیر باطل هزاران بار تکرار میشه...
یه مطلب دیگه ...نگاه به دیگران نباید نگاه از بالا به پایین باشه ...قبل هر حرفی هم جالبتر میشه بیشتر فکر بشه و صرفا اولین چیزی که به ذهن میاد نباید به زبون آورد...!!!

قربونت برم گیر نده! Tongue
فقط یه فایلی شنیده بودم که برای من مفید بود، و به شما هم معرفی کردم. همین و دیگر هیچ!Shy
بحث رو منحرف نکن، بزار برای کنکور استرس داشته باشیم دیگه Big GrinBig GrinBig GrinTongue

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۱۹ ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  یاد آهنگ آرمین!! باحال میگه >>> چقد استرس داری تو!!

♫♫♫

♫♫♫

چقدر استرس داری تو آروم باش

بیخیال دنیا و قانوناش

یه سری مشکلات هنو بینمون هست

که کنار میام هردوتامون باش

--------------------------
خداییش هم واستون جک میزارم
الانم میخام آهنگ بزرام!!
یکی هم مد لباس و لوازم آرایشی بزاره!!

یعنی چی که یارو با دوست دخترش دعواش میشه و فحشش میده یا التماسش میکنه، میره آهنگ میخونه(داد و بیداد میکنه)، ما هم میشینیم گوش میکنیم! TongueTongueBig GrinBig Grin
خوب من نمی فهمم چی میگه! با دوست دخترش دعوا میکنه! من چرا گوش کنم، حریم خصوصی دیگرانه، خوشتوون میاد حرفای خصوصی شما رو گوش کنن؟ هااااااااااااااااا؟ Big GrinBig GrinBig GrinUndecided

نه باحاله رو مسخره!! شده تکه کلاممون!! چقد استرس داری تو ...! :ی
چه نقل قولی شد!! قد خودم!! :ی

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - Mohammad-A - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۲۹ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۲۷ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  داوطلب هیچ غلطی نمی تواند بکند. (سنجش)
فرمون دست سنجشه ما چی‌کاره‌ایم کلاً! Wink

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - eh3an2010 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۲۹ ب.ظ

خداییش هنگوو تویتر آفدیت میشه!! آقا یه اب قندی چیزی این سرور مانشتو تقویتش کنیم!

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - Golden68 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۳۰ ب.ظ

میگم نکنه مسئول سایت سنجش رفته مرخصی !

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - bahman_com123 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۳۴ ب.ظ

بچه ها همگی رو سپاس کلیک کنید ببینم تا ۲۰ تای از سپاس می کنند.

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - kh.jafarzade - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۳۸ ب.ظ

بر چرخ فلک هیچ کسی چیر نشد وز خوردن آدمی زمین سیر نشد

مغرور بدانی که نخورده‌ست ترا تعجیل مکن هم بخورد دیر نشد....

شهر که بی کلانتر بشه...!!!!!!!!!!!!!

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - master of net - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۳۹ ب.ظ

میگم دقت کردین سنجش کلا داوطلبین ارشدو داخل آدم نمیبینه.........کنکورو زود تر از همه دادیم .......دیرتر از همه نتایجو میده...بخاطر خدا یه اطلاعیه هم نمیده ببینیم دقیقا کی قراره سقط شیم......