تالار گفتمان مانشت
کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - hamid_parsa - 06 خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۰۵ ب.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۵۸ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۴۳ ق.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  ممنون از شما. منتظر آپلود نمونه ی خلاصه هاتون هستیم.

بفرما اینم از دست پخت ما !!! [تصویر:  277940_2i8d4ao.gif]

این یه صفحه از الگوریتم :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این یه صفحه از برنامه نویسی :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این یه صفحه از پایگاه داده :

اینم یه نمونه از کامپایلر :

خیلی ممنون
خدایا خیرتون بده

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - raeika - 08 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ق.ظ

بچه ها امار پارسه به نظرتون خوبه دیدمش خیلی حجیمه

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - mahayr - 08 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ ب.ظ

سلاااااام به همه دوستان عزیز منم هست، انشاالله امیرکبیر امنیتRolleyes. من هم شروع کردم با زبان و معماری و پایگاه دادهSmile
البته من کاردانی الکترونیک بودم و واس کارشناسی اومدم IT

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - A V A - 08 خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۰۹ ب.ظ

دلم تنگ شد براتون، کجایین بچه ها؟ کیا درگیر امتحانای دانشگان؟ من که دارم له میشم با این استرس امتحانای پایانی، موافقین برنامه ریزیامونو بهم بگیم؟ برای این ماه چیکار میکنین؟
من ٣ تا از درسای کنکورو این ترم داشتم، سیستم دیتابیس ریاضی مهندسی، فقط وقت میکنم اینارو بخونم توو خرداد که البته نمیشه کنکوری خوندشون، خیلی وقتم هست لغتای زبانو مرور نمیکنم هی تنبلی میکنم، میخام شبی ٣٠ مین براشون وقت بزارم
شما در چه حالین؟
راسی یه سوال بی ربط، من اشتباه کردمو بخاطر شلوغی غرفه ی پارسه، آمارشو نخریدم، همه میگن اماره پارسه، من پوران دارم بدرد نمیخوره؟Sad

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - iammiti - 08 خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۲۴ ب.ظ

من ۹۳ سال سختی بود برام ! ۲۰ واحد تخصصی ترم کنکور + کلی مشکلات اضافه ..
اصن حس شروع کردن نمیاد ...
یکی یه پیشنهاد بده من چطور شروع کنم

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - A V A - 08 خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۴۶ ب.ظ

منم سال فوق العاده بدی برام هست، میتونم بگم از روز اولش تا خود دیشب اشک میریختم، میخام بجنگم، خیلی سخته برام، شخصی توو زندگیم بود که دیگه نیست و این شاید برای من بدترین اتفاقی بود که میتونست توو سال کنکورم بیوفته، هیچگونه ثباتی ندارم، دو دقیقه حالم خوبه، بعدش....
باید بجنگم...همینو بس...
شمام بنظرم بشینین و با خودتون خلوت کنین، هدفاتونو مشخص کنین، مشکلاتتونو بنویسین، خودتون سعی کنین حلشون کنین و یا سعی کنین بیخیالشون بشین، من خودم وقتی به قبولی توو کنکور فکر میکنم حالم بهتر میشه و تمرکزم برمیگرده، هدفتونو پررنگ کنین

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - mostafa122 - 08 خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۰۳ ب.ظ

(۰۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۴۶ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  منم سال فوق العاده بدی برام هست، میتونم بگم از روز اولش تا خود دیشب اشک میریختم، میخام بجنگم، خیلی سخته برام، شخصی توو زندگیم بود که دیگه نیست و این شاید برای من بدترین اتفاقی بود که میتونست توو سال کنکورم بیوفته، هیچگونه ثباتی ندارم، دو دقیقه حالم خوبه، بعدش....
باید بجنگم...همینو بس...
شمام بنظرم بشینین و با خودتون خلوت کنین، هدفاتونو مشخص کنین، مشکلاتتونو بنویسین، خودتون سعی کنین حلشون کنین و یا سعی کنین بیخیالشون بشین، من خودم وقتی به قبولی توو کنکور فکر میکنم حالم بهتر میشه و تمرکزم برمیگرده، هدفتونو پررنگ کنین

سلام
تا زمانی که روحیه خودتون و درست نکنید درس خوندن فایده ای نخواهد داشت
به خودت قول بده اگه خواستی واسه شخص مورد نظرت گریه کنی فکر کنی بهش کجا رفته چکار میکنه و از این قبیل حرفها این کارها رو بعد کنکور انجام بدی این چند ماه فقط و فقط درس و نه چیز دیگه ..
اگه اومدن به نت باعث میشه بیادش بیفتی کلان کامپیوتر و جمع کن اگه داری شمارشو چک میکنی گوشیت و خاموش کن بنداز دور
اگه هم خودت همه کار کردی و نتونستی روحیه رو درست کنی پیشنهاد میکنم تا دیر نشده ی روان پزشک یا روان شناسی بری که بتونه کمکتون بکنه چون فکر میکنم مسئله مهمی هست
و در اخر گذشته رو فراموش کن حال و اینده رو داشته باش .

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - ana9940 - 08 خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۵۹ ب.ظ

من تصمیم دارم تابستون درسها رو یه دور بخونم ،البته سر کار میرم و نمیدونم وقت کنم یا نه! از سر کار که میام فوقش ۳-۴ ساعت بخونم! یه کم ریاضی و احتمال پارسه رو خوندم. به نظرم واسه اکثر افراد خوبه ، دو سال پیش مدرسان رو خوندم که خیلی غلط داشت و به دلیل اینکه اکثر سوالاش رو تستی حل کرده بود، خیلی مفهومی یادش نگرفتم. البته کنکور اون سال ریاضی فوق العاده سخت بود به خاطر همین احساس می کنم بلدم این دو درس رو!!

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - alagh - 08 خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۰۴ ب.ظ

(۰۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ق.ظ)raeika نوشته شده توسط:  بچه ها امار پارسه به نظرتون خوبه دیدمش خیلی حجیمه

حجیمه ولی خوب توضیح داده و موقع خوندنش خسته نمیشید.من ۲ دور این کتاب رو خوندم دور اول ۳ هفته طول کشید.
از ۴ تا سوال امار ۳تا شو درست حل کردمSmile

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - A V A - 08 خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۲۴ ب.ظ

(۰۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۰۳ ب.ظ)mostafa122 نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۴۶ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  منم سال فوق العاده بدی برام هست، میتونم بگم از روز اولش تا خود دیشب اشک میریختم، میخام بجنگم، خیلی سخته برام، شخصی توو زندگیم بود که دیگه نیست و این شاید برای من بدترین اتفاقی بود که میتونست توو سال کنکورم بیوفته، هیچگونه ثباتی ندارم، دو دقیقه حالم خوبه، بعدش....
باید بجنگم...همینو بس...

سلام
تا زمانی که روحیه خودتون و درست نکنید درس خوندن فایده ای نخواهد داشت
به خودت قول بده اگه خواستی واسه شخص مورد نظرت گریه کنی فکر کنی بهش کجا رفته چکار میکنه و از این قبیل حرفها این کارها رو بعد کنکور انجام بدی این چند ماه فقط و فقط درس و نه چیز دیگه ..
اگه اومدن به نت باعث میشه بیادش بیفتی کلان کامپیوتر و جمع کن اگه داری شمارشو چک میکنی گوشیت و خاموش کن بنداز دور
اگه هم خودت همه کار کردی و نتونستی روحیه رو درست کنی پیشنهاد میکنم تا دیر نشده ی روان پزشک یا روان شناسی بری که بتونه کمکتون بکنه چون فکر میکنم مسئله مهمی هست
و در اخر گذشته رو فراموش کن حال و اینده رو داشته باش .

متاسفانه حرفهایی که زدید کاملا درسته، همه چیز یاداورشه و دقیقا به اینکه الان داره چیکار میکنه خیلی فکر میکنم، تمام سعیمو دارم میکنم برای فراموشی، اما کسی تا براش اتفاق نیوفته نمیتونه درک کنه سختیشو، خیلی دوس نداشتم توو فضای نت راجع بهش صحبت کنم اما اینکه کسایی هستن که دلداریم میدن فوق العاده حالمو بهتر میکنه، ممنونم
سرمو با مانشت بیشتر گرم میکنم که از جو کنکور دور نشم

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - mostafa122 - 08 خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۴ ب.ظ

(۰۸ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۲۴ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  متاسفانه حرفهایی که زدید کاملا درسته، همه چیز یاداورشه و دقیقا به اینکه الان داره چیکار میکنه خیلی فکر میکنم، تمام سعیمو دارم میکنم برای فراموشی، اما کسی تا براش اتفاق نیوفته نمیتونه درک کنه سختیشو، خیلی دوس نداشتم توو فضای نت راجع بهش صحبت کنم اما اینکه کسایی هستن که دلداریم میدن فوق العاده حالمو بهتر میکنه، ممنونم
سرمو با مانشت بیشتر گرم میکنم که از جو کنکور دور نشم
پیشنهادم این که تو خونه نمونید باعث میشه احساس تنهایی بکنید برید کتابخانه اونجا بهتر درس میخونیداز هفته اینده امتحان کنید مطمن هستم نتایج بهتری حاصل میشه

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - professional - 09 خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۹ ق.ظ

کسی نبود برای علوم با هم بخونبم؟

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - NP-Cσмρℓєтє - ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۱۸ ب.ظ

یا الله...
صابخونه اجازس ؟؟؟ Smile
کسی نیست؟؟
یا الله... ما اومدیم
آقا ما تازه واردیم مارم راه بدید Big Grin
داشتم برنامه ریزی میکردم واسه شروع کتابا , دیدم اینجا تاپیک زدید واسه شروع , تاریخشو نگا کردم دیدم واسه اسفنده یه نگا به تقویم کردم دیدم الان خرداده!! امیدوارم دیر نشده باشه Wink

+ ۱

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - iammiti - 12 خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۵۵ ب.ظ

کم کم باید تو شروع کردن عجله کنیم !

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - azsx - 12 خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۳۳ ب.ظ

سلام دوستان
منم بعد از تموم شدن امتحانام یعنی از تیر می خوام شروع کنم رشتم علومه ولی می خوام برا شبکه بزنم
امیدوارم هممون به اون چه که استحقاقشو داریم برسیم Smile