تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - friends - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ

باز شما خوبه همه افتادین دانشگاه من افتادم سلف دانشگاه چمران احتمالا ما اینور امتحان میدیم اشپزا هم کنارمون خورشت چمن می کشن Big Grin

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - A V A - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۰ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۷ ب.ظ)sh_s نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  بچه ها ب نظرتون قرص آرام بخش تمرکزو کم میکنه?¿ استرس ک تمرکزو کم میکنه؛به طور طبیعی هم استرس داریم؛چیکار کنیم¿

اره قرص ها اروم میکنن ولی تمرکز و کارایی مغز رو میارن پایین واسه امتحان(اینو دکتر بهم گفته).اصلا استفاده نکن.اگه خیلی استرس داری یه کم داروی گیاهی مثل گل گاوزبون بخور.من از هفته پیش هر شب میخورم خیلی خوبهTongue

دووسته من پروپرانول( یه همچین چیزایی) میخورد البته دکتر به من اینو وقتی دبیرستان از استرس تپش قلب میگرفتم میداد

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - good-wishes - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۱ ب.ظ

خدا قوت. اینقدر درس نخونید Tongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۳ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۰ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  دووسته من پروپرانول( یه همچین چیزایی) میخورد البته دکتر به من اینو وقتی دبیرستان از استرس تپش قلب میگرفتم میداد

پراپرانول قرص قلبه ولی اگه بخوری ممکنه معتادش بشی و اگر قطعش کنی واست مشکل پیش بیاد

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sh_s - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۶ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۳ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۰ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  دووسته من پروپرانول( یه همچین چیزایی) میخورد البته دکتر به من اینو وقتی دبیرستان از استرس تپش قلب میگرفتم میداد

پراپرانول قرص قلبه ولی اگه بخوری ممکنه معتادش بشی و اگر قطعش کنی واست مشکل پیش بیاد

نه دیگه اینجوریام نیس که بعد قطعش مشکل واست پیش بیاد.Smileمن قبلا میخوردم.این قرص تپش قلب رو کم میکنه .برای استرس هم خوبه ولی همونطور که گفتم یه کم کارایی مغز رو (البته فقط واسه امتحان و کنکور که نیاز به کارایی ۱۰۰% هست) کم میکنه.بهتره تو این روزا نخورید

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - virtual girl - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۳ ب.ظ

هیییی یاد درس خوندنای پارسال بخیر Heart .
دقیقن این موقعا بود که بچه های آی تی و کامپیوتر سر اینکه کنکور کدوممون زودتر برگزار میشه با هم کل کل میکردن و آخرشم کلی پز که کنکور کامپیوتر دیرتره و اینا ! موندم یه روز چه فرقی میکرد تو حال وروزمون که اونهمه شلوغ کردیم Smile
از دوستامون یه سریا رفتن یه سریا هم موندن ولی واقعن اکیپ خوبی بودیم .. امیدوارم امسال همه ی اونایی که زحمت کشیدن و نکشیدن ! قبول شن Smile

به یاد همه ی بروبچ کنکور ۹۲ که ایشالا هر جا هستن زنده باشن ...
آقا فرداد (استاد بن کردن بچه ها Big Grin که جاشون حسااااااااابی خالیه ... ) ، آقای جهانی (مشاور پرحوصله و مهربون ) ، asus ( از بچه های مفقودالاثر پارسال :دی ) ، ana (دختر بد! قرار بود یه سر بزنیا مثه اینکه امیرکبیر حسابی خوش میگذره) ، آرتا (خدایی چقدر بی مدعا و افتاده بود با اینکه واقعن بچه پری بود آخرم رفت امیرکبیر ) ، armin (اصن درس خوندن از قیافه اش تابلو بود آخرم رفت شریف حقش بود خدایی ) ، mohammadali (شانس آورد تهران قبول شدا Big Grin) ، MSZ ( تخصصی کار میکرد واسه کنکور خدایی شریف حقش بود ) ، Aoperation ( بچه دررررسخون حسابی ) ، white bird ( دختر گل شاگرد اول و اینا Smile ) و
dehab , hengameh , kati , mahtab , good wishes ,.... ....
دلم واسشون تنگ شد یهو Tongue

امیدواااااارم همه دانشجوهای ۹۳ نتیجه بگیریم تووووووووپ Heart :*

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - alma90 - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۶ ب.ظ

فوری ................................. فوری
پاسخ تشریحی پایگاه ۹۲ رو میخام.....

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۸ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۳ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  امیدواااااارم همه دانشجوهای ۹۳ نتیجه بگیریم تووووووووپ Heart :*

مرسی ممنون
همه چی خوب بود به جز Selena Gomez Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sorlin - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۲۶ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  دوستان کسی اینجا حوزه اش پیام نور لاهیجان نیست ؟
می خوام ببینم راهش چجوریه . اینجا خیلی برفه . نمیدونم لازمه قبلش بریم حوزه رو شناسایی کنیم یا نه .

بازم شما شانس اوردی افتادی لاهیجان مارو از استانه انداختن حوزه رشت بدبخت شدیم Undecided اونجا برف بدتره
حالا یه سامانه ی هوای سرد دیگه دوباره میاد
سوالم اینه اگه جاده ها بسته بشه و نشه به حوزه امتحان رسید یه بار دیگه امتحان میگیرن ؟ یا یه سال درس خوندنمون پر میشه ؟؟ Confused

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - masoud67 - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ

من دیگه کلا قید کنکور را زدم به دلایل فلسفی
امروز ظهر فهمیدیم سبد کالا دولت به ما تعلق میگیره
آخرشم نفهمیدم ما جزو کدوم دسته هستیم ولی احساس میکنم همه مردم تحت حمایت کمیته امداد قرار گرفتند

Re: RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sahar-it88 - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۳۱ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۲۶ ب.ظ)sorlin نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  دوستان کسی اینجا حوزه اش پیام نور لاهیجان نیست ؟
می خوام ببینم راهش چجوریه . اینجا خیلی برفه . نمیدونم لازمه قبلش بریم حوزه رو شناسایی کنیم یا نه .

بازم شما شانس اوردی افتادی لاهیجان مارو از استانه انداختن حوزه رشت بدبخت شدیم Undecided اونجا برف بدتره
حالا یه سامانه ی هوای سرد دیگه دوباره میاد
سوالم اینه اگه جاده ها بسته بشه و نشه به حوزه امتحان رسید یه بار دیگه امتحان میگیرن ؟ یا یه سال درس خوندنمون پر میشه ؟؟ Confused

منم این سوال برام پیش اومده بود یکی جوابگو باشهBig Grin

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۳۲ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  من دیگه کلا قید کنکور را زدم به دلایل فلسفی
آخرشم نفهمیدم ما جزو کدوم دسته هستیم ولی احساس میکنم همه مردم تحت حمایت کمیته امداد قرار گرفتند

به ما هم تعلق نگرفت Undecided
من کسی که کارمنده دولت بود و ۸۰۰ میگرفت هم اطلاعاتش رو وارد کردم به اونم تعلق نگرفت
الان تو همشهری آگهی دادم ببینم کسی پیدا میشه بهش تعلق گرفته باشه
اووول یعنی ما الان مایه داریییم Big Grin Tongue

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - maryam.raz - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۳۹ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  من دیگه کلا قید کنکور را زدم به دلایل فلسفی
یعنی سبد کالاتو نمیخواستی؟؟ از اصفهانی بعیدهTongue

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - izadan11 - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۴۲ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۳۹ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  من دیگه کلا قید کنکور را زدم به دلایل فلسفی
یعنی سبد کالاتو نمیخواستی؟؟ از اصفهانی بعیدهTongue

مقصودش اینه وقتی سبد کالا میدن آدم چرا بره تلاش کنه پول دربیاره آدم میشینه خونه و استراحت می کنه (از یه شیرازی بعیده چنین چیزی رو درک نکنه)

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - masoud67 - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۴۵ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۳۹ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  یعنی سبد کالاتو نمیخواستی؟؟ از اصفهانی بعیدهTongue
یه اصفهانی هیچوقت از نهفضتش کوتاه نمیاد که : "مفت باشه، کوفت باشه" Big Grin
ولی خب ، سلام گرگ (سبد کالا واسه امثال ما) بی طمع نیست. میترسم یه مدت دیگه بگن شما "واجب الکالا" نبودید و هر چی اون روز مفت بردید، پولشو بدید.
استرسی که از این موضوع ظهر تا حالا بهم وارد شده، بدتر از اون غلطهای کنکور ۹۲ هست Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۴۲ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  مقصودش اینه وقتی سبد کالا میدن آدم چرا بره تلاش کنه پول دربیاره آدم میشینه خونه و استراحت می کنه (از یه شیرازی بعیده چنین چیزی رو درک نکنه)
حرف این داش ما هم متینه