تالار گفتمان مانشت
همه آنچه که بین مانشت و مدرسان شریف هست - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
همه آنچه که بین مانشت و مدرسان شریف هست - Breeze - 21 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۲۳ ق.ظ

من نمی دونم چرا همه چیز رو باید به ما ثابت کنن تا بپذیریمش؟
بیکسری از بچه ها اینقدر کم لطفی کردن تا بالاخره آقای دکتر مجبور شدن متن قرارداد رو اینجا بیارن . چیزی که یک مسئله ی شخصی بود و اصلا نیازی نداشت که مطرح بشه ولی یکسری از ماها با جبهه گیری های بی مورد و در نظر گرفتن فقط و فقط سلایق شخصی خودمون ، ایشون رو مجبور به این کار کردیم . کاری که امکان داره مجددا باعث بشه از سمت مدرسان برای ایشون اخطار فرستاده بشه .
حساب دودوتا چهارتا است . گردوندن سایت خرج داره و ایشون هم تا الان از جیب هزینه میکردن . بیاید یه کم انصاف داشته باشیم . خوب بود به جای این کار ( که حق طبیعی و مسلّم ایشون هستش) بابت عضویت در مانشت هزینه از اعضا دریافت میشد؟؟! قطعا همه هم این هزینه رو پرداخت میکردن چون نیاز داشتن .
خود دکتر هم که بارها اعلام کردن راضی به این کار نبودن اما به خاطر تامین هزینه های سایت مجبور به این کار شدن . بابا یه دقیقه خودمون رو بزاریم جای ایشون ..
بیاید یه کم منطقی و منصف باشیم و حرف حق رو "حتی اگه اونجوری که مد نظر ما نیست" بپذیریم.
یاحق

همه آنچه که بین مانشت و مدرسان شریف هست - admin - 21 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ق.ظ

جالبیش بیشتر می‌شه وقتی می‌بینی این نامه از ایمیل یاهو ارسال شده!! مگه یه نهادی که سایت داره و تو ایران کار می‌کنه اطلاعاتش این‌قدر بی‌ارزشه؟ اون هم دایره حقوقی یه موسسه!!!

دوستان هدف از ارسال قرارداد و ایمیل تنها شفاف‌سازی در رابطه بین مانشت و مدرسان هست و لاغیر. نه قصد تخریب این موسسه رو داریم که مجدد برن تو دادگاه شکایت کنن و نه حوصله این کار رو داریم. دوستان مانشتی کار خودتون رو بکنید برای بار چندم عرض می‌کنم:
موفقیت در آزمون و پیشرفت تنها با تلاش خودتون حاصل می‌شه. اگه اون تلاش و همت رو در خودتون می‌بینید و می‌تونید درس‌ها رو به شیوه درستی مطالعه کنید نیازی به کمک هیچ موسسه‌ای نخواهید داشت. موسسه رفتن برای بچه‌های مستعد و باهوش بیشتر اتلاف وقت و انرژی در هوای آلوده شهری مثل تهران هست. مصاحبه نفرات اول کنکور رو که در مانشت هست رو مطالعه بفرمایید متوجه منظور من خواهید شد.

همه آنچه که بین مانشت و مدرسان شریف هست - admin - 21 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۳۲ ق.ظ

(۲۱ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۲۳ ق.ظ)Breeze نوشته شده توسط:  حساب دودوتا چهارتا است . گردوندن سایت خرج داره و ایشون هم تا الان از جیب هزینه میکردن . بیاید یه کم انصاف داشته باشیم . خوب بود به جای این کار ( که حق طبیعی و مسلّم ایشون هستش) بابت عضویت در مانشت هزینه از اعضا دریافت میشد؟؟! قطعا همه هم این هزینه رو پرداخت میکردن چون نیاز داشتن .
البته تبلیغ اگه درست طراحی بشه و خوب ازش استفاده بشه می‌تونه هم برای مانشت جذابیت‌های جدیدی ایجاد کنه و هم برای افراد تبلیغ کننده. در هر حال ما ریش و قیچی طراحی تبلیغ رو دست خود کسایی که سفارش می‌دن گذاشتیم.

همه آنچه که بین مانشت و مدرسان شریف هست - killerphp - 21 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۳۰ ب.ظ

واقعاً مسخره است وقتی یه عده پیدا میشن که تجربیات موفقیت هاشون رو بدون هیچ چشم داشتی در اختیار باقی آدما بذارن و باعث میشه یه وب سایتی مثل مانشت به وجود بیاد با این همه استقبال، حالا یه موسسه باید به خودش اجازه بده که اینطوری نامه بفرسته براش
اونم موسسه ای که مثل همه موسسه ها درد اصلی شون پول هست و براشون اهمیتی هم نداره که شما قبول بشی یا نه
براشون اهمیتی نداره شما پیشرفت بکنی یا نه
پاشین برین شکایت کنین
مزخرف که بودین
مزخرف تر هم جلوه خواهید کرد!

RE: همه آنچه که بین مانشت و مدرسان شریف هست - sixsixsix - 21 دى ۱۳۹۲ ۰۳:۵۶ ب.ظ

سلام بر کاربران گرامی
سایت مانشت داره به ما خدمت میکنه، لزومی نداشت واسه خاطر تبلیغاتش، سایت و مدیرشو نفی کنیم و بازخواست کنیم که حالا مدرسان بخواد واسه کسی که به ما لطف میکنه نامه ی تهدید آمیز بفرسته.
به هر حال سایت مانشت هم باید مخارج خودشو تامین کنه تا بتونه باقی بمونه و به ما خدمت کنه، حالا مدرسان یا هر موسسه یا هر چیز دیگری رو که میخواد تبلیغ کنه. در ضمن دوستان مدیریتی حتما میدونند که یکی از شیوه های بهبود عملکرد سازمانی، استفاده از فرصت های تبلیغاتی است. مدرسان از این فرصت استفاده کرده، موسسات دیگر هم میتونند این کار رو کنند.
نه مانشت مقصر هست نه مدرسان. لطفا بحث رو ادامه ندید تا مدیر این سایت بخواد توسط هر شخص حقیقی یا حقوقی مورد ماخذه قرار بگیره.
با تشکر ویژه از مدیر سایت (والبته کسانی که به ایشون تو ایجاد و نگهداری این سایت کمک کردند)
موفق باشید.

همه آنچه که بین مانشت و مدرسان شریف هست - omid.n1990 - 21 دى ۱۳۹۲ ۰۴:۱۳ ب.ظ

اردیبهشت سوال پرسیدم چرا مانشت تبلیغات نداره؟
دکتر تو پست چهارم اون تاپیک یک جوابی دادن که الان فهمیدم درسته

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

همه آنچه که بین مانشت و مدرسان شریف هست - fsi2013 - 21 دى ۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ ب.ظ

(**** میلیون ریال )۴ تا ستاره به میلیون ریال هم پول خوبی هستا Big Grin مگه چقد واسش درآمد داره که اینقد پول داده!!!برام عجیبه!

همه آنچه که بین مانشت و مدرسان شریف هست - admin - 21 دى ۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ ب.ظ

(۲۱ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ ب.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  (**** میلیون ریال )۴ تا ستاره به میلیون ریال هم پول خوبی هستا Big Grin مگه چقد واسش درآمد داره که اینقد پول داده!!!برام عجیبه!
قرارداد به حروف نوشته شده Big Grin عدد نیست!

همه آنچه که بین مانشت و مدرسان شریف هست - eh3an2010 - 21 دى ۱۳۹۲ ۱۰:۴۹ ب.ظ

با توجه به علاقه خاصی که به مانشت دارم امیدوارم تجربه خوبی واسش باشه برای قدمهای بزرگتر در آینده، من مانشت رو خیلی بزرگتر از این حرفها میبینم که چنین چیزهایی بخواد اذیتش کنه کافیه خود مانشت بیشتر برای خودش ارزش قائل باشه
یک انتقاد : سایت های خیلی کمتر از مانشت توی جشنواره وب ایران شرکت کردن همه بچه ها حمایت میکردن رای میدن مانشت رتبه خوبی بیاره

RE: همه آنچه که بین مانشت و مدرسان شریف هست - Fardad-A - 21 دى ۱۳۹۲ ۱۰:۵۶ ب.ظ

(۲۱ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۴۹ ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  با توجه به علاقه خاصی که به مانشت دارم امیدوارم تجربه خوبی واسش باشه برای قدمهای بزرگتر در آینده، من مانشت رو خیلی بزرگتر از این حرفها میبینم که چنین چیزهایی بخواد اذیتش کنه کافیه خود مانشت بیشتر برای خودش ارزش قائل باشه
یک انتقاد : سایت های خیلی کمتر از مانشت توی جشنواره وب ایران شرکت کردن همه بچه ها حمایت میکردن رای میدن مانشت رتبه خوبی بیاره
تعرفه نداره؟؟؟ انگار یه مبلغی باید پول داد درسته؟

همه آنچه که بین مانشت و مدرسان شریف هست - eh3an2010 - 21 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۰۹ ب.ظ

تا اونجایی که من میدونم رایگانه

ثبت نام در کنفرانس وب و موبایل ایران از تاریخ ۱۷ دی ماه ۱۳۹۲ آغاز و تا تاریخ ۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ادامه خواهد داشت
رای گیری مردمی جشنواره وب ایران از ۱۵ دی ماه۱۳۹۲ به صورت رسمی آغاز شد و تا تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ادامه خواهد داشت. سایت های برتر در جشنواره در دو گروه به انتخاب داوران و رای گیری مردمی معرفی خواهند شد. شرکت کنندگان در جشنواره می توانند با ورود به پنل خود درجشنواره ، از بخش "دفتر کار من "کد مربوط به رای گیری مردمی را دریافت و در سایت خود قرار دهند.شایان ذکر است اختتامیه جشنواره وب ایران ۱ اسفند در تهران ۱۳۹۲برگزارخواهد شد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: همه آنچه که بین مانشت و مدرسان شریف هست - hosshah - 22 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۴۶ ق.ظ

(۲۰ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۵۱ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  واو، کار به کجاها کشیده شده.... واقعا اگه خود اعضا بیایم و سعی کنیم با هر مبلغی که میتونیم، مانشتو سر پا نگه داریم، دیگه این مشکلات پیش نمیاد....
از حاشیه متنفرم و ناراحتم از اینکه مانشت داره درگیر چنین حاشیه هایی میشه.... فقط امیدوارم زودتر همه چیز رفع بشه.... ما اینجاییم که با آرامش و همکاریه هم درس بخونیم نه اینکه....
دکتر تنهایی امیدوارم برای شما هم مشکلی پیش نیاد...

دوست عزیز ببخشید اینطور میگم اما کسی این حرف رو میزنه که حداقل خودش کمک کرده باشه
سعی کنید خودتون یه کاری رو انجام بدین بعد به دیگران توصیه کنید. ممنون

همه آنچه که بین مانشت و مدرسان شریف هست - A V A - 22 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۱۰ ق.ظ

حرفتون خیلی خنده دار بود، ترجیح میدم جوابی ندم و خودتون یه دور دیگه مرور کنین حرفه خودتون رو!

RE: همه آنچه که بین مانشت و مدرسان شریف هست - fsi2013 - 22 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۳۹ ق.ظ

(۲۱ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(21 دى ۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ ب.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  (**** میلیون ریال )۴ تا ستاره به میلیون ریال هم پول خوبی هستا Big Grin مگه چقد واسش درآمد داره که اینقد پول داده!!!برام عجیبه!
قرارداد به حروف نوشته شده Big Grin عدد نیست!
Big Grinای بابا دکتر قراردادت با قرارداد فوتبالیستای لیگ برتر رقابت میکنه Big Grin

RE: همه آنچه که بین مانشت و مدرسان شریف هست - hosshah - 22 دى ۱۳۹۲ ۰۳:۳۷ ق.ظ

(۲۲ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۱۰ ق.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  حرفتون خیلی خنده دار بود، ترجیح میدم جوابی ندم و خودتون یه دور دیگه مرور کنین حرفه خودتون رو!
من تا اون جایی که میدونم وقتی کسی Donate میکنه تو اطلاعاتش مینویسه
حالا اگه من اشتباه کردم عذر میخوام ازتون
اگر منو متوجه اشتباهم کنید ممنونتون میشم