تالار گفتمان مانشت
حذف در B-tree - نسخه‌ی قابل چاپ

حذف در B-tree - pooyaa - 25 آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۱۳ ق.ظ

سلام

ممنون میشم اگر کسی حذف یک کلید دلخواه از B-tree رو توضیح بده یا لینکی یا منبعی چیزی معرفی کنه؟

RE: حذف در B-tree - hoomanab - 25 آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۰۲ ق.ظ

حذفش مثل BST میشه. کوچکترین کلید زیر درخت راست یا بزرگترین کلید زیردرخت چت جای گره حذف شده میشینه

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

RE: حذف در B-tree - amin222 - 07 دى ۱۳۹۲ ۱۰:۳۲ ب.ظ

سلام دوست عزیز با صحبت دوستمون که گفته مثل bst هست کاملا مخالف هستم اگه اینجوری بود کورمن اینقدر بال بال نمیزد و تو سه صفحه توضیح نمیداد عملیات حذف رو. بهتر مراجعه کنید به کورمن که البته بنظر من اونجا هم اصلا واضح نیست منم مشتاق راهنمایی دوستان هستم

Re: RE: حذف در B-tree - hoomanab - 07 دى ۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ ب.ظ

(۰۷ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۳۲ ب.ظ)amin222 نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز با صحبت دوستمون که گفته مثل bst هست کاملا مخالف هستم اگه اینجوری بود کورمن اینقدر بال بال نمیزد و تو سه صفحه توضیح نمیداد عملیات حذف رو. بهتر مراجعه کنید به کورمن که البته بنظر من اونجا هم اصلا واضح نیست منم مشتاق راهنمایی دوستان هستم

من کاملا عذر میخوام. حق با شماست. اون موقع b tree رو کامل نخونده بودم

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

RE: حذف در B-tree - soheila2012 - 14 دى ۱۳۹۲ ۱۰:۵۹ ب.ظ

خب حالا که کامل خوندین یکم توضیح بدین!

ممنون

RE: حذف در B-tree - fsi2013 - 19 دى ۱۳۹۲ ۰۵:۴۶ ب.ظ

توی این پاورپوینت کامل توضیح داده
انگلیسیه ولی چون همش انیمیشنه و کامل به نظرم خوبه اول یه درخت ساخته ، بعد یه تمرین داده حل کنید ببینید فهمیدین طریقه ساختشو یا نه
بعدش حذف و حالت های مختلفشو توضیح داده

RE: حذف در B-tree - soheila2012 - 19 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۲۰ ب.ظ

خیلی ممنون.
واقعا پاورپوینت عالی و جذابی بود.
.......
بخش ساخت B-Tree که کامل متوجه شدم ولی برای حذف فعلا درگیرم شاید که بشه متوجه شد.

RE: حذف در B-tree - sadafak7 - 26 دى ۱۳۹۲ ۱۰:۲۰ ب.ظ

(۱۹ دى ۱۳۹۲ ۰۵:۴۶ ب.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  توی این پاورپوینت کامل توضیح داده
انگلیسیه ولی چون همش انیمیشنه و کامل به نظرم خوبه اول یه درخت ساخته ، بعد یه تمرین داده حل کنید ببینید فهمیدین طریقه ساختشو یا نه

خیلی پاورپوینت خوبی یود. فقط تو اسلاید یکی مونده به آخر که یه مثال از حذف گفته، میتونید بگید موقع حذف ۱۴ چه حرکتایی انجام میشه که جوابش میشه اون؟ من هر کار کردم به اون جواب آخری که رسیده نرسیدم آخه. ممنون Smile

RE: حذف در B-tree - fsi2013 - 26 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۱۷ ب.ظ

(۲۶ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۲۰ ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  
(19 دى ۱۳۹۲ ۰۵:۴۶ ب.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  توی این پاورپوینت کامل توضیح داده

خیلی پاورپوینت خوبی یود. فقط تو اسلاید یکی مونده به آخر که یه مثال از حذف گفته، میتونید بگید موقع حذف ۱۴ چه حرکتایی انجام میشه که جوابش میشه اون؟ من هر کار کردم به اون جواب آخری که رسیده نرسیدم آخه. ممنون Smile

ببخشید من تست نکردم